Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én kis történetem! fórum

Én kis történetem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Én kis történetem!

1 2
2008. ápr. 22. 10:30
sziasztok ! látom a fogyokura a téma miénknél nincs jobb s hatékonyabb. 100% fogyást biztosit akarva s akaratlanul.
41. 98add9fb2d (válaszként erre: 10. - Misty)
2008. márc. 7. 23:48

Misty!!!!!


Nem irok én semmi ötletet neked fogyás ügyben!Bocsika!De én a ciket nem példának irtam,csak gondoltam megosztom másokkal is az én testi lelki problémámat.De kaptam érte hideget-meleget!:)A hetet kijavitottam honapra...bocsika!Ne fogyál....bele is halhatsz...mert mindenhol csak a pláza macák vannak,a és a média is ugy hivja öket a sexy lányok,bombázó lányok!Minden nö olyan szeretne lenni bonbázó és sexy!Mindenhol ez megy fogy le -fogy le!Én is beleestem ebbe a csabdába...ne akard átélni!:)fogad el olyannak magad amilyen vagy.....hidd el ...eljön hozzádis az a "fiú-Férfi"akinek te leszel a sexy NÖ!!!!!

40. 98add9fb2d (válaszként erre: 27. - Hencsitusz)
2008. márc. 7. 23:35

Szia!

Ha anap 24orájában szinte nem eszel semmmit a tested felemészti a saját feleslegét,talán jó volt az anyag cserém vagy csak épp szerencsém volt.oktoberbe kezdtem el a fogyit, decemberben volt a céges parti ahova hála istenek már csak 55kg-osan mentem.A hetet kijavitottam honapra!:)Én nem ötletet akartam addni...épp elretentésnek szántam!

39. 98add9fb2d (válaszként erre: 32. - Kingi7)
2008. márc. 7. 23:27

Szia!

Szenvedtél már élettedbe kö keményen!!!!Épp ez az emberi tulasdonság,elitéljük a másikat.Azt hittem minden jobb lesz...de nem tévedtem.Mostmár nem vagyok "gyerekes"!És eszem!

2008. márc. 7. 10:31
Sziasztok! Szerintem mindenki úgy fogyjon ahogy ő érzi jónak, csak arra kell vigyázni hogy ne essünk túlzásba .....NEM?
37. anyocaninja (válaszként erre: 36. - Eprecske)
2008. márc. 7. 10:29

SZIASZTOK, ÚJ L"LÁNY " VAGYOK 62 ÉVES. ÉN EGÉSZ ÉOETEET VÉGIGFOGYÓZTAM, VAGY LEGALBBIS NEM TUDTAM BŰNTUDAT NÉLKÜL ENNI. tAVALY 4X KÓRHÁZBAN VOLTAM ÉS MOST 50 KKG VAGYOK A L165 CENTIMHEZ, ÉS AZ ELÉGEDETLEN 65 KG-HOZ.

NAGYON CSÚNYN NÉZEK KI, AZ MÉG CSAK HAGYJÁN, DE ENERGIÁM SINCS, ÉS MOST LÁTÁOM, HOGY IGAZÁN SEHOL NEM FOGLALKOZNAK A HIZÓKÚRÁVAL. tUDTOK SEGITENI??? üDV: pIROSKA

2008. márc. 6. 14:32

Sziasztok!

Végig olvastam amit írtatok és azokkal értek egyet akik azt írják nem az a lényeg h.minden áron leadni hetente 5-10kg-ot.

Nem mondom én sem vagyok elégedett az alakommal de nem szeretnék ilyen drasztikus változásokat, megelégszem az apró haladással is.Nem fogyókúrázom csak akkor eszem ha éhes vok és akkor is keveset, emellett igyekszek minél többet mozogni.Szerintem a mozgás hatásosabb mint a mindenféle diéta és még egészséges is.

Igaz a mérlegen nem látszik a fogyás de amikor előveszem a régi ruháimat mindig egyre többet tudok felvenni közülük.Szerintem ez a lényeg és nem az hogy mit mutat a mérleg.

2008. márc. 4. 13:28
"hát sajnálom ami történ.rémisztö egy történet.én csak egy 14éves lány vagyok,de azért megértem az ilyen helyzeteke.az osztálytársaim is régen csufolodtak hogy kövér vagyok,és nem eset jol.probáltam minden nap tornázni,de nem jött be,mert néha lusta voltam felálni és tornázni...lassan teltek az évek,és rájottem,hogy én magamat jol érzem igy ahogy vagyok,akinek nem tetszik ne is nézzen!!!
34. IZA18
2008. márc. 3. 06:43

utálom amikor az "egészséges" emberek leszólják a szenvedőket. senki nem határozza el hogy na most én anrexiás vagy bulémiás leszek.ahogy a cikk írójais leírta észre se vette, hogy belecsöppent csak amikor már drasztikus változás volt látható. én 2éve vagyok anorexiás és kb.féléve mondtá nekem csak a külvilágiak, hogy hú te nagyon sovány vagy nincs vmi baj? ez igen fejben dől el-de sajnos nem csak a felgyógyulás hanem a betegségbe való belemászás is és lappang rendsen de ott van már jóval a fogyás hányés előtt és pont ez a lappangás viszi rá az embert a fogyási vácsra hisz benned vana kisördög és erősödik, erőt gyűjt a kiteljesedésre. ha ez nem lenne akkor nem lenne anorexiás és bulémiás csak szimplán fogyizó aki lead a hájából mer úgymond "orvosliga igazolt a fogyás illetve qa diéta"

aki nem volt beteg vagy nem szendved most az sztem ne a netes és lexikális anyagok alapján érteémezze ezeet a betegségeet mert semmit nem lehet abból megtudni csak azt ami a külvilágna fontos.de az érzelmekről és félelmekről valódi érzésekről ami végbe megy bennünk azokról csak ágy általánosított szar van leírva pedig ezek a legfontosabbak és legkülönbözőbbek-nem is értem hogy írhatnak le annyi mindent általánosítást amik csak félrevezetik az olvasókat.

na mind1.

és igazad van laconicgirl én 50kiló vagyok a 173cmhez de kb mindenki 45kilónak néz maximum mert a súlyom felét a csontjaim adják ki a másik felét meg a szerveim és mostmár van egy pici hús is;)én igyekszem!

na szép napot mindenkinek!kitartás bárkinek de csak pozitív irányba!!!

33. c299b9bcdc (válaszként erre: 32. - Kingi7)
2008. márc. 2. 21:00

nem mindenkinek egyforma az alkata, csontozata, izomzata, valaki a 160/65-el tényleg nagyon elhízottnak néz ki, valaki meg csak kellemesen épphogy gömbölyű


aki vézna csontú és izomzatú, annak valószínűleg a 65 kg-ban rengeteg a zsír, a zsír térfogata pedig 5x nagyobb az izomnál!


nem a kilóknak, vagy a BMI-nek kellene hogy számítson igazán, hanem egyéni alkattól függ, illetve főleg attól mennyi a háj, a zsír rajtunk.


mert igazából a zsír, a háj a ronda, az dagad, gömbölyödik, reng rajtunk


aki meg vastag csontú, izmosabb, annak a körméretei kisebbek, és a háj is kevesebb rajta


szóval nem lehet általánosítani összkiló alapján

32. kingi7
2008. márc. 2. 14:42

Nem értem, szerintem tökéletes volt 160/65-el, miért kellett "gyerekes" módon gondolkodni? Az emberi szervezet az nem játékszer...ha annyira nem volt jó a 160/65-ös arány, akkor kellett volna 100kg-os hölgyeket nézegetni akik valóban kövérek...


Vissza kell csinálni,első sorban fejben:) minden ott dől el, bár úgy gondolom, hogy még mindig könnyebb 5-10kg-ot hízni, mint 30-40-et leadni és megtartani...

2008. márc. 2. 14:14
köszönöm, és igen, majdhogynem teljesen átestem a ló másik oldalára, de még idejében feleszméltem.
30. winny
2008. márc. 2. 14:07

Nagyszerű ember vagy!

Megálltál a tragédia bekövetkezte előtt.

Nagyon jó egészséget és boldog párkapcsolatot kívánok neked.

2008. febr. 29. 20:23

Sziasztok!

173 cm vagyok és 52 kg. Egy évvel ezelőtt 64 kg voltam, de nem tetszettem magamnak, és lefogytam 12 kg-ot, amit azóta is tartok. Mielőtt bárki elkezdene ostorozni, nem vagyok csontsovány, a képeimet is nézzétek meg.

Annyit szeretnék elmesélni, hogy amikor elértem ezt az áhított súlyt, majdhogynem vérszemet kaptam, és tovább akartam fogyni. Pont akkoriban voltunk 2 és fél évesek a párommal, és elmentünk ebédelni egy étterembe.

Csinált rólam a barátom néhány képet, és én szépen mosolyogtam rajtuk. Amikor otthon megnéztük a képeket nagyban is, a gépen, majdnem elájultam. A karjaim iszonyatosan vékonyak voltam, a szemem alatt sötét karikák, az arcom beesve. Pont akkor voltam túl a szigorú diétámon. A barátom azt mondta, hogy meg ne próbáljak többet fogyni, sőt, hízzak is egy-két kg-ot.

Nos, hízni nem híztam, de soha fogyni sem akarok többet, bevallom, így utólag visszagondolva majdnem anorexiába fulladt a fogyókúrám, és az a pár rohadt kép döbbentett rá, hogy hogy nézek ki.

Mint mondtam, nem híztam, de már elégedett vagyok magammal, és az arcom sem beesett. :-)

2008. febr. 29. 17:13

Jó ég! 165 cm vagyok és 20 éves koromban 60 kilós voltam, és bizony tulzások nélkül, a tipikusan "szuper csaj"kategóriába soroltak".

Örülök hogy magadhoz tértél........

2008. febr. 29. 14:49
MIkor elolvastam a cikket az én szemem is megakadt azon a bizonyos 2 hét kiíráson... aztán elkezdtem gondolkodni, hogy ha belépek a hozzászólásokba hány ember fogja kérdezgetni azt, h mit evett. ha már be tudod ismerni, hogy 10 kiló leadása nem 2 hét eredménye, hanem hosszú hónapoké, akkor emgéri az ilyen cikk. Amúgy meg sajnos nem, mert sokan kedvet kapnak a drasztikus diétákhoz és úgy végzik, mint ahogyan szegény lány. És soha nem biztos az, hogy mindenki feláll egy ilyen betegségből...
26. IZA18
2008. febr. 29. 13:50

annak ellenérem hogy nekem is gondjaim vannak még az anorexiával-imádom és komolyan örülök annaka Cib bankos 9kilót felszedtem relkámnak.a dove-os reklámoknak és a nem csont színésznőknek akár itthon akár bárhol-hollywoodban akik elfogadták magukat-ezt persze nem az jelenti, hogy zabálnak, hanem nem akarják más testét felvenni.sajna nekem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]beyoncé[{[{[/A]}]}] pl dagadtnak számít, miközben bomba nő, bárcsak rám is így néznéknek mint rá-de a média tökéletsen kódolta az agyam , hogy sovány sovány sovány-és így az amúgy is vékony testemből egy csontvázat csináltam. utálom , hogy nem csuktam be a fülem és a szemem , gyenge voltam és vagyok még mindig:(de most már legalább tudom, hogy mi a helyes csak a kivitelezésben vannak zökkenők.

de most ettem tele magam kínaival, majd szét pukkadok és nem zavar, mert finom volt és egészséges és meg sem fog látszani rajtam, max ha igen , hát nem halok bele:)el kell fogadni magunkat és a lehető legjobbat kihozni a hozott anyagból.

az embereknek van egy pajzsmirigyük és pontosan kódolt zsírsejt számuk.

ezen soha senki nem fo fogyival változtatni vag hízókúrával végleges eredményre, mert ezek kódolva vannak bennünk és ideig óráig lehet küzdeni, de nem érdemes, még így is ezt mondom, hogy nekem sem megy ennek az elfogadása teljesen.

25. Prügi (válaszként erre: 10. - Misty)
2008. febr. 29. 12:56
Egy drasztikus fogyókúrára az emberi test sosem kész! Nem lehet erre felkészíteni! Nem is tudom, ez hogya jut eszetekbe! Én is 15 kg-tól szeretnék megszabadulni, de soha eszembe nem jutott volna, hogy ezt úgy érjem el, hogy a saját testem sanyargatom! Helyette életmódot váltottam, és elkezdtem mozogni. Lassan -7 kg-nál tartok, január eleje óta. Lassú, de egészséges fogyás, és itt a hangsúly az EGÉSZSÉG-en van! Az mindennél többet ér! Gondolkozzatok! Ez a cikk azért született, hogy elolvasva más ne essen ugyanebbe a hibába! Ti miért akarjátok mégis követni a rossz példát? Én ezt nem értem!
2008. febr. 29. 08:10

Szerintem nem éri meg, hogy felhúzzátok magatokat. Ha valaki 22 évesen úgy gondolja, hogy nem eszik, és 3 hét alatt lefogy 14 kilót, és azt még meg is tartja, nincs mit tenni. Mint ahogy a a diéták nagy része, a koplalás sem megoldás, ha fogyni akarsz, de most mit magyarázzuk? Ezt még egy 17 éves gyerek (Hoxás) is fel tudja fogni, aki koplalással lefogyott, és tényleg több kg most, mint előtte volt.

Ami meg a cikket illeti, én elsőre azt gondoltam, hogy na, még egy, de úgy látszik, hogy ezt nem lehet elégszer leírni.

2008. febr. 29. 06:33
Bocsi az írótol,hogy egyből én is olyan hülye picsa voltam,hogy az érdekelt hogy fogyott le,most hogy normálisan elolvastam, már látom, hogy szegénynek tényleg nagyon rossz lehetett. Remélem minél hamarabb meggyógyúl és többet fog enni.
22. cukilany (válaszként erre: 17. - Misty)
2008. febr. 28. 22:52

Azért mert nem tudom, hogyan lehet egy drasztikus fogyókúrához tanácsot adni, azon kívül, hogy ne egyél! A cikk irója a gyógyulását írta le, ahova a nem evéssel jutott el, hogy már majdnem ott tartott a DRASZTIKUS fogyókúrával, ahonnan nincs visszaút! Tényleg ezt akarod? ahhoz kérsz tanácsot, hogyan ne egyél? sajnos tudom én is milyen, milyen amikor elájulsz mert nincs erőd és infuzión kapod a kaját, amikor 1 emeletet úgy mész fel, hogy 5ször megállsz, mert nincs erőd... sztem nem tudod mihez kérsz tanácsot, mert ha tudnád mivel jár az a kicsit sem szép alak, amihez ily módon jutsz el, sosem jutna eszedbe. Csak azért, hogy jobban nézzél ki? Ettől értékesebb leszel? nem hinném!

Tanácsot olyan fogyókhoz adnak, hogy pl 90 napos alatt mit egyél fehérjenapon!

21. Hope23
2008. febr. 28. 20:19

Az én eszem is megáll,hogy ennyi a lényeg: egy hét 10 kiló! Bár abban igazat adok,hogy a saját hibájából tanul az ember és mindenki azt csinál magával,a testével és az egészségével amit akar. De ugyanigy felhívnám a figyelmet arra is,hogy ha le is dobod 1 hét vagy hónap alatt a 10 kilót,kb 2 hét és a duplája lesz rajtad,a bőröd lógni fog,csupa stria leszel,ideggyenge,fáradékony és még sorolhatnám. Valamint egy érdekesség: aki normálisan eszeik annak a súlya is NORMÁLIS!!!Bocs mindenkitől,de ez az a téma amin jól felhúzom magam. Én is voltam anorexiás,jelenleg a bulémiából,kényszerevésből és enyhe depresszióból próbálok kigyógyulni. Aki nem érezte meg ezt a "poklot" annak hiába minden szép szó és hidd el a túlsúly még mindig elviselhetőbb pokol mint amikor rádöbbensz,hogy saját magadat teszed tönkre és vered a koporsódra a szögeket. Inkább azon kéne elgonolkodni mi okozza a túlsúlyt érzelmi és fizikai szinten egyaránt.


Az írónak pedig gratula!

20. IZA18
2008. febr. 28. 19:30
oopsz kissé parasztos a fogalmazásom, sorry:)
19. IZA18
2008. febr. 28. 19:28

misty, az oldal egymás támogatását segíti, de nem a lefelé haladásban.ami nem a lefogyást jelenti-hanem a negatív irányba haladást.tehét a túlsúlyosak egészséges súlyra való lefogyásra segítik egymást, a túlzott de természetes soványak hízásban segítenek egymásnak, és ha mégnézed pl az anorexia-bulémia topikot ott sem az elfogyásban adnak tanácsot legtöbben, és akik meg bepróbálkoztak esetleges buzdítással vagy tanácskéréssel a további fogyáshoz-azokat hanyagoltá a többiek.mert itt mindenki egészségese akar lenni, nem pedig beteg!

én is legszísevebben nyitnék egy topicot, de van itt bőven és én pl feltöltődésként, mint a hízzunk együtt topikba megyek be mert feldobnaka hízni vágyók és erőt adnak, hisz kb mind "dagibb nálam" és még mindig soványnak érzik magukat-így érzem, hogy nem vagyok dagi és nyugodtan engdedhetek a bűvös kajáknak.szóval itt sztem nem leépülni akarnak legtöbben.

egyébként sztem minden embe saját kútfőjéből rájön hogy tud lefogyni a legjobban.ehhez nem kell tanács a hülyeséghez.

2008. febr. 28. 19:07
Egy hét alatt 6 kiló nem egészséges, plusz még nagyon hamar vissza is jöhet, tartósan csak nagyon lassan lehet fogyni, havonta 4 kiló a maximum ami egészségesnek mondható.
17. Misty
2008. febr. 28. 19:06
Nos nem tudom miért kell egyből letámadni a másikat, én is csupán egy kérdést tettem fel, tanácsot kértem!Nem tudom miért kell egyből lekezelni és lehülyézni jóformán a másikat!Ha valaki úgy dönt hogy drasztikus fogyókúrába kezd, ami nem valami egészséges (ezzel még én földi halandó is tisztába vagyok), hát tegye!Mindenkinek magánügye, hogy hogyan miként fogyózik, és nem kell ellenségeskedni vele, ha megosztja eme gondolatait, hisz elvégre is erről szól ez az oldal ha jól tudom...
16. era06 (válaszként erre: 8. - Adriennn20)
2008. febr. 28. 17:46

egy hét alatt -6 kg

Gratulálok nagyon ügyes vagy. Ezt mégis hogyan érted el? hashajtó, pávatóll,

Ha még -8 leadsz, hány kiló leszel?

A párodnak tetszik az olyan anorexiás nő, amilyen a plakátokon van ?

15. cukilany (válaszként erre: 10. - Misty)
2008. febr. 28. 17:05

Sztem te vmi csodára vársz! Drasztikus fogyókúra? olvashattad! nem evett, használ! próbáld ki, de nem néhanéha eszek, meg szinte semmi, hanem frankón, soha semmit! Garantált a hatás!


Hihetetlenek, komolyan mondom!

14. xxLady
2008. febr. 28. 17:02
Szerintem a cikk írója tökéletesen csinos és vonzó lehetett a 160/65-ös méreteivel, sajnálatos hogy ennyire torzult az énképe. Mielőbbi gyógyulást és boldog, kiegyensúlyozott életet kívánok neki!
13. qwertyx (válaszként erre: 9. - Cukilany)
2008. febr. 28. 16:13
hát igen...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook