Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata Budapesti Beszédjavító intézettel kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata Budapesti Beszédjavító intézettel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


10. 3c3e631065 (válaszként erre: 9. - Csokvihar)
2013. ápr. 22. 21:29
Köszönöm szépen a bíztatást :) Írtam privit :)
9. csokvihar (válaszként erre: 8. - 3c3e631065)
2013. ápr. 21. 22:26
Szavakat mondott o is.A fiam nagyon anyas volt,23honapos kozaban szuletett meg a huga,amit szurnyu traumakent elt at,nyilvan ennek is szerepe volt.2,5eves a fiad,probalj ne aggodni minnel tobbet meselj,beszelj ,enekelj neki.
2013. ápr. 21. 21:14

Ana ,Aja - Anya

Kéjem - Kérem

Add ide - Ad idde

Köszi - Kösz

Hinta - Hintya

Igen - Iden

Oda- Oda


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe amiket mondja ha ő is akarja :)

7. 3c3e631065 (válaszként erre: 6. - Csokvihar)
2013. ápr. 21. 21:12
Elhiszem hogy nem volt egyszerű :( De nem mondott elötte se semmit ? Nálunk vannak szavak de nem 30 ami a minimum még a 10 szó sincs meg de ha akarja mondja ha nem akkor nem ..... De az ovódának csak az a kikötése lehet hogy szobatiszta az h nem beszél attóól még fel kell hogy vegyék a gyereket .... Mondjuk elvileg 2014-szept kötelező lesz az ovi de aki nem szoba tiszta passz mi lesz ,habár olyat is olvastam hogy ezt csak az ovi választotta így h pelenkás nem mehet mert erre nincs törvény csak nekik kényelmi szempontjuk !!! Meg nálunk mindent magyarázz halandzsázva na ezt én nem értem sajnos... Én azért örülök igaz annak nem hogy nagyon sok mindene keresztül mentetek de annak igenis örülök hoyg sikerült a beszédbeindulása a kisfiadnál :)
2013. ápr. 21. 20:27
Nos,en utanna egy evig jartam ozvostol orvosig,mindenki azt mondta,nem autista,nem ertelmi fogyatekos,vigyem kozossegbe.Az ovodak azt mondtak,hozza vissza anyuka,ha beszel a gyerel.Egy ev utan talaltam ovodat,aprilisba kerult oda junius elejen megszuletett az elso osszetett ùondat"azt mondta a Gabor bacsi,nem kell mindig orditani Karcsi"Ekkor volt 4eves es 3 honapos.Szornyu kalvariat jartunk be,remelem tiszta szivvel,hogy nalatok hamar rendezodik a problema.
5. 3c3e631065 (válaszként erre: 4. - Csokvihar)
2013. ápr. 21. 20:12
Húúú kb így olvastalak :O Nem semmik én még el sem jutottam a kisfiammal de a mai nap be is rágtam , hívott egy hölgy hogy a holnapi napot lemondja aki a foglalkóztatónk lett volna mert h neki a kislánya beteg ,megértő ember vagyok de őszintén ezt nekem nem is szabadott volna tudnom ergo oda megyek más megcsinálja ezt a felmérést és elmondja hogy a ha kell mennünk a továbbiakban egy másik hölgy foja vezetni az óránkat csak sajnos most ő beteg,nem ennek ellenére este majdnme fél hétkor csörgött a telefonom hogy ezt közölje ..... De ha holnap hívnak azt amit tőlem kapnak nem teszik zsebre az biztos mertt ez nem így mükődik és ez egy intézmény !!!!! Szegény gondolom hogy megijedtél :( És kb mikor kezdett el beszélni hány hónaposan ???? Nálam a kisfiam halandzsázik de azt folyamatosan néha annyira mondja mondja hogy nem is figyel rám ! Na ez az autista dolog nagyon féltem én is tőlle de kopp-kopp ilyen baja nincs szerencsére :) Szakemberek állapították meg ... Én pedig annyira bizom biztam bennük :(
2013. ápr. 21. 18:39
Sziasztok!En jartam naluk,bizony nem volt jo a tapasztalatom.Ha fiu a gyermek 3eves kor alatt nem foglalkoznak vele.Eljott a 3.szulinap rogton kertem idopontot,kerve oket;hogy ne keso delutani idot adjanak,mert a gyerek mar nem alszik ebed utan,estere faradt,nem tud kocentralni.Na rogton kaptam idot 18orara.A gyerek persz nem teljesitett,erre kozoltek,hogy anyuka,a maga fia autista,vigye el az autista kozpontba.Hat gondolhatod,hogy majd elajultam.1 heti toprenges utan eldontottem,hogy nem viszem el autistak koze.Nos,ami a lenyeg a fiam ma gyonyoren hasznalja anyanyelvunket,perfektul tarsalog franciaul.Igaz nagy kuzdelem volt,de ha Beszedjavirora hallgatok,ma egy autistakkal egyutt "razna a racsokat".
2013. ápr. 21. 15:35
Szia 2,5 evesek vagyunk mi is de szinte csak halandzsazik.
2013. ápr. 21. 15:13

szia

mi nem, de miert akartok menni?

mennyi idos a gyermeked?

Kisfiam 2,5 lesz es mindent mpnd, de csak 1. szotagot.

2013. ápr. 21. 14:15
Van olyan szülő aki járt ott gyermekével beszédmegkésés miatt ??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook