Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy A/3 és A/4 közötti képet kb. milyen áron kereteznek be? (Igazán egyszerű, puritán keretre gondolok) fórum

Egy A/3 és A/4 közötti képet kb. milyen áron kereteznek be? (Igazán egyszerű, puritán keretre gondolok) (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 25. 13:44
Erre nem is gondoltam, mert nagyon nem vagyok otthon a témában. Akkor szét is nézek ott,előbb megveszem a keretet, és ahhoz tudom méretezni a rajzot is. Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2013. ápr. 25. 12:18
én is tuti vennék keretet.
2013. ápr. 25. 11:59
A legegyszerűbb és szép kész keretet, üveggel, paszpartuval együtt az IKEA-ban, Praktikerben, hasonló helyen kapsz és magadnak megcsinálod.
2013. ápr. 25. 11:39
Én most vettem 18x24-es keretet a képeknek, olcsóbban kijössz..de ez csak saját vélemény.
2013. ápr. 25. 11:39
Ha nem olyan kép, mire nem mehet üveg, akkor az a legolcsóbb, ha veszel kész keretet (Ikeában, egyén lakberendezési szaküzletekben, fotószaküzletekben tudsz venni), és teszel rá paszpartut.
2013. ápr. 25. 11:33
Egy A/3 és A/4 közötti képet kb. milyen áron kereteznek be? (Igazán egyszerű, puritán keretre gondolok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook