Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi van akkor, ha az eBay-ról nem azt kaptam, amit megrendeltem? fórum

Mi van akkor, ha az eBay-ról nem azt kaptam, amit megrendeltem? (tudásbázis kérdés)


7. 9678a02221 (válaszként erre: 6. - 9678a02221)
2013. ápr. 17. 17:11
Marmint a postai feladasrol kapott szamlarol csinalj kepet es kuld el a feladonak:)
6. 9678a02221 (válaszként erre: 5. - Bdiuci)
2013. ápr. 17. 16:59

Honnan rendelted a ruhat?Ha az eladonak irtal,akkor az ebay-tol nem kaphattal uzenetet,valamint ha csak egy ruha volt akkor tuti nincs biztositas rajta.

En mar hosszu evek ota vasarolok az ebayrol es az amazonrol.Volt hogy vissza kellett kuldenem a cuccot,de mar aznap vissza is utaltak a szamlamra a penzt.A csomagolasnal kaptal egy szamlat,amin fol van tuntetve az elado cime.Oda kuld vissza a ruhat,tedd bebe 2 db atlatszo eros nylonzacskoba,ragaszd le,aztan ha belefer tedd bele buborekos nagymeretu boritekba ha nem akkor eros fekete nylontaskaba vagy egy kissebb dobozba,csomagold be barna papirba irdd ra a felado cimet a magadat es azt hogy return!

Amint feladtad csinalj egy fotot a szamlarol.es kuld el emailben a feladonak.

5. bdiuci (válaszként erre: 3. - 9678a02221)
2013. ápr. 17. 16:30
Irtam neki, de erre csak az ebaytöl kaptam egy üzenetet, röviden annyit, hogy visszakapom a ruha árát, miután visszakerül az visszakerül az eladóhoz. De innen nemtudok mozdulni. Azt se tudom hogy adjam fel a postán. Fogalmam sincs mi a teendö ilyen esetben. Te már voltál így?
4. 9678a02221 (válaszként erre: 2. - Bdiuci)
2013. ápr. 17. 16:29
Kerdezd meg az eladot. Ha nagyobb osszegu a cucc az ebay biztositja ugy emlekszem. De az eladonak kotelessege visszateritenie a kifizetett osszeget.
3. 9678a02221 (válaszként erre: 1. - Bdiuci)
2013. ápr. 17. 16:24
Irsz egy uzenetet az eladonak es reklamalsz. Megbeszeled vele a reszleteket visszakuldod o kuldi az eredtit.. Csak a return koltseget kell fizetned.
2013. ápr. 17. 16:23
Tegnap jött le a csomag és nem azt küldte az eladó amit rendeltem. Már jeleztem neki, vissza is írt az ebay hogy visszatérítik az összeget, miután visszaküldöm a csomagot. Ez még világos,de a többi már nem. Az eredeti csomagolásban küldjem vissza??? Biztosítva, vagy hogy? AKi tud segítsen. Köszi.
2013. ápr. 17. 16:20
SEGÍTSÉG!! Mi van akkor ha az ebayról nem azt kaptam amit megrendeltem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook