Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg csak a beetetős időszakban kedveskedik sokat egy férfi? fórum

Tényleg csak a beetetős időszakban kedveskedik sokat egy férfi? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. ápr. 20. 16:36
Szerintem ez is akkor működik, ha jó arányban van az adok-kapok. :)
46. syria (válaszként erre: 11. - A94ac54e89)
2013. ápr. 20. 15:20
Köszönöm. :)
45. Csipkerózsika (válaszként erre: 36. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 17. 22:03

Furi. Lehet, hogy valamiért tényleg gátlásos. Vagy előtted valami csaj egyszerűen csak "használta" és ezt el akarja kerülni.

De az meg fura, hogy folyton beszél róla... :S

44. ittmost (válaszként erre: 36. - 0d220e1cc7)
2013. ápr. 17. 18:52
Aj,aj..lehet,hogyööö..problémák vannak a méretével,vagy a képességeivel..és azt reméli,hogy ennyi idő alatt beleszeretsz annyira,hogy azok a kis difik már nem fognak annyira számítani..vagy nem lesz "képed" elhagyni ilyesmi defektek miatt..sajnos csak erre tudok gondolni:( de nagyon remélem(és kívánom neked),hogy valami egyszerűbb,és megoldhatóbb dolog van a háttérben
43. ittmost (válaszként erre: 12. - 408020f45e)
2013. ápr. 17. 18:47
nagyon okos ötlet
42. Csipkerózsika (válaszként erre: 41. - Evin86)
2013. ápr. 17. 17:14

Ha maximálisan megkap tőle mindent - mert a nő annyira meg akar felelni neki, hogy csak na - akkor miért is kellene bármit tennie?

Mért az ő boldogsága miatt aggódsz továbbra is, mikor te nem kapod meg, amire vágysz? Nem értelek, komolyan.

Nem tudom, hogy mennyire vagy ezzel tisztában, de az embert sosem azért szeretik, amit tesz, amit ad. A szeretet, szerelem, az nem jutalom. Vagy van, vagy nincs. Elkeseredett és teljesen hiábavaló a "harc", a bizonyítás érte.

Hiába adsz 200 százalékot, nem azért fog valaki szeretni. Hanem önmagadért, a személyiségedért, amibe beletartozik az is, hogy tiszteled magadat, az élethelyzeteidet és érzéseidet.

Szóval, ha úgy gondolod, hogy te "maximálisan" mellette állsz és ez majd őt ösztönzi fogja vagy akár egyenesen kötelezi arra, hogy ugyanígy meg akarjon felelni neked, akkor sajnos tévedsz. Mert nem így működik.

Magyarán egy kevésbé öntudatos nő, ha elárasztják figyelmességgel, azt gondolja: ó milyen csodás ez a férfi, hogy megadja ezt nekem. Ha egy férfit halmoznak el korlátlan kedvességgel, ő azt gondolja: ó milyen csodás vagyok én, hogy ezt kapom...

41. Evin86
2013. ápr. 17. 16:19
A magam részéről a maximumot adom. Én leültem vele beszélgetni erről is, és arról is, hogy valóban azt kapja-e tőlem, ami őt boldoggá teszi. A válasza igen, ha hazudott, az már az ő felelőssége. Én szeretem ezt a férfit, és nem tudom érdemes-e hinni abban, hogy nem mindenki lesz ilyen. Tudom, hogy az érzelmek átalakulnak, de már 1 év után? És akkor mi lesz ezzel a veled akarom leélni az életem dologgal? Miért hiszik a pasik azt, ha megvan egy nő, akkor már semmit nem kell tenni érte?
40. 9ba1034c54 (válaszként erre: 34. - Csipkerózsika)
2013. ápr. 17. 15:52

igazából nem is beetésnek hívnám ezt az egész dolgot,amik a férfiak eljátszanak velünk nőkkel..vagy tán mi a férfiakkal.. biztosan van olyan mindkét nem részéről,hogy eleinte odavannak a másikért,és ezért kedvesebbek úgymond a másikhoz.. de ez nem is beetetés,csak az a bizonyos láng fellobban,aztán ahogy múlik az idő egyre halványodik ez a lángocska.. míg egy pici gyertyaláng képében örökre kihugy a szikra is..

sajna ez ilyen ,az érdeklődést,a titokzatosságot,és a minimális elérhetetlenséget végig fent kéne tartani,hogy a másik érdeklődése ne satnyuljon.

Csak tán ezeket nevezik pratikáknak,és a fene se akar már praktikázni,jó lenne,ha enélkül is igazán érdekesek,és szerethetőek lennénk.

De előttem írták is az érettséget,hogy nem kortól függ,teljesen egyet értek! A férfiak meg későn érnek .. már a nagy részük sajnos..

39. syria (válaszként erre: 4. - Evin86)
2013. ápr. 17. 15:07
Akkor vagy te, vagy ő, vagy mindketten rosszul csináltok valamit.
38. 408020f45e (válaszként erre: 33. - Csipkerózsika)
2013. ápr. 17. 11:22

Pontosan a napokban olvastam, hogy megjelent egy könyv arról, hogy ki az érett személyiség.

Több példát is kiemelt, többek között, hogy nem kor kérdése a dolog. Ugyanis leélheti az egész életét úgy valaki, hogy felelősséget nem vállal, mindig másra hárítja , másokat okol, másokban keresi a saját nemboldogulásának okait, na ők is éretlen személyiségek akár 80 évesen is. Most nem tudom a címét, de utána nézek.

2013. ápr. 17. 06:51
Szerintem nem, de az is igaz, hogy akkor lényegesen többet. :)
36. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 1. - Evin86)
2013. ápr. 17. 06:34

Ohhhh, nálunk meg az a helyzet hogy már egy hónapja csak szavakkal szeretkezik velem, mindig és folyton mondja hogy mennyire kíván, hogy mennyire sokat fantáziál rólam, de még mindig nem jött ki rá a lépés hogy elhívjon magához és együtt legyünk.....vagy egyáltalán..keressönk egy helyet ahol ki tudnánk kapcsolódni. Én ebben már benne lennék, de Ő .....valamiért annyira húzza az egészet, azt mondja hogy annyira komolyan akarja velem ezt a kapcsolatot, és ezért nem akarja elsietni.

Ok...de kezd a türelmem fogyni.....azért egy 40 es pasi ne játsza már el nekem a cölibátus rendet heteken át... :S


szerintetek?

35. Csipkerózsika (válaszként erre: 18. - Evin86)
2013. ápr. 17. 05:31

Azért itt valami még sincsen rendjén szerintem. Az oké, hogy nem kell játszmázni, és teljesen rendben van, hogy a saját külön életedet is éled.

De azért van bűntudatod, mert problémáid vannak?! Szégyelled magad, mert egy időre letörtél, mint a bili füle és azon aggódsz, hogy ez számára kiábrándító volt-e? Talán a te feladatod az ő "szórakoztatása"?

Ez, hogy is mondjam, nagyon nem logikus és abszolút nem életszerű. Egy kapcsolatban az ember az egész lényével benne van, nem csak a "jobbik" részével. Vagyis igenis vannak hibáink (mindkét részről) és vannak problémák (külön-külön és akár közös is), ez az élet része. Nehogy már színházi előadást kelljen rendezni a másiknak és művigyort erőltetni magunkra, ha szenvedünk, csak hogy a másiknak jó legyen, az ő kedvét el ne rontsuk! Milyen kapcsolat az ilyen? Hogy van együtt két ember, ha őszintén nem meri felvállalni magát a másik előtt?

34. Csipkerózsika (válaszként erre: 31. - 9ba1034c54)
2013. ápr. 17. 05:19
No ugye, hogy működik a "beetetés"? :)
33. Csipkerózsika (válaszként erre: 19. - 408020f45e)
2013. ápr. 17. 05:18

Maximálisan egyetértek.

Ilyet már én is kaptam vissza valakitől, hogy ő bezzeg kitartott mellettem, miközben csak ott volt és nagy ívben letojta a problémáimat, oldjam meg... Ez totálisan gyerekes viselkedés.

32. Csipkerózsika (válaszként erre: 30. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 17. 05:14

Igen, ez így van. Ahogy az első hszben volt: az elején a "csillagokat is lehoznák", utána meg... Utána meg egyszerű, hétköznapi emberré válik szegényem.:S

Szóval azért ebben benne van az is, hogy egy kapcsolat elején még a hibákat is lila ködön keresztül szemléljük és nagyon felértékeljük a másikat. Meg persze mindenki igyekszik a "jobbik arcát" mutatni (a nő is!), mivel hogy meg akarja szerezni a másikat (mintha lehetne bárkit birtokolni, na mindegy...).

Aztán úgy fél-egy év elteltével ismeri meg igaziból az ember a másikat, aztán az már nem biztos, hogy mindig annyira felvillanyozó. Kiderül, hogy nem szőke herceg fehér lovon, csak egyszerű, hétköznapi ember, hibákkal.

2013. ápr. 16. 21:30

a kérdésre a válasz,hogy ja.. előbb -utóbb minden pasi ellustul.. bocsánat minden exem ellustult.. nekem előző kapcsolatom is ilyen volt.. 5 hónap alatt leforgott az egész,de az 5 hónap előtt kb 2-3 hónapig udvarolt mint a fene,de nem akartam tőle semmit.. aztán meg mondom,ha ennyire akar engem,akkor üsse kavics,próbáljuk meg. Eleinte jajj de szép volt minden,aztán szépen lassan kezdett ellaposodni a dolog részéről.. kevesebb tali,kevesebb kedvesség,kevesebb törődés,odafigyelés.. én meg hisztiztem,hogy ez így már nem pálya.Én még szerettem volna megmenteni a kapcsolatunkat,viszont azt éreztem rajta,hogy ő már füle botját nem mozdítja meg kettőnkért. Így muszáj volt az elválás :( ennek 8 hónapja kb,de én még mindig őt szeretem,dehát ez van.. Van akinek nem jut senki :) Főleg nem egy kitartó egyén,aki végre komolyabb is lenne.

Majd ha egyszer találok olyan pasit,akinek nem csak pár hónapnyira leszek jó,akkor szólok :) de azt hiszem ez csak a következő életünkben lehetséges ;)

30. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 4. - Evin86)
2013. ápr. 16. 21:26
Már megvagy,nem?Akkor minek!Sajna sok pasi így gondolkodik!:)
29. Evin86 (válaszként erre: 27. - Csipkerózsika)
2013. ápr. 16. 20:23
Nem akarok játszmázni, de arra odafigyelek, hogy én is megcsináljam a külön kis programjaimat, és ne maradjak azért itthon, mert nem tud megcsinálni magának egy szendvicset
28. Evin86 (válaszként erre: 26. - 7f68e43584)
2013. ápr. 16. 20:21
Igen, többször is. Belátja, hogy tényleg nem olyan romantikus már,kevesebbet bókol, és kevesebb időt is tölt velem, de azt mondja, hogy nagyon szeret, és részéről semmi nem változott irányomba. A mostani viselkedését úgy tudnám leírni, mint az a székely vicc: "ha változás lesz szólok"...Nem szeretném többet mondani, nem akarok rámenős és hisztis lenni, most kivárok, tudja, hogy ez fontos nekem, ha nem történik változás lépnem kell :(
27. Csipkerózsika (válaszként erre: 4. - Evin86)
2013. ápr. 16. 20:18
Igen, a "te már be vagy etetve?" kérdés jogos. Úgy látszik, miután megkapja a maximális törődést és odafigyelést a drága, már nincs motivációja, ellustult. Hát tegyél róla, hogy legyen még miért küzdenie!
26. 7f68e43584 (válaszként erre: 25. - Evin86)
2013. ápr. 16. 20:17
Amúgy beszélgettetek már erről a pároddal?
25. Evin86 (válaszként erre: 24. - 7f68e43584)
2013. ápr. 16. 20:15
:)
24. 7f68e43584 (válaszként erre: 23. - Evin86)
2013. ápr. 16. 20:14
Ha az a szerelem igazi valódi érzésekkel nem is kell olyan sokat tenni érte:) Én sosem gondoltam volna,hogy van olyan,hogy "egymásnak szánta az ég őket".Már tudom,hogy van! :)
23. Evin86 (válaszként erre: 22. - 7f68e43584)
2013. ápr. 16. 20:12
Az a baj, hogy azt felejtik el sokan,hogy egy kapcsolatért mindennap tenni kell. Könnyebb félremenni, vagy lelépni.
22. 7f68e43584 (válaszként erre: 21. - 408020f45e)
2013. ápr. 16. 20:05
Hát igen.Ilyenkor válnak szét az emberek,meg jönnek elő a gondok, különbségek.
21. 408020f45e (válaszként erre: 20. - 7f68e43584)
2013. ápr. 16. 20:05
Ezt úgy kell érteni, hogy az ismerkedés időszakában olyannak mutatja magát, amilyennek a másik látni szeretné. Aztán ha lekopik ez az álarc, akkor másként.
2013. ápr. 16. 20:01
Miféle kérdés ez? Beetetni én a halakat szoktam. :P
2013. ápr. 16. 19:57

Tudod én megkérdezném tőle, hogy mit ért az alatt, hogy kitartani egymás melett?! Ha számára ez annyit jelent, hogy ott van, de tulajdonképpen egyáltalán nem segít feldolgozni azt a problémát ami miatt padlón vagy, hanem csak éppen jelen van, hát az nem kitartás.Az csak fizikai jelenlét.

A kitartás a másik mellett, az aggódás, a törődés, az érdeklődés és segítés, szóval nem csak annyi, hogy ott van. Még jó, hogy nem vágja oda, hogy más már lelépett volna, örülj, hogy én itt vagyok.

18. Evin86 (válaszként erre: 16. - 408020f45e)
2013. ápr. 16. 19:44
Igazad van. Abban érzem magamat hibásnak, hogy mostanában sokszor voltam szar passzban, összejöttek a dolgok, mellettem állt, de közbe szerintem eléggé unhatta már a búval baszott képemet. Lehet ezért távolodott el akaratlanul is, miközben ő is azt vallja, hogy szarban is kitartani egymás mellett, bár amikor megkérdeztem, természetesen azt mondta, hogy ő ugyanúgy szeret, és semmi baj nincs, én fújom fel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook