Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszatérő álmok - mit jelentenek? fórum

Visszatérő álmok - mit jelentenek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. Pahet a vadász (válaszként erre: 42. - D7e65d27c4)
2010. okt. 22. 10:58
nem tudom...én is sokszor álmodom h terhes vagyok, nagy a pocakom...a szülés kimarad, majd ott van már a kezemben a gyerek...
2010. okt. 22. 10:57

1éve visszatérő álmom,hogy terhes vagyok,és sosem szülöm meg,csak annál ébredek fel,amikor a szülő ágyon vagyok...

szerintetek mit jelenthet?

2010. okt. 22. 10:56
Mit jelenthet az álmom?
40. bujuli
2010. okt. 2. 22:41
Én azt is szoktam álmodni, hogy még sulizom, vagy az egyetemen vagyok, és vizsgáznom kell, de nem jártam előadásokra és félek a tanártól, hogy mit fog szólni. És szörnyű érzés.
39. bujuli (válaszként erre: 38. - Ariadna)
2010. okt. 2. 22:32
Borzasztó lehet
38. ariadna (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2010. okt. 2. 22:30
Vannak! Arról álmodok, hogy lenyelek egy tűt, vagy valami más hegyes tárgyat pl. egyszer egy rotlingot nyeltem le. Felébresztettem az akkori szobatársam, hogy van-e neki egy fehér rotlingja, ő meg azt mondta perzse van, mondtam: csak mert lenyeltem. Kimentem a WC-be és próbáltam felöklendezni...
37. bujuli (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 2. 22:22
Akkor valami, amitől félsz, ami valószínűleg nem tudatos, azért jelenik meg nyomatékkal, vagyis visszatérően az álmodban, gondolom én...
36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 35. - Bujuli)
2010. okt. 2. 22:20

Mióta az eszem tudom ezek az álmok visszatérnek.

Nem tudok róla, hogy akkor valaki bántott volna.

35. bujuli (válaszként erre: 34. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 2. 22:14
Szerintem semmi köze az állatnak az álomban ahhoz, hogy szereted-e őket vagy sem. Valamit vagy valakit szimbolizálnak. Erre neked kell rájönnöd. Sajnos én sem tudom, mit jelképez a lezuhanó repülő.
34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Bujuli)
2010. okt. 2. 22:12

Engem egy kutya támad meg álmomban, akinek próbálom a pofáját összefogni. Másik egy tehén fut utánam és én próbálnék futni, de nem megy.

Az érdekes,szeretem a kutyákat és minden állatot, tehát az életben nem félek tőlük.

33. bujuli (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 2. 22:07
És mi az? Az enyém a következő: látok lezuhanni egy repülőt, és nem tudok tenni semmit, hogy segítsek. Lezuihan, felrobban, emberek ordítoznak. Borzasztóan nyomasztó, miután felébredek. Kb. húsz éve álmodom, 1-2 havi rendszerességgel. Van még több is.
2010. okt. 2. 22:03
Vannak, de nem tudtam megfejteni őket.
31. bujuli
2010. okt. 2. 22:00
Vannak-e visszatérő álmaitok és sikerült-e megfejteni őket?
30. Juca78
2009. dec. 4. 13:00
vagyis érzések
29. Juca78 (válaszként erre: 28. - Cel)
2009. dec. 4. 12:55
Nekem is szokott lenni ilyen visszatérő álmom. A megdöbbenő az, hogy ebben olyan fantasztikus érzéseket jönnek elő, ami a való életben még sohasem éltem meg. (nem is tudom létezik-e olyan)
28. cel
2009. aug. 15. 20:50
Vannak visszatérő álmaim, ahol nem a történés a lényeg, hanem a hangulata. Már-már misztikus, de nagyon kellemes.
27. Myrad (válaszként erre: 26. - Maya80)
2008. szept. 18. 06:06
És mi az? (Ha nem vagyok indiszkrét...)
26. maya80
2008. szept. 17. 20:13
Nekem évekig volt egy visszatérő rémálmom, és néha még ma is előjön, ha kissé depressziósabb hangulatban vagyok.
25. csutkababa (válaszként erre: 24. - Kovacsek niki)
2008. szept. 17. 09:04

en is szoktam azt allmodni, hogy a szuleim meghatak, es nagyon rossz erzes.

talan azt jeleni, hogy felunk az elvesztesuktol,nem tudom.

a nagyszuleimmel en is allmodom, es olyan jo erzes, nem zaklatottan ebredek fel, hanem megnyugodva, hogy lattam oket, persze ok mar tenyleg meghaltak, csak nagyon de nagyon imadtam oket, es hianyoznak, es olyankor ha allmodom veluk, boldogan ebredek fel.

2008. szept. 17. 09:00

Én gyermekkoromban sokszor álmodtam azt,hogy bezártak egy élelmiszerboltba éjszakára,mert nem vették észre,hogy ott vagyok,és azt ehettem,amit csak akartam.Azt is álmodtam sokszor,hogy repülök,és autót vezetek.

Felnőttként álmodtam azt,hogy a szüleim meghalnak,apukámat lelőtték,anyukám leszúrta magát!Engem is fejbe lőttek álmomban,ezt többször is álmodtam!Álmomban már a férjem is meghalt,kórházban,betegágyon feküdt,én ott ültem mellette,fogtam a kezét,és olyan rossz érzés volt,hogy nem tehettem érte semmit,és amikor álmomban meghalt,annyira sírtam,hogy felébredtem,és folytak a könnyeim!Szoktam álmodni az elhunyt nagyszüleimmel is,de azok kellemes álmok!Azt mondják,hogy ha valakiről azt álmodod,hogy meghal,az sokáig fog élni...Remélem így lesz!Amúgy szívesen meghallgatnék egyszer egy álomfejtőt,mit mondana az álmaimról!?

23. Myrad (válaszként erre: 20. - Csutkababa)
2008. szept. 17. 08:48
Nem, ez nem rémálom volt, az nálam nem itt kezdődik... de ez egy másik történet... és igen, az elfojtott dolgok, de nem feltétlenül az, amit közvetlenül jelent az álom... ezért kell mindig keresni a mögöttes tartalmat...
2008. szept. 17. 08:44
amit elfojtottok MAGATOKBAN.
21. katácskák (válaszként erre: 20. - Csutkababa)
2008. szept. 17. 08:44
tudatalatti akar felszinre törni..
20. csutkababa (válaszként erre: 19. - Myrad)
2008. szept. 17. 08:39

hat ez is eleg kellemetlen, de majdnem mindenkinek vannak ilyen, vagy meg rosszabb allmai.

valaki ha megtudna mondani hogy ez miert van.....

:))

19. Myrad (válaszként erre: 17. - Csutkababa)
2008. szept. 17. 08:34
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen álmok jelentéssel bírnak... nekem a legutóbbi visszatérő álmom az volt, hogy ugyanazzal a csoporttal utaznék valahová, mindig ugyanazokkal az emberekkel, és soha nem jött a vonat... megfejtettük nehezen, hogy mit jelent, igen komoly szemlélet és magatartásváltozást igényelt, de megtettem. Azóta nyugodtan alszom, megszüntek ezek az álmaim... =) (álmodok helyette más hülyeséget...) egyébként 15 éves korom óta küzdök alvásproblémákkal, rémálmokkal tarkított minden éjszakám, és senki nem tudja megmondani, miért... mára belenyugodtam...
18. csutkababa (válaszként erre: 16. - 8da8a563b7)
2008. szept. 17. 08:26

igen az a legrosszabb benne, hogy meg allmodban is tudod,mi fog tortenni, es ettol olyan valosaghunek tunik, es ez nagyon rossz erzes.

ismeros ez nekem is .

es sokszor ereztem azt allmomban, hogy ez nem is alom, hanem valosag, es meg mondogattam is magamnak ezt allmomban,es mikor vegre felebredtem en is csupa viz voltam, zaklatott, es sokszor sirassal ebredtem fel, es valoban zokogtam,a parom is arra ebredt fel, hoyg en alszom, de sirok is kozben.

amikor folebreszt, akkor alig tudok levegot venni, es nagyon zaklatott vagyok, de ez mar regen volt, vostanaban nem volt ilyen, hala Istennek

2008. szept. 17. 08:23

szia,

nekem is vannak gyerekorommbol visszatero allmaim, de nem mind rossz.

nem tudom mennyire befolyasolja a nappal tortentek az allmainkat, de nekem sokszor.

sajnalom, hogy rossz allmaid vannak, talan ha beszelnel roluk, utobb elmulnanak.

nekem elmultak.

neha -neha ternek vissza, de csak azok amik mar nem rosszak.

probalj meg meditalni elalvas elott, nekem segitett.

2008. szept. 17. 08:22
nekem is van visszatérő álmom. amikor egyedül alszom, akkor szokott előjönni. mindig meg akarnak ölni. eleinte sikerült is neki, de már tudom, merre nem szabad mennem és mit nem szabad csináljak, hogy ne találjon rám :DDDDD ez olyan hülyeség. ez kb 1 órás álom, mert mindig felébredek, hogy patakokba folyik rólam a víz.
2008. szept. 17. 08:20
Majnem minden nap álmodok valamit. Sokszor még hetekre visszamenőleg is tudom,hogy mit álmodok,sőt vannak viszzatérő álmaim is amit gyerekkoromban álmodtam,és nagyon rossz volt.Irjatok az álmaitokról.
14. cilus (válaszként erre: 11. - 0c97fbb607)
2008. szept. 10. 07:30
Nekem is ezzel kapcsolatosak az álmaim.Mindig a víz a *főszereplő*.Szörnyű:((sok esetben megfulladok:((
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook