Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Air Leggy vénamasszírozó fórum

Air Leggy vénamasszírozó (beszélgetős fórum)


2013. nov. 18. 12:05
Üdv, hölgyek, azért regisztráltam, hogy utánna olvassak ennek a terméknek amit az asszony favorizál. megvenném neki karácsonyra, de után akarok olvasni, hogy tényleg jó e, mert eddig csak a barátnője véleménye van, aki szerint nagyon hasznos gép, de más véleménye is érdekelne köszönöm
2013. okt. 9. 13:42
szia! a tesómnak szülés után lett nagyon visszeres a lába, ő használta, és neki segített! bár ez biztos állapotfüggő is, talán meg kellene kérdezni az orvosodat!
2013. ápr. 22. 10:09

Tv reklámban láttam, interneten rákerestem. Magyar nyelvű felhasználói vélemények, fórumok a témában nem jelentek meg - kivéve a forgalmazó honlapján:(


Elsősorban fájdalom enyhítése és járástávolság növelése miatt szeretném használni. De több helyen olvastam, hogy visszeres lábat "tilos" masszírozni, vérbőségokozó krémmel kenni, gyantázni, bizonyos vibrációs sporteszközöket használni....


Kérdésem:

- van valaki közületek, akinek személyes tapasztalata van a masszírozóval kapcsolatban?

- első és másodlagos visszeres lábra - kanyargó, vastag érkötegek - használható-e?


Minden, a témával kapcsolatos választ várok.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook