Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakinek sikerült a nyelvvizsgája, de a bizonyítványt a diplomaosztóig nem küldik ki, elfogadják az egyetemen a vizsgás igazolást? fórum

Ha valakinek sikerült a nyelvvizsgája, de a bizonyítványt a diplomaosztóig nem küldik ki, elfogadják az egyetemen a vizsgás igazolást? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 21. 22:44
Én olyat ismerek, aki bemutatta az igazolást, de a bizonyítványt nem. Megkapta a diplomáját az ünnepségen, aztán szépen visszaadta és átvette újra, immár hivatalosan amikor megjött a nyelvvizsgája.
2013. ápr. 20. 23:09

Nálunk a TO azt mondta, hogy a diplomaosztó előtti napig kell beérkeznie a nyelvvizsga érvényes fénymásolatának. Én a Nyíregyi Fősulira jártam!

De... Azt mondta, hogy a diplomát utána is kikérhetem, csak nem lesz ünnepélyes keretek között az átadás.

De amúgy az a tuti, ha megkérdezed a te sulid TO-ját!

2013. ápr. 20. 15:48

Az egyetemet nem kérdezted meg? Tanulmányi osztály?

Dékáni, rektori hivatal?

2013. ápr. 20. 15:44
Amúgy meg nem tarthatják vissza a diploma átadását 1 évig. Szóval ha az igazolás nem elég nekik, akkor annyi, hogy nem a diplomaosztó ünnepségen adják oda, hanem a tanulmányi osztályon.
2013. ápr. 20. 15:42
El kell, hogy fogadják!
2013. ápr. 20. 15:40
Hogy átvehesse a diplomát és ne csússzon. Június elején lesz eredmény, de a bizit csak július végén küldik ki.
2013. ápr. 20. 15:39
Ha valakinek sikerült as nyelvvizsgája, de a bizonyítványt a diplomaosztóig nem küldik ki, elfogadják az egyetemen as vizsgás igazolást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook