Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire fáj a a tejfog (rágófog) érzéstelenítés nélküli húzása? fórum

Mennyire fáj a a tejfog (rágófog) érzéstelenítés nélküli húzása? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 21. 22:05
Kisfiamnak10 éves nemrég huztak rágófogat nem mozgott de fájt neki lyukas volt adok a doki injekciót ugy huzta ki ,elötte nem rágófog volt picit mozgott ép ,hogy azt csak befujta sprahvel és kihuzta az is lyukas volt neki .Egyiknél se sirt nem volt gond
2013. ápr. 21. 06:50
Ha nagyon lötyög az a fog, akkor nem kínozzák a gyereket injekcióval, de minden féle képpen elfagyasztják a fog környékét.
2013. ápr. 20. 23:16
Igen, ezzel be szokták csapni a gyerekeket, hogy csak belenéz a doktor bácsi/néni a szádba, vagy csak kicsit fog hozzáérni, aztán mire rájönnek már kinn is van a fog :) sajnos vannak olyanok akiket csak így lehet kezelni :S
2013. ápr. 20. 23:06
Én is jártam így, egy fogszavályzó dokinő fél pillanat kikapta, hát tejesen ledöbbentem. Valószínű, ha előtte bejelentette volna, hogy ki fogja húzni, akkor kirepülök 10 évesen a székből :). De így a döbbenet elnyomta a minimális kellemetlen érzést :).
2013. ápr. 20. 20:33
Igazából az ijedtség sokkal nagyobb volt mint a fájdalom:) az orvos egy mozdulattal kikapta, először azt sem hittem el hogy túl vagyok rajta :))
2013. ápr. 20. 19:49
Arra főleg, hogy mennyire fájt?
2013. ápr. 20. 19:39
Nekem egyet kiskoromban, mire vagy kíváncsi?
2013. ápr. 20. 19:35
Húzták e már valakinek a tejfogát (rágófog) érzéstelenítés nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook