Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy rövid házasság története fórum

Egy rövid házasság története (beszélgetős fórum)


1 2
33. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Mártuska02)
2013. jún. 15. 17:57
nem ertem az ilyen ferfit, minek hazasodik meg, ha mar rovid ido elteltevel ugyanugy csajozik tovabb :( de talan jobb igy, hogy nem 10 ev utan derul ki, hogy vegig mas nokkel randizgatott a hazassag alatt. biztos nagyon nehez most neked, de nem minden ferfi ilyen, talahatsz idovel egy normalisat, csak ne suppedj boldogtalansagba. amiert 'megerte', az a pici, es ez igenis nagy dolog :)
32. bianna (válaszként erre: 1. - Mártuska02)
2013. jún. 15. 14:21
Miből gondolod, hogy te rontottad el? Neki nem családra, gondoskodó feleségre volt szüksége, hanem futó kalandokra. azt gondolom bár 42 éves neki még fel kell nőnie. Nehéz lehet neked ezt átélni, de biztosan megoldod.
31. smart63 (válaszként erre: 29. - Mártuska02)
2013. máj. 1. 17:02
Régen hallottam egy olyat, ráadásul egy férfi szájából, hogy egy terhes nőt, /főleg ha az ő gyermekét várja / a világ legszemetebb dolga megcsalni.
2013. ápr. 27. 23:03
Félre ne érts,tényleg nem azt akartam ezzel írni,hogy a te hibád,csak,hát... Látod,nem bírta az elvonást,amit nem is értek,hogy miért volt,de ez a te dolgod. Viszont ez is mutatja,hogy tényleg görény!
29. mártuska02 (válaszként erre: 28. - Anya4005)
2013. ápr. 26. 09:06
Nem áll szándékomban pasizni,se most se késöbb, hiszen még mindig vannak érzéseim a volt férjem iránt:(Most újra el kezdek dolgozni , egy új munkahelyen a kislányom bölcsis lesz jövö héten kezdem a szokatást.Talán ezek a változások jobb hatással lesznek az életemre,most szinte mindent kezdek elöröl.Sokat gondolkodtam miért is csalt meg,egy hibám volt terhes voltam és szültem,ö pedig nem birt várni..
28. anya4005 (válaszként erre: 25. - Mártuska02)
2013. ápr. 26. 02:20
Azt gondolom,jelenleg nem is a pasizás a legfontosabb,amire gondolnod kéne,de nyilván idővel újra ki fogod tudni tárni a szíved. Az meg,hogy megcsaltak... Hááát,én abban hiszek,hogy a megcsalás mindkét fél hibájából jön létre. Engem is csaltak már meg,mert elhanyagoltam az akorri partnerem számára fontos dolgokat,a munkámnak éltem,és voltam már szerető,mert ott a feleség a tanulás,a munka és a gyerekek mellett a házaséletet hanyagolta el. Maraha nehéz lehet egyedül maradni egy picivel,de nem szabad feladni,és szerintem gondold át,mi lehetett a baj,és a következő kapcsolatodban arra is figyelj. Nem azt mondom,hogy te tehetsz arról,hogy megcsaltak,lehet,hogy már az elején láthattál volna jeleket,amik ilyen viselkedésre utaltak,csak a nagy szerelemben nem vettél róluk tudomást- legközelebb figyelj rájuk! Ez a pasi meg alapból egy görény,ha képes elfordítani a fejét a gyerekéről! Alkalmatlan lett volna apának is,nem csak férjnek,úgyhogy örülj neki,hogy nem kell mellette felnőnie a picinek!
27. júliusi (válaszként erre: 24. - Georgina319)
2013. ápr. 25. 14:16

Húha!Nem semmi.

Nem akarom se megszólni, se megbántani a barátnődet, de valamit nem értek.Minek minden újabb kapcsolatból egy gyerek?Gondolom, ezzel akarják bizonyítani a szerelmüket....de úgy látszik a gyerek sem garancia a hosszú házasságra...

2013. ápr. 25. 12:50
Az onbecsulesedet nem Neked kell elveszettnek erezned,hanem az volt ferjednek.Te most bizonyitottad be magadnak es az egesz vilagnak,hogy augusztustol idaig talpon maradtal,nevelted a gyerekeidet becsulettel.Egy papirra leirt mondatok nem torhetnek meg,hogy formailag is elvaltal,az jo,zardd le vele a multat,es gondolj az iratra ugy,mint egy "szabadulo levelre".
25. mártuska02 (válaszként erre: 24. - Georgina319)
2013. ápr. 25. 11:52
Nem akarok se férjhez menni se párt keresni többé, önbecsülésem már nincs hiszen megcsaltak.
2013. ápr. 25. 09:16
Fel a fejjel! Az én barátnőm 4 lányt szült, 4 különböző férjtől, és szinte 2-3 év korkülönbséggel, tehát egyik kicsi, másik pici volt. Mégis tisztességesen felnevelte őket, szakmát adott a kezükbe. Neked könnyebb a helyzeted, hogy az első házasságból született gyermekeid már nagyok, és tudnak neked segíteni. Ne keress most új apát a kicsinek. Ne akarj minden áron férjhez menni.
23. acuko (válaszként erre: 19. - Mártuska02)
2013. ápr. 24. 22:58
Hát.. nem is tudok mit mondani. Ez nagyon szomorú. és ilyen emberek vannak, mint ez a pasi. Sajnálom.. :(
22. anya4005 (válaszként erre: 14. - 130454e42d)
2013. ápr. 24. 22:52
A monogámiával retardáltak kifejezést is idézőjelbe kellett volna tennem... Idéztem egy filmből. Egyébként meg nem tudom,de nem is értem,miért ítélsz meg bárkit úgy,hogy nem ismered! (a szánalmas pasikra gondolok,akiket én ismerek szerinted)
21. júliusi (válaszként erre: 19. - Mártuska02)
2013. ápr. 24. 16:01

Sajnálom.

Lehet, hogy ő nem is akarta ezt a babát?

20. Mazsinka (válaszként erre: 19. - Mártuska02)
2013. ápr. 24. 13:46
Talán csak azt hitted, hogy ismered, akivel együtt élsz. Ezért nem hiszem én már el, amikor valaki azt mondja: megváltozott, kifordult magából, megcsalt nem is hittem volna. Lehet, mindig ilyen volt, csak a lila köd elborította az egészet.
2013. ápr. 24. 13:25
A mai nap szintén sokkoló volt számomra , alig mondták ki a válást, és az utcán össze találkoztam a volt férjemmel.Túlzás, hogy találkoztam toltam a picit a babakocsiba ö jött velünk szembe és el forditotta a fejét, meg se állt megnézni a lányát.Kit szeretem én annyira,kiben hittem?már magam sem tudom.
18. gkreka (válaszként erre: 17. - Acuko)
2013. ápr. 24. 10:16
:D Már kezdtem volna értetlenkedni.
17. acuko (válaszként erre: 16. - Acuko)
2013. ápr. 24. 09:53

ja! NEEEEEEM!! Nem ide akartam irni!!!!!

Nem ez halál volt. !!! És már szerencsére vége van!! :) Jaj, bocsika. :)

16. acuko (válaszként erre: 15. - Gkreka)
2013. ápr. 24. 09:53
Nem volt az olyan rossz:) Átmenetinek mindképpen jó volt.
15. gkreka (válaszként erre: 13. - Acuko)
2013. ápr. 24. 09:51
Meggyőztél! Ilyen kapcsolatot sem szeretnék.
14. 130454e42d (válaszként erre: 10. - Anya4005)
2013. ápr. 24. 09:12
Ettől retardáltak? Szánalmas pasikat ismerhetsz.
13. acuko (válaszként erre: 11. - Gkreka)
2013. ápr. 24. 08:59

Hát, valamit valamiért.. Nem biztos, hogy az jó.

Nálunk pl. az én volt férjem a 20 év alatt sosem csalt meg és ezt biztosan állítom. Semmi kétségem felőle. Mivel hogy utálta a nőket..

Engem pedig a tulajdonának tekintett és úgy is viselkedett velem.

Tehát nem csalt meg sosem, de nem is vett emberszámba sem..

Úgy, hogy.. Ezt inkább ne..

12. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Mártuska02)
2013. ápr. 24. 08:06
Ez nagyon szomorú, de a tanulság: kutyából nem lesz szalonna:-( Ha valakivel komoly kapcsolatot tervezel, érdemes előtte körbejárni az előéletét: miket mesélt magáról, miket mesélnek az esetleges ismerősök. Ilyen korban már ritkán változik az ember.
11. gkreka (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2013. ápr. 24. 00:27
A "monogámiával retardáltak" kifejezésnek semmi értelme. A monogámiára predesztináltnak van, de nem hiszek benne. Ha mégis létezik, akkor irigylem, aki ilyen párt talált!
2013. ápr. 24. 00:04
Azokat a pasikat sorolnám ebbe a kategóriába,akik képtelenek megcsalni a párjukat!
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Anya4005)
2013. ápr. 23. 23:54
kifejtenéd, hogy a "monogámiával retardáltak" kifejezés alatt mit értsz?
2013. ápr. 23. 23:41
Sajnálom,hogy ez történt veled! Borzasztó lehet így járni! Nem hiszem,hogy a kapcsolat rövidségével volt baj (én 6 hónap után lettem terhes,ma 2 gyerekünk van,és 4 éve tart)! Úgy látom a környezetemben,hogy a pasik két módon vannak kódolva: vannak a monogámiával retardáltak és a megrögzött "vadászok". Mindenképp erősnek kell maradnod,mert annak a picinek teljes értékű anya kell! Persze,könnyen jár a szám,de most koncentrálj csak RÁ!
2013. ápr. 23. 23:01

Sajnálom, hogy így történt!

Vigasztaló nagy szavak helyett az alábbi idézetet küldöm Neked!

Minden agyban dől el, hidd el, és utána talpra tudsz állni majd.


"Amikor minden összeomlik, figyelmünket el kell terelnünk a saját életünkről oda, ahol másoknak a leginkább szüksége van a szeretetünkre és a támogatásunkra. Ezáltal hasznosnak és értékesnek érezhetjük magunkat, ami segíteni fog abban, hogy átvészeljük, bármin megyünk is épp keresztül. Ez az, ami kirángat minket a befelé fordulásból."

(Richard Templar)

2013. ápr. 23. 22:04
Nagyon sajnálom, hogy ez történt!!! Én hiszem, hogy mindenkinek megvan a párja valahol a világban, akivel tényleg szeretetben élhet élete végéig. Neked is megvan valahol a másik feled. Most csak azt tudom mondani, hogy a gyerekeidnek szükségük van Rád, ha másért nem, hát Értük maradj erős! Esetleg kezdj itt naplóírásba, ahol napi szinten kiírhatod magadból a fájdalmadat.
5. megi04 (válaszként erre: 3. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 23. 22:01
Ez most már eső után gumicsizma...
2013. ápr. 23. 21:58
Nagyon sajnállak, nem is tudod, mennyire.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook