Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Macskakőre milyen babakocsit ajánlanátok? fórum

Macskakőre milyen babakocsit ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


13. katie_rose (válaszként erre: 12. - Charlie28)
2013. ápr. 27. 22:36
Nem adja. illetve nem annyiért,amennyiért szeretném :) :/
12. Charlie28 (válaszként erre: 10. - Katie_rose)
2013. ápr. 26. 17:41

Ügyi vagy!

Én is azt találtam! :)


Szerintem adják hordozó nélkül is. Ha tényleg olyan keveset használt, ahogy írják, akkor nagyon jó áron van!


Sok sikert a vásárláshoz!

Remélem olyanra esik a választásod, amivel elégedett leszel!

2013. ápr. 26. 15:18
Nálunk az egész városban macskakő van, a babakocsit már két és fél éve használom minden gond nélkül. Stokke Xplory. Csak ajánlani tudom.
10. katie_rose (válaszként erre: 9. - Charlie28)
2013. ápr. 26. 11:58
Na, ezt is megnéztem. egyet találtam hordozóval együtt 35 ezerért. Nem is vészes. hátha adják hordozó nélkül is. :)
9. Charlie28 (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. ápr. 26. 11:50

Szia!


Nekünk Mikrus Viking kocsink van. Szerintem ez pont olyan, amilyent keresel. Én nagyon-nagyon imádom! Masszív és strapabíró. A nagylányomnál vettük újonnan, aztán kölcsönadtuk rokonoknak, most az én második lányom használja és még mindig tökéletes. Én tolom murván, térdig érő hóban és még erdős terepen is kirándultam vele. A rugók "keménysége" is állítható.

Összecsukható, nekünk kombi autónk van és kényelmesen befér, súlyát tekintve én is ki-be tudom pakolni. Nagyvárosi tömegközlekedésre nem alkalmas, ezzel nem lehet fel-leugrálni a buszról. Viszont nagyon kényelmes a gyerkőcnek, sokáig használható sportkocsiként!


Nézd meg neten, hogy milyen, árban nem tudom mosst mennyi lehet! Én bátran ajánlom, biztos találsz használtan is, olcsóbban!

8. inta
2013. ápr. 25. 10:45

Ezt találtam még róla :)


[link]


[link]

2013. ápr. 25. 10:44

Köszi lányok, nézem közben őrült módon google-ban.

Mert ugye az is szempont,hogy ne legyen őrült drága (az sem baj ha használt). De a legtöbb helyen azért drágák,mert adnak hozzá minden kutyafülét,amire nincs szükségünk :D

2013. ápr. 25. 10:40
nekunk haromkereku felfujhatos van es rugozasa is van ugy van kialakitva direkt ilyen terepre es nagyon bevalt a macskakon is. Maxi taxi markaju es en nagyon ajanlom ez rugozik es nem olyan mintha torne ki a kerek :D
5. inta (válaszként erre: 4. - Katie_rose)
2013. ápr. 25. 10:36
Igen, gumikerekű, de nem tömör, hanem felfújható, ami ebből a szempontból jobb. Azt nem tudom,adják-e hordozó nélkül is, de nem tartom kizártnak, mert a hordozója egy kompatibilis hordozó, nem Etno márkájú, hanem nem tudom, mi. Mi egyben vettük őket. Kérdezz rá.
4. katie_rose (válaszként erre: 3. - Inta)
2013. ápr. 25. 10:30

Ó, a rázkódást imádja a kisfiam. Csak tényleg attól félek néha,hogy kitörik a kerék séta közben. Műanyag nagy kerekes a babakocsink, és szerintem 1 km-ről is tudják már,hogy érkezünk :D


Ennek a babakocsinak gumi kereke van? A képen nem látom jól. Azt jó lenne tudni,hogy autósülés nélkül is adják-e valahol,mert ezt a hordozós autósülést épp most növi ki a kisfiam :)

3. inta
2013. ápr. 25. 10:26

Én direkt nehéz terepre, akár könnyű túrákhoz is vettem a babakocsit, de hiába a fixálható, bolygósítható nagy kerék, elöl-hátul rugózás,masszív szerkezet, a Csattogó-völgyben a gyerek szegény rázkódott rendesen - bár az igaz, végig aludt ennek ellenére :).


Itt a linkje, altalában nem jelenik meg jól, mert belekerül szóköz, de ha azt kitörlöd, meg tudod nézni.


[link]


Némelyik Touragoo is hasonlóan masszív, de a macskakő az macskakő, ami nem repül, az nem fog csak úgy siklani fölötte, rajta.

2013. ápr. 25. 10:19

Sziasztok!


Már van egy babakocsink. Viszonylag nagy kerekű és szeretem is,de olyan helyre költöztünk,ahol macskakő van ameddig a szem ellát. Néha olyan érzésem van,hogy majd szétesik a kocsi.

Valami nagy kerekű és rugós kellene gondolom. esetleg tudtok ajánlani valamilyet?

Kinek, milyen típus vált be nehéz terepen?

2013. ápr. 25. 10:18
Macskakőre milyen babakocsit ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook