Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alvási problémák fórum

Alvási problémák (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 20. 13:29

Nem tudom mi váltotta ki nála,úgy gondodlom olyan új dolog nem történt az életében,ami miatt egy hónapja így ébred...épp most altattam el,most várok,hogy mikor riad fel...olvastam neki mesét,próbáltam meghitt hangulatot teremteni,de nehéz ha közben el akar szaladni :-)

Egy kicsit hamarabb fektettem le, mert azt olvastam hogy a nagyon kimerült gyerek is felsírhat álmában...

2013. ápr. 20. 11:00
Sziasztok! Az én kislányom 3 éves volt, amikor előjött ugyanez a probléma. Minden éjjel 2-kor ordítva ébredt, és alig lehetett megnyugtatni. Nálunk a kistesó születése váltotta ki, így jött ki rajta a feszültség. Akkor oldódott meg, amikor apa hazajött külföldről (3 hétig egyedül voltam velük), és többet tudtunk foglalkozni a naggyal. Azóta eltelt 3 év, és nagyon jó alvó.
2013. ápr. 20. 08:03
Rosszat is álmodhat. Ilyenkor meg szoktam simogatni, megnyugtatom, hagyom az ágyában közben és szépen visszaalszik. Havonta kétszer háromszor fordul elő nálunk.
2013. ápr. 20. 07:49
Nem történt most valami változás az életében?
2013. ápr. 20. 07:41

Két éves kislányom hisztirohamot kap....

Kb egy hónapja kezdődött,amikor elaltattam 1 óra körül kb egy fél háromnegyed óra múlva felébredt és görcsösen ordított,majd öt perc után megynugodott.Volt hogy egy pohár víz, volt hogy Cataflan cseppek nyugtatták meg (azt hitem a foga jön),viszont ez azóta is így telik....

Ma éjszaka is megtörtént lefekvés után két órával görcsösen sírni kezdett,ilyenkor alig lehet megvígasztalni... Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj...amikor elmondtam a doktornéninek, azt mondta olvassak neki mesét lefekvés előtt,viszont ettől függetlenül is felriad..

Van valakinek valami hasonló tapasztalata,mit csináljak???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook