Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyósokról másképpen fórum

Anyósokról másképpen (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Anyósom...

2013. ápr. 21. 19:23

Mielott barki azt gondolna hogy megvaltozott a viszonyom az anyosommal,NEM..A tavalyi 'emlekezetes' tarcas eset ota tortent egy es mas -gondolom nem baj ha nem osztom meg a nagykozonseggel- es viszonyunk ha lehet ugy mondani kibirhatatlanna valt.Azt hogy nem vesztette el 'egyszem 110 kg-os pici fiat' csak nekem koszonheti,mert EN vagyok az aki azt mondja hogy nem veszhetsz ossze anyadal megiscsak o szult.

Tudom,van itt eleg anyos forum,most megis inditok egyet..Apropoja azok a hozzaszolasok,akik egyertelmunek veszik hogy CSAKIS es KIZAROLAG a menyek a hibasak azert,mert anyos utalkozik.

Nos en mikor eloszor talalkoztam a ferjem anyjaval,orultem..Orultem mert azt hittem uj csaladot kapok.Az en csaladom nem a legeszmenyibb,bar anyukammal eleg jo a kapcsoltom mostanaban,ez kimerul heti egy telefonbeszelgetesben..Pont ezert jo:(

Mindent megtettem azert hogy anyosom kedveljen..Rengeteget szenvedtem es sirtam a piszkalodasaitol, a fullankos megjegyzeseitol,alig leplezett utalatol,mert nem ertettem miert ilyen velem:(Kb 1ev mulva derult ki annyi a 'bunom' hogy nem vagyok francia es nem vagyok az a lany akit O kiszemelt a ferjemnek..Minden eszkozt bevetett hogy elvalasszon bennunket a legaljasabbakat is.

A gyerekeim termeszetesen nem a ferjemtol vannak,en romaniai cigany vagyok,es a vizum miatt csinaltattam fol magamat..

Es en ezeket a gusztustalan vadakat benyelem,mert nincs ertelme vitatkozni,meg egyebkent sincs annyi benne hogy szemtol szembe mondja..

Sajnos vannak 'sorstarsaim' akik semmit sem tettek azert hogy utaljak oket,es megis..Szemernyi megbecsulest vagy szeretetet nem kapnak az anyostol vagy a ferjuk csaladjatol,csakis kritizalast vagy eppen megvetest..

Ez az allapot idovel ratelepszik a mindennapokra.Raadasul ha gyerekek-unokak- is vannak a helyzet bonyolultabb..

Kedves 'anyosvedok'!Folosleges oktatast tartani azoknak akik szenvednek az anyosok rosszindulatatol..Higyjetek el van ekeg bajunk anelkul is.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook