Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen márkát keressek, ha csatos hordozót akarok vásárolni? fórum

Milyen márkát keressek, ha csatos hordozót akarok vásárolni? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 21. 13:47
En majdnem biztos, hogy a liliputi mellett fogok donteni. Nagyon megtetszett, es megeri az arat szerintem.
2013. ápr. 21. 13:20
Én is csatos hordozót keresek, a Gremesét, Liliputit és Magyarindát néztem. Még nem döntöttem el melyik lesz. Gremesétől volt már kötözős Mei-Tai-om, azt is nagyon szerettem, de most egy csatosat szeretnék.
2013. ápr. 21. 12:36
Igen en is azt nezem, de meg tetszik nagyon a liliputi is, az valamivel olcsobb. Nem tudom mi a kulonbseg, talan anyagban lehet mas es kisebb a "terpesze".. Sajna en Barcelonaban elek es itt nincsenek ilyen kolcsonzok...
2013. ápr. 20. 13:17
En a manducat neztem ki azt lattam legjobbnak, de nagyon draga, elobb a close hordozot akartam de az csak kb. 6 hos korig jo es az is draga. Sok helyen van lehetoseg kolcsonozni, akkor ki tudsz probalni tobb fajtat es konnyebb eldonteni melyik a jobb nektek.
2013. ápr. 20. 09:41
Nem szeretnek ra sokat kolteni, de azt sem akarom, hogy vegul egy olcsobb, kevesbe kenyelmes mellett dontsek... Olyanra gondolok, amit ujszulott kortol kb 3 eves korig lehetne hasznalni. Nektek melyik valt be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook