Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet egy könyvről elűzni az erős dohányszagot? fórum

Hogyan lehet egy könyvről elűzni az erős dohányszagot? (tudásbázis kérdés)


8. Angelgirl8588 (válaszként erre: 7. - Baby-G)
2013. máj. 7. 23:00
Na, de legalább valami beválni látszik :) És tanulság is lett belőle ;)
7. Baby-G (válaszként erre: 6. - Angelgirl8588)
2013. ápr. 29. 19:06

A hutoszekrenyt kiprobaltam , sajnos nem valt be .

Kitenni nem mertem a kertbe a friss levegore , napsutesre , hatha lesz@rja egy madar :D

Finoman befujtam spray-vel , az kicsit segitett , de ugy nez ki ami bevalik a kovetkezo :

levendulas legfrissitot teszek az oldalak koze, naponta mindig mashova . Mar egy hetre a fiokban van .

2013. ápr. 23. 22:58
Majd írj, hogy mi lett az eredmény, és milyen praktika vált be :)
2013. ápr. 20. 12:03
Koszonom a tippeket . Sajnos mar uj konyv illata sosem lesz , de ha ha csak papir illatu lenne , mar orulnek .
2013. ápr. 19. 20:41
Zacsiba be, levegõ nélkül és 1 éjszakára mélyhûtõbe.
2013. ápr. 19. 20:11

Rakj mellé szalonnát. :)


Egyébként van sokféle szagsemlegesítő spray. De, hogy könyvre jó-e, azt nem tudom. Mondjuk foltot nem hagy, szóval elvileg akár jó is lehet.

2. Angelgirl8588 (válaszként erre: 1. - Baby-G)
2013. ápr. 19. 20:10
Uhh, kellemetlen lehet :S Nem nagyon tudok bevált praktikát, nem volt még ilyenne dolgom szerencsére, de talán ha kiteszed a levegőre... Remélem el fog tűnni a szag!
2013. ápr. 19. 20:01

Sziasztok ,


el lehet valahogy tuntetni a cigiszagot egy konyvbol ?

Egy vadiuj konyv , de sajnos a noveremnel volt par hetig , es o cigizik . Ma megkaptam a konyvet postan , de budos :((( Es nagyon draga konyvrol van szo....Vkinek vmi otlete ? koszonom elore is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook