Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogyókúra szptatás alatt fórum

Fogyókúra szptatás alatt (beszélgetős fórum)


7. Verka (válaszként erre: 5. - 1397c45af7)
2008. márc. 5. 14:16
Szia! Én is nyáron szültem, rengeteg volt a zöldség-gyümölcs. Viszont a szoptatás miatt (hogy elkerüljen a babám hasfájását) ez első pár hónapban jóformán semmi gyümit nem ettem, ehettem. :( Már a kórházba javasolták, hogy csak almát. Nagyon figyeltem rá, szerencsére egy-két alkalom kivételével soha nem fájt a hasa. :)
2008. márc. 5. 10:01
Én is abba a csoportba tartozom aki nem fogy a terhesség alatt ,hanem inkább hízik.A fiam novemberben múlt 2 éves,és nagy nehézségek árán pár hete sikerült leszoktatni a szopizásról.Kíváncsi leszek ez után mi lesz.Fogyok vagy hízok?
2008. márc. 5. 10:00

Sziasztok!Én májusban fogok szülni,már előre elterveztem a szoptatás alatti diétámat,mert sajnos kezdek kissé dagi lenni.Mivel nyári babám lesz,szerencsésnek mondhatom magam.

Ugyebár lesz egy csomó zöldség,gyümölcs.

Úgy gondolom,ha ezekből fog állni az étrendem java része,nem fogok ártani a babának vele.

Amúgy is nyáron mindig csak salátákat szoktam enni,sok gyümölccsel.

2008. márc. 4. 14:08
Nekem 3 és fél hónapos a babóm, 9 kg.-ot híztam a terhesség alatt ami szinte azonnal le is ment, a kórházból már a régi nadrágomban jöttem ki. Azonban az örömöm nem tartott sokáig mert szépen elkezdtek feljönni rám a kilók már 5 kg.-nál tartok! Nem tudom mitől van ez, mert tényleg nem eszem sokat sőt! Engem is érdekelne, hogy egyesek hogy tudnak fogyni magától a szoptatástól, míg másoknál éppen akkor jönnek a plussz kilók.
3. Verka (válaszként erre: 2. - Szabotimi)
2008. febr. 27. 21:50

Remélem akkor nálam is így lesz!!! :)))

7 hónapja szoptatok, de nemhogy lefelé menne még jött rám 5 kg! :(

2008. febr. 27. 20:11

a szoptatás a legjobb fogyókúra. én 20 kg- ot szedtem fel és 18 hónapig szoptattam. mire a gyerköc 1 éves lessz már nem is látszik a felesleg.

Kitartás:))

2008. febr. 27. 13:53
6 hónapos a kisfiam és mé mindig van rajtam a terhesség alatt felszedett kilókból.Tudna nekem valaki ajánlani valamilyen diétát ami nem befolyásolja a tejtermelést.Jó lenne pár kilótól megszabadulni.Jön a nyár, strandra kéne menni. Előre is köszönöm a tanácsokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook