Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció előtti fejfájás jelentkezik terhesség esetén is? fórum

Menstruáció előtti fejfájás jelentkezik terhesség esetén is? (tudásbázis kérdés)


16. maluka
2013. okt. 20. 08:59
Ugyanolyan migrénes fejfájásom volt most ebben a hónapban is és nem jött meg, és itt a pozitív teszt a kezemben!!! :)))
15. maluka (válaszként erre: 13. - Netti.04)
2013. ápr. 22. 18:18
Nekem tegnap nagyon hasogatott és ma is érzem, hogy van fejem! :) Szóval szerdára nem várom, és nálam ez menzeszt jelez mindig, de kíváncsi vagyok rá, hogy ha babás leszek, akkor is fog-e jelentkezni az első kimaradt menzesznél vagy nem. Mert én ilyenkor már mindig elkönyvelem, hogy "Na, meg fog jönni!" :(
14. maluka (válaszként erre: 11. - Ccf0283561)
2013. ápr. 22. 18:14
Nekem anyukám is migrénes volt és ő azt mondta, hogy miután szült egy gyereket, mintha elvágták volna. Szóval szerintem nem! Én is abban reménykedem, hogy elmúlik.
2013. ápr. 22. 18:11
Tutira van fejfájás a terhesség alatt,főleg az elején..(Egy 3 gyermekes anyuka)..
2013. ápr. 22. 17:16
igen
11. ccf0283561 (válaszként erre: 10. - Maluka)
2013. ápr. 22. 05:29
Bennem azért ott van hogy szülés után vajon visszatér-e?remélem nem
10. maluka (válaszként erre: 9. - Ccf0283561)
2013. ápr. 21. 21:01
Remélem ez velem is így lesz!!! :) Jó hallani, hogy nálad is így volt, és van remény rá, hogy egyszer örökre vége a migréneknek is...:)
9. ccf0283561 (válaszként erre: 7. - Maluka)
2013. ápr. 21. 19:27
Igen ezt én is tanúsíthatom.Iszonyatos migrénnel küzködtem a terhességem előtt.De nekem egyből nem tünt fel,hogy emiatt nincs.Csak pár hónappal később eszméltem rá,hogy időjárás változásnál nincsen fejgörcsöm.
8. maluka (válaszként erre: 5. - Móriczka)
2013. ápr. 21. 18:08

Nagyon kedves vagy!

Szóval neked is megelőzte a havit egy alapos fejgörcs és ezek szerint nálad abban a hónapban is volt, amikor pozitívat teszteltél.

Én is kíváncsi vagyok, hogy nálam hogy alakul.

Végül is ez egy ugyanolyan PMS tünet, mint az alhasi görcsök és mégis sokan számolnak be arról, hogy amikor babásak lettek, akkor is ugyanolyan görcseik voltak, csak nem jött meg. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul ez a fejgörcsösöknél...:))) De esküszöm megírom, ha egyszer babás leszek, hogy nálam ez hogy volt! :)

Gratula a gyerkőchöz! :)))

7. maluka (válaszként erre: 3. - Ccf0283561)
2013. ápr. 21. 18:03
Én sem jelként veszem(sőt). És félek rosszul fogalmaztam meg a kérdésemet, ha sokan ezt válaszoljátok. Tehát akinek volt menstruációt megelőző fejgörcse, annak akkor is volt(abban a hónapban) amikor terhes lett??? Sok helyen olvastam, hogy a migrén a terhesség alatt szépen elmúlt.
6. maluka (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2013. ápr. 21. 17:59
Az a baj, hogy nekem nem kell figyelnem ezekre a jelzésekre, mert évek óta fennálló migrénes fejfájásom van, ami mindig menzesz előtt jelentkezik és amikor múlik el. Arra voltam kíváncsi, hogy akinél volt hasonló fejfájás(menstruációs migrén), amikor terhes lett megmaradt ez a dolog, vagy szép lassan elmúlt. A fejfájást nem terhességi tünetként kezelem. Nálam inkább nem vártat jelez. 6 hónapja próbálkozunk még csak.
2013. ápr. 21. 17:19

Én mielőtt állapotos lettem a menstruációmat mindég alhasi és deréktáji fájdalom jelezte előre .

Mióta viszont szültem azóta az elmaradt ,és a fejfájással jelez a szervezetem .


Viszont mikor terhes lettem is éreztem görcsöt,de nem jött meg ....sőőt volt egy kis enyhe hasmenésem is .....

áhhh most hogy így 7 év után felelevenedik bennem :-))


Kíváncsi vagyok nálad hogy alakul :-)))

2013. ápr. 21. 17:00
Én sosem voltam fejfájós, de az első 12 hétben rengetegszer feküdtem sötét szobában, fejemen vizes zsepivel, erős fejfájásom volt..:(
2013. ápr. 21. 16:56

Nekem speciel amióta terhes vagyok nem fáj a fejem.

de ha babát vársz nem hinném hogy ez lenne az első kézzel fogható jele...

2013. ápr. 21. 16:34

Terhesség előtti fejfájás?:)

Viccet félre téve: ha ennyire figyeled a tested jelzéseit, meg azt, hogy mit kéne vagy nem kéne érezned, simán bebeszélheted magadnak az egészet meg az ellenkezőjét is...

Fejfájásnak ezer oka lehet, ha babát szeretnél, gondolj arra, hogy most épp ezek közül egy másik miatt fáj a fejed...

Mennyi ideje próbálkoztok?

2013. ápr. 21. 16:32

Akinek mindig fájt a feje menzesz előtt, annak akkor is fájt a feje, amikor terhes lett?


Nekem mindig fáj a fejem a nem várt előtt pár nappal, és innen tudom, hogy meg fog jönni. Mivel nem voltam még terhes, így felmerült bennem az, hogy aki teherbe esett annak volt ugyanilyen fejfájása a kimaradt menzesz előtt vagy akkor elmaradt. Csak mert ma megint fáj a fejem és 3 nap múlva kellene megjönni-e. Ilyenkor mindig lemondok róla...Mert úgy gondolom, hogy akkor nem fog fájni és onnan fogom tudni, hogy nem fog megjönni. Másnál ez hogyan alakult???


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook