Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó óvodát keresek Budapest belvárosában. Osszátok meg tapasztalataitokat. fórum

Jó óvodát keresek Budapest belvárosában. Osszátok meg tapasztalataitokat. (beszélgetős fórum)


4. a2829c97f9 (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2013. ápr. 23. 16:22
Még a játszótereken érdeklődhetnél a környéken.
3. zsanci79 (válaszként erre: 2. - A2829c97f9)
2013. ápr. 23. 12:55
Most vannak a beíratások. Tudom, hogy túljelentkezés van mindenhol, de igyekszem mindent megtenni. Ide is bevették április elején, azzal talán nem lesz gond. Ismeretség miatt.
2013. ápr. 23. 12:36
Szerintem egy jo oviba bekerulni ilyenkor mar eleg nehez. Az en lanyom szeptembertől a Csipkebokor oviba megy. Reformatus ovi a Varosligeti fasorban. Mi Gödön lakunk de mivel ezt az ovit ismerjük inkabb kocsikázunk reggel meg délután.
2013. ápr. 23. 12:24

Sziasztok!

Nemrég költöztünk Bp.-re. Kisfiamat bevették a körzeti oviba, ami a TÁTIKA ovi.

Sajnos eléggé elkeseredtem. Kisfiam 4,5 éves, és semmilyen foglalkozások nincsenek, mert egy korosztállyal kisebbek vannak, állítólag azért.

A mi régi ovinkban már akkor is voltak foglalkozások. Se nem vágnak, se nem ragasztanak, festenek, meg ilyenek. A többiről ne is beszéljek.

Jó az igaz, hogy a mi régi ovinkban az óvónő fejlesztő pedagósus, és igazán szuperül foglalkoztak a gyerekekkel, csomó programot szerveztek nekik, de így most a gyerekem csak visszafejlődik.

Foglalkozok én vele, a régi ovinkból mondják hogy miket csinálnak éppen, de félek, hogy nagyon lemarad. Nem ismerek semmi más ovit itt, ezért kérek segítséget, hogy ki melyiket ajánlaná, és miért.

A múzeumkörútnál lakunk, én a VII. kerületben dolgozom.

Köszönöm a hozzászólásokat. Sajnos nem sürűn tudok jönni napközben, mert dolgozom, de minden infot szívesen veszek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook