Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nincs kedve valakinek terhestornára járni velem a BBGO-ba? fórum

Nincs kedve valakinek terhestornára járni velem a BBGO-ba? (beszélgetős fórum)


2014. júl. 28. 14:31

Sziasztok!


A BBGo-n kívül nem tudtok ajánlani valami más helyet Budapesten (esetleg Törökbálint, Diósd, Érd, Budaörs?), ahol kismama torna van? A neten alig találtam valamit, ahol pedig igen, azok reggel 9-kor kezdődnek, ami a munka miatt lehetetlen. :( Szeretnék én is mozogni babával a hasamban, de nem nagyon találok helyet, véleményeket, tapasztalatokat. Köszi előre is! Réka

2013. ápr. 19. 16:32
Hát én amit hallottam, hogy az Uzsoki, a Bajcsy és a Szent István jó kórházak . Persze 400körül szülhet az ember magánban is :)
3. Kriszti0327 (válaszként erre: 2. - Karyka)
2013. ápr. 19. 13:27
Sajnos nem-és még rosszabbat is mondok,a dél-pestihez tartozom....Bár még sok idő van hátra (12 hetes vagyok),de már nézegetem,hogy mi lenne a legjobb....Rengeteg fórumot olvastam már át,és a végkövetkeztetésem eddig az lett,hogy sajnos az állami kórházak nagyon egy kaptafa.....
2013. ápr. 19. 13:22
Ha esetleg a Bajcsyhoz tartozol, ott ingyenes, heti 2szer!
2013. ápr. 19. 12:59

Mostanában szeretnék elkezdeni tornázni járni,mindenféleképpen fontosnak tartom,hogy egy kismama ne hagyja le magát.

Ráadásul ez a Picinek is jót tesz,pl. a vérkeringése miatt,ezért is szeretném nagyon kipróbálni.

Vagy esetleg várok olyanokat is,akik tudnak némi infóval szolgálni a terhestornákról!


Amit én néztem ki,annak itt van a linkje:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook