Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Flamingóvirágot ki lehet tenni a kertbe? fórum

Flamingóvirágot ki lehet tenni a kertbe? (tudásbázis kérdés)


7. forrest2010 (válaszként erre: 4. - R-iett)
2014. ápr. 24. 19:54
Télen jó a hólé a virágoknak , esővíz az is , ha felolvad -
2014. febr. 9. 09:44
Én a flamingónak ilyen kérges földet használtam átültetéshez, nekem nem virágzik azóta sem, kb. 2 éves növény. Van olyan ismerősöm, aki általános földbe rakta, és virágzik neki. Ha beleteszem valami más földbe, elképzelhető, hogy virágozni fog?
2013. ápr. 19. 09:39

Elvileg jó helyen van a lakásban... Bár nálunk az is igaz, hogy a szobanövények nehezen állnak el. Nemrég sikerült éltet vernem egy rákvirágba.


Én néha kávézaccos vízzel locsolom meg - jó azoknak a virágoknak amik szeretik a savanyú földet.


Leveleket szépen hoz, csak virág nincs :S


Akkor kiteszem a kertbe a rákvirággal együtt! :)

4. r-iett (válaszként erre: 2. - 18e79e1970)
2013. ápr. 19. 08:20

Szerintem annyi baja lehet,hogy rossz helyen van a lakásba....

Én natúr olcsó földbe beleraktam,évente kb 5ször amikor eszembe jut sima olcsó táppal megöntözöm és állandóan tiszta virág és nől mint a dudva :) Mondjuk minden bizonnyal nagyon szereti azt,hogy tél kivételével mindig esővízzel locsolom és a helyét is nagyon eltaláltam :)

3. margareta51 (válaszként erre: 2. - 18e79e1970)
2013. ápr. 19. 07:45
Felarnyekos helyre kell ki tenni,ha nagyobb cserepben teszed savanyufoldet hasznalj ,tapoldatott a rhododenronnak amit hasznalnak azt kell ennel is hasznalni,megvalamit nem szereti ha szejjel szedik tarsasan szeret elni.
2013. ápr. 19. 07:34
Szerintetek ki lehet tenni egy flamingó virágot a kertbe? Már több mint hat éve megvan, de virágot nem hoz. :S Gondoltam talán attól észhez tér.
2013. ápr. 19. 07:33
Flamingó kihelyezése a kertbe

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook