Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? fórum

Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
143. bartakata (válaszként erre: 142. - Krozsu)
2013. jún. 4. 10:09
Ez így igaz:) Én meg a kamaszkori fényképeken ámultam, hogy te jó ég, semmi gond nem volt velem, én meg a fülem vagy a vádlim vagy valami kis narancsbőr miatt végig gátlásoskodtam a középsulit:) Most hogy örülnék, ha úgy néznék ki:)
142. krozsu (válaszként erre: 141. - Bartakata)
2013. máj. 31. 16:09

Mindenkinek a sajátja a legnagyobb. Én is voltam pehelykönnyű,legalábbis a mostani súlyomhoz képest. Akkor azt gondoltam, ez az 5 kiló a világ vége és szörnyű,hogy rajtam van. Most visszanézve a képeket nagyon dögöske voltam :-)

Ők is büszkék lehetnek magukra és Te is!

2013. máj. 30. 12:49
Ja, tegnap voltam bent a központban egy új dobozért, kicsit várnom kellett, és lapozgattam a "vendégkönyvet", szuper motiváló bejegyzések vannak benne fényképekkel, fel is lelkesültem megint:) Hétköznapi lányok, akik fogytak a turmixszal, van, aki rengeteget, leesett az állam... Ilyenkor az én 10 kilós ex-súlyfeleslegem olyan szánalmaska:)
140. bartakata (válaszként erre: 138. - Krozsu)
2013. máj. 30. 12:45

Szia, igen, a leves azért fontos, mert a tej+a fehérjepor savasít, ami meggátolhatja a fogyást, ha nem lúgosítasz mellé. Én is untam már néha főzőcskézni, olyankor lúgosító teával vagy lúgos ásványvízzel pótoltam a levest, de azt hiszem, lehet a turmixhoz kifejezett lúgosító kiegészítőt is kapni.

Igen, nekem is az a bajom, hogy ha kicsit megengedőbb a diéta, én elbukok. Bezzeg a teljes megvonásnál nem jut eszembe se. A végletek embere vagyok ebben is:) De amúgy sokaktól hallottam, hogy könnyebb semmit se enni, mint keveset.

A 9 kg-nál nekem azért tényleg volt pár kg víz is, nagyon fel voltam püffedve meg vizesedve, amikor kezdtem, első nap után csak úgy csusszant le rólam. Meg az emésztésem is rendbetette, ez is számít, de szerintem tuti megvolt tisztán 6 kg zsírveszteség. Drukkolok neked, majd írj, hogy megy... Ja, még egy: betettem a fagyasztóba is a turmixot, tök jó "jégkrém" lett belőle. Nem szabad sokáig hagyni, hamar megfagy, és jól el lehet kiskanalazgatni:)

139. bartakata (válaszként erre: 137. - Renáta-85)
2013. máj. 30. 12:39
Szia, megírtam priviben. Nekem se mozdultak a kilók előtte évekig, úgyhogy van remény:) Attól féltem, hogy utána majd visszazabálom magamra, de az az igazság, hogy úgy (ha szabad ilyet írni) tetszik az új alakom, hogy nagyon vigyázok rá:) Még mindig van leadni való kilóm, de most már hiszek is benne, hogy leadom, iszom tovább a turmixot esténként, és még a nagy fogyás után is képes tovább fogyasztani, szóval én kitartok mellette...
138. krozsu (válaszként erre: 135. - Bartakata)
2013. máj. 29. 08:40

Szia! Köszi,beiktattam még egy turmixot és iszom a levest is,nehogy már azon múljon :-) Lement egy kiló és a combomról is fél centi. Nem sok,de legalább beindult :-) a 9 kg az nagyon király! Wow! Gratulálok. Én nagyon jól bírom,ha nagyon rághatnékom van,akkor rágózom egy kicsit. A sós ízek nem igazán hiányoznak,szerencsére. A mandulás ötlet valami fantasztikus volt. Kerestem más aromákat is,de nem nagyon találtam,max tejszínes mogyorót. Azt ma kipróbálom és akkor extra nagy lesz a változatosság.

Nekem tényleg tetszik ez a módszer. Rájöttem,hogy szigorú szabályokra van szükségem,mert ha magamnak állítom össze a dolgokat,akkor előbb,utóbb kicsúsznak a kezemből a dolgok :-)

137. Renáta-85 (válaszként erre: 136. - Bartakata)
2013. máj. 28. 18:52

Szia.

Megkérdezhetem, hogy milyen turmixot iszol és hogyan? Szép eredmény a 9 kiló. Tetszik! Bárcsak nekem is ilyen könnyen menne.

2013. máj. 28. 12:55
Amúgy nekem sokan mondták, hogy nagyon gyors így a fogyásom, csaknem 9 kg egy hónap alatt. Ez tényleg sok, és féltem is, hogy visszajön, de eddig semmi:) Szerintem azért 2 kg tuti víz meg puffadás volt rajtam, szóval így már nem is olyan húzós. És hát ez a diéta épp erre van kitalálva, a gyors súlyvesztésre. Abban bízok, hogy hát mégiscsak orvosok találták ki, akkor csak jó lesz így... A bőröm egyébként nem nyúlt meg, nem lett jojózás se, és esküszöm, még az emésztésem meg az anyagcserém is rendbejött. Régebben szóba se jöhetett szendvics fogyizás alatt, most meg simán megeszem reggelire jól megpakolva, az ebédet is bőven mérem, vacsira meg a turmix, és mégis fogyok tovább. Kalóriában kb. 1500-at eszek, bár olykor azért elszalad velem a ló:)
135. bartakata (válaszként erre: 134. - Krozsu)
2013. máj. 28. 12:48
Igyál nyugodtan többet belőle, ha szédelegsz. Én az első napokon +1 adagot megittam (3 dl-es turmix), és fogytam szépen. Engedi is a diéta, hogy kiegészítsd, ott van a honlapon. Hogy haladsz, hogy bírod, mennyit fogytál?
134. krozsu (válaszként erre: 133. - Bartakata)
2013. máj. 24. 21:03

Köszi! Időközben én is beszereztem a "tutit". Egy kicsit így is szédelgek. Mondjuk én a levest nem iszom mellé,mert azt nagyon nem szeretem.

De ez a mandula aroma nagyon jól hangzik.

Köszönöm szépen! Kísérletezek az ízekkel :-)

133. bartakata (válaszként erre: 132. - Krozsu)
2013. máj. 24. 16:21
Szia, remélem, sikerül így is - igazság szerint én a T-ben hiszek, mert szerintem a többi összetétele nem feltétlenül jojómentes fogyásra van kitalálva. Én nem voltam rosszul a turmixtól, igaz, háromféle ízt ittam, és még azokat is variáltam, próbáld ki esetleg feldobni, én ezeket raktam a vaníliásba: fahéj, mandula aroma, kókuszreszelék:)
132. krozsu
2013. máj. 23. 11:00

Gratulálok mindenkinek! Nagyon ügyesek vagytok! Végre nekem is sikerült belekezdenem a turmixolásba. Nem a T-set,hanem Aldisat. Egy fajta ízem van és 2X eszem naponta,délben meg kefirt eszem. Eddig, 5 nap alatt, 2 kiló ment le.

Kedves T. turmixosok! Volt valakinek olyan tapasztalata,hogy a 4. napra már a turmix gondolatától is hányingere volt? Eleinte ízlett,vagy legalábbis elviselhetőnek tartottam az italt, de mostanra már gondolni se nagyon akarok rá. Plusz az első naptól kezdve szédelgek. Ez a T. nél is így van?

Előre is köszi és további sok sikert!

131. bartakata (válaszként erre: 130. - Lidércke35)
2013. máj. 15. 14:26
De jó, hogy neked is beindult:) Én épp ma értem el az 55-öt, nagyon boldog voltam:) 53 az álomsúlyom, de lehet, hogy még kicsit több van rajtam, mert a pocim azért hurkás. Tornázok is rá, de valahogy onnan megy le a legnehezebben. Viszont így se lehet egy szavam se, véééégre elértem, amin évekig hiába kínlódtam, és nem jöttek vissza a kilók! Esténként mondjuk még a turmixot iszom, mert még fogyni akarok, de nem hiszem, hogy ha abbahagyom, bejojóznék, egész szépen megtanultam mértékletesen enni:) Te milyen módszert is követsz?
130. Lidércke35 (válaszként erre: 129. - Bartakata)
2013. máj. 10. 23:14

Szia!

Na, ez szép!

És mennyit szeretnél még fogyni?

Nekem most nagyon jól beindult, remélem 55-ig meg sem állok!

129. bartakata (válaszként erre: 128. - Lidércke35)
2013. máj. 10. 13:38
De aranyos vagy, köszi! Továbbra se jöttek vissza a kilók szerencsére, sőőőőt:) Újabb fél kiló lement, vacsira iszom a turmixot, egyébként meg rendesen eszek, tegnap még palacsintáztam is:P És neked hogy megy a fogyi?
2013. máj. 6. 13:34

Szia!

Szuper, gratulálok!!!

Több mint 7 kiló, nagyon nagyon szép eredmény!!!!

Igen ez nagyon jó ötlet, hogy vacsira továbbra is ezt iszod, én is veszek a héten, épp a vacsim kiváltására!

Sok sikert, a maradék plusz kilók leadásához!

Puszi!

2013. máj. 6. 12:20
Lányok, hadd dicsekedjek:) Végigcsináltam a turmixkúrát, és a 2 hét alatt 7.4 kg-ot fogytam:) Ma ehetek először, persze csak óvatos megtörés, eddig 2 almát ettem. Fura volt rágni megint:) Remélem, ez már tényleg nem jön vissza, még kb. 3-4 kg van rajtam, és véééégre elérem az álomalakot:) A turmixból még maradt, ami jó, mert esténként továbbra is ezt fogom inni, nem untam meg:)
126. bartakata (válaszként erre: 125. - Kovacszsofi)
2013. máj. 6. 12:18
hajrá:) Nehéz is úgy fogyizni, ha az embernek ki van tágulva a gyomra, az biztos - remélem, segít a gyogyi, megemlítettem a férjemnek is, neki is valami ilyen kéne, szörnyű sokat tud enni, és meg is látszik rajta. Nekem nem baj, ha mackós, de azért az egészség is kárát látja a nagy túlsúlynak.
125. kovacszsofi (válaszként erre: 123. - Bartakata)
2013. máj. 2. 16:03
szia, már lement két kiló:) Nagyon örülök neki, annak meg pláne, hogy tényleg sokkal, de sokkal kevesebbet bírok enni. Kezdenek az adagjaim és az étkezési gyakoriságaim közelíteni egy normális emberéhez:)
124. bartakata (válaszként erre: 121. - Widett)
2013. máj. 2. 11:10
Esetleg nézd meg a fegyencedzést, az én nulla mozgásos életmódomat átformálta:) És tényleg bele lehet kezdeni semmi erőnléttel is.
123. bartakata (válaszként erre: 120. - Kovacszsofi)
2013. máj. 2. 11:07
ja, erről én is olvastam, tényleg elég meggyőző. Majd írd, mire mentél, jó megoldást választottál szerintem:)
122. Lidércke35 (válaszként erre: 121. - Widett)
2013. máj. 1. 09:17

Szia!

Ahhoz képest hogy nem tornázol, ez nagyon szép eredmény!!!

És, már nem sok van a szünidőig, addig is csak így tovább!!!

121. widett
2013. máj. 1. 08:52
Most tartok a -7,5 kg nál március 03 óta. Sajnos nem tornázok, ha elérem a 85 kg-ot (-0,2kg), akkor veszek bérletet. de ez lehet, hogy csúszni fog, mert a nyáriszünetben könnyebben el tudok járni edzeni, mint most, a tanév végi őrületben. A mozgás nagyon sokat jelentene nekem is!
120. kovacszsofi (válaszként erre: 112. - Bartakata)
2013. ápr. 30. 12:24
Szia, ez egyáltalán nem káros, mert csakis természetes anyagokból áll, barnamoszatkivonat. Tegnap vettem be először, eddig nagyon jól működik. Valami előéhség-érzet is van, amit megszüntet, és tényleg, kaja előtt bevettem, és sokkal kevesebb fért belém, mint szokott. És nem kellett a süti este, amit anyu hozott:) Mondjuk, azért ma reggel azzal indítottam:) Kíváncsi vagyok, mennyit szorít le a kajálásaimon, régebben vezettem a kalóriáimat, és szégyellem bevallani, de szinte sose mentem 2800 alá:(((( Ma elkezdtem számolni, kíváncsi vagyok, estére meddig tornázom fel magam. Direkt nem figyelek arra, hogy mennyit eszek, csak úgy, amennyi a tabi mellett belémfér.
119. kovacszsofi (válaszként erre: 111. - SerialN)
2013. ápr. 30. 12:18
köszi, szükségem lesz rá:)
118. kovacszsofi (válaszként erre: 106. - Widett)
2013. ápr. 30. 12:18
köszönöm:)
117. bartakata (válaszként erre: 110. - SerialN)
2013. ápr. 30. 11:56
köszi, aranyos vagy, de az igazság az, hogy nem is kell hozzá kitartás... Esküszöm jobban kellett az 5 napos Level diétához vagy a 3 napos főttkrumpli diétához. Így, hogy csak turmixot iszok, és tele vagyok tőle, egyáltalán nincs kísértés, amit le kéne küzdeni. Pedig én olyan vagyok, hogy "ne vígy engem a kísértésbe, odatalálok magam is":)
116. bartakata (válaszként erre: 109. - SerialN)
2013. ápr. 30. 11:55
Én se értettem, miért nem fogyok, mikor minden éjszaka a párnám alá teszem a tornás könyvet:)
115. bartakata (válaszként erre: 107. - Lidércke35)
2013. ápr. 30. 11:54
Igen, ez igazságtalan:((( De legalább könnyebben bírjuk a diétát, ha eredmény is van:)
114. bartakata (válaszként erre: 105. - Widett)
2013. ápr. 30. 11:53
:D
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook