Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan köztetek, akinek a picikéje hányt a banántól? fórum

Van olyan köztetek, akinek a picikéje hányt a banántól? (tudásbázis kérdés)


6. KissAlexa (válaszként erre: 5. - Vapi)
2013. ápr. 23. 15:08
Én is megfogom kérdezni mert eddig elfelejtettem, kiváncsi lennék hogy a mi védőnénink mit mond.
5. vapi
2013. ápr. 23. 15:03
Én is említettem a védőnőnek és elkezdett oltogatni,hogy biztos valami mástól hányt,mert ő még ilyet nem hallott. Azért jó lenne tudni,hogy mitől van ez... Br bann nlkül is fel lehet nőni :)
2013. ápr. 23. 14:05

Szia

Végre valaki :) Én annyit keresgéltem ez ügyben de senkit nem találtam akinek a babája hányt volna a banántól. Na az én 9 hónapos kisfiam nem bírja 6 hónaposan kezdtem hzzá táplálni és amikor banánt adtam neki kihányta. Elősször másra fogtam de olyan 5x adtam neki kb. és mind az ötször kihányta úgyhogy én már nem is adok neki és biztos hogy nem bírja. A nagyobbik kisfiam most 2 éves ő imádta kicsinek sőt csak azt volt hajladó megenni tízóraira most már nem szereti :)

3. vapi
2013. ápr. 23. 13:52
Valaki?
2. vapi
2013. ápr. 23. 13:39

Sziasztok!


8 hónapos a fiam, és eddig kétszer kapott banánt. Mind a kétszer kijött. Kb. 4-5 órára rá vissza hányta az egészet. Más is tapasztalt már ilyet?

1. vapi
2013. ápr. 23. 13:34
Van olyan köztetek, akinek a picikéje hányt a banántól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook