Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha régen jó hangom volt, azt vissza lehet szerezni tanár segítségével? fórum

Ha régen jó hangom volt, azt vissza lehet szerezni tanár segítségével? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 21. 08:15

Szerintem igen. :)


Még akkor is lehet javítani a hangon, ha valaki nem tud énekelni, (vagyis azt hiszi) és jár külön tanárhoz, az is jobb lesz, szóval ne aggódj, ha régen jó hangod volt, vissza fog jönni. :) Csak kitartás és sok gyakorlás. ;)

2013. ápr. 21. 07:06
Javítani biztos lehet rajta, sőőőőőőőőőőőőt!!! C
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Anndii)
2013. ápr. 20. 23:07
Sztem bzti jot tesz neki egy tanar!en ugyanigy vtam,altalanosban meg a Zeneakademian is enekeltem szolot, aztan letojtam.miota kisfiam szuletett es neki enekelek,sokat javult. Tobb vok,mint 25:) sztem,vagj bele!
2013. ápr. 20. 23:01

Általános iskolában kiemelkedő hangom a tanárom szerint. Középiskolában már nem foglalkoztam vele (ének óra is egy vicc volt..), és egyre jobban behamisultam, mélyültem. Szoprán voltam, most meg inkább az alt megy.

Semmi tervem nincsen az énekléssel, csupán csak jó lenne büszkén énekelgetni itt-ott.

24 éves vagyok.

2013. ápr. 20. 22:58
Ha régen jó hangom volt, azt vissza lehet szerezni tanár segítségével?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook