Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vaterán hogyan történik az értékelés? fórum

Vaterán hogyan történik az értékelés? (tudásbázis kérdés)

6. vica66 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2013. ápr. 25. 10:59

Mostanság nem tudom, hogy van, régebben nagyjából 2 hét volt a tranzakció lebonyolítására. Ha addig nem utal, vagy mondjuk e-mailben eláll a vásárlástól, adhatsz negatívot, hiszen nem jött létre az üzlet. Ha semlegest adsz negatív helyett, ki kell fizetned a Vaterának a jutalékot, pedig végül nem is adtad el ténylegesen a bringát. (Azért érdemes rákérdezni a vevődnél, hogy nyilatkozzon, kell-e a termék, vagy nem, mert még nem kaptad meg az utalását.)

Ha a terméklapodon nem tüntetted fel lehetőségként a személyes átvételt, akkor nem követelheti a vevő ezt tőled utólag. Azzal, hogy leütötte a terméket, elfogadta a terméklapon található feltételeket.

5. 044d76a529 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2013. ápr. 25. 07:33
Nem gonoszság,a miérteket írd le az értékelésnél!
2013. ápr. 25. 07:01
Semmi?:)
2013. ápr. 24. 18:41

Most kezdtem el vaterázni. Múlthéten eladtam egy bicajt. (szerdai nap)

Csütörtökön bejelentkezett a hölgy, hogy neki hétvégére kell, mert a fiának szülinapja lesz.

Mondtam neki, hogy ez nem fog menni, mert vidéken vagyok, hétfőn érek haza.

Erre Ő kijelentette, hogy ő úgy gondolta, hogy személyesen elmenne a bicajért. Mondtam, neki, hogy személyes átvétel nem volt megjelölve, ez nem áll módomban.

Erre azt írta, hogy akkor álljak el a postaköltségtől. (nem tettem)

Beleegyezett, hogy kifizet mindent, de azóta sem utalt.

Én előtte felajánlottam neki, hogy egyezzünk ki egy kölcsönös, semleges értékelésben. (ez nem kellett neki)

Gonosz dolog lenne tőlem, ha negatív értékelést adnék?

2013. ápr. 24. 18:37
Mindjárt írom a történetet, hogy miért kérdezem:)
2013. ápr. 24. 18:37
Vaterán hogyan történik az értékelés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook