Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok segíteni az IncrediMail 2.0 levelezőrendszer használatában? fórum

Tudtok segíteni az IncrediMail 2.0 levelezőrendszer használatában? (tudásbázis kérdés)

9. n.diamond (válaszként erre: 8. - Kristo_f)
2013. ápr. 19. 14:23

Nekem is átvette a gmail fiók adatait egy működött is. Valahol olvastan, hogy ha rosszul állítom be , a másolatot is küldi, és hamar betelik a tárhely. Csak ezt nem tudom még, hogy ellenőrizzem, mert lehet, hogy ez a hiba. A kimenő leveleknél te mit írtál be? Hülye kérdés,de más a bejövő és más akimenő levelek kiszolgálója ? Meg lehet valahol néznni, hogy mennyi a szabad tárhely?

Köszi a segítséget :)

2013. ápr. 18. 17:49

At emilcimednék Tulajdonságok- Kiszolgálónál az SMTP hez smpt.diginet.hu


Ez a kimenő levelek


Ha több emilcimed van akkor a POP3-nál , bejövő levelek kiszolgálója, az adott szolgáltató adatait kell beirni, ez megtalálható a szolgáltató oldalán

Pl. Gmail

ott IMAP van beállitva ,tehát a levelek maradnak a szerveren, csak a másolat jön le

POP3-hoz imap.gmail.com kell beirni


Nekem angol nyelvű van, de telepitésnél simán átvette az Outlook Express adatait mindenestöl

7. n.diamond (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2013. ápr. 18. 07:05

Kapok levelet minden nap, a hagyományos gmail fiókomban szerencsére bejönnek.

Én eredetileg semmit nem állítottam be csak elfogadtam a beugró ablakokat. Csak a kutyát választottam az inas helyett. Kiszolgáló bejelölést nem is kért.

Töröltem újra a kapott levélből és nem a leírás szerint telepítettem, a helyzet ugyanaz.

A magyar vagy az eredetit telepítetted ?

Az SMTP beállítást hogy kell megcsinálni, Diginetes vagyok,de nem csináltam új fiókot, amikor szolgáltatót váltottam (Vidanet volt).

Vagy nem jól értem a kiszolgálót ?

6. kristo_f (válaszként erre: 5. - N.diamond)
2013. ápr. 17. 21:19

Biztos nem kapsz emilt

Amugy ellenőrizd

Tools-Identities

és ott a fiók beállitásoknál a POP3 beállitást, ez a bejövő levelek

Ha freemail, akkor pop3.freemail.hu , azt kell beállitani

és a

SMTP beállitásokat, ez a kimenő levelek kiszolgálója


SMTP meg a szolgáltatód beállitása

5. n.diamond (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2013. ápr. 17. 20:51
De nem is jön ebbe a rendszerbe levél, nincs miért ugasson a kutya :(
4. kristo_f (válaszként erre: 3. - N.diamond)
2013. ápr. 17. 20:24

Megfogtál, nem tudom

Nyilván valamit elállitottál vagy elállitódott a rendszerben

DE

Van olyan menü

Tools-Select notifier

Lehet hogy a "No notifier" van jelölve

Ott ki lehet válaszatni mivel jelezzen ha emil jön

2013. ápr. 17. 20:07
Kaptam a férjem freemail fiókjába egy e-mailt, aminek a csücskében lóbálta lábát egy baba, incrediMail! Click! Klikkeltem,pipáltam, elfogadtam,stb. Az én gmail fiókom tartalmával létrejött egy incrediMail formátumot,kiválasztottam a kutyát, ami ehy hónapig csaholt az új levekkel, azután abbahagyta. Nem csak a kutya tünt el, de új levelek sem jönnek. (az eredeti gmail fiókom működik). Mi lehet az oka ?
2013. ápr. 17. 19:54
Kérjél!
2013. ápr. 17. 19:06
IncrediMail 2.0 levelezőrendszer használatában kérek segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook