Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek olyan, aki a terhessége első szakaszában menstruált? fórum

Van köztetek olyan, aki a terhessége első szakaszában menstruált? (tudásbázis kérdés)


14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Emmaszabo22)
2013. ápr. 16. 16:06

Szeretnék/szeretnénk majd igen,de ehhez egy több lépésből álló ,,folyamaton,, kell végigmennem,első körben majd el kell hagynom az antidepresszánst.


Kíváncsi vagyok,hogy mit fog mutatni a vérvétel,csüt. megyek,de pénteken már vihetem is vissza az eredményt.

Plusz csinálok még egy tesztet és minden negatív,akkor velem van a baj.:)

2013. ápr. 16. 15:59

Nagyon jó ötlet,hogy néznek neked pajzsmirigy szintet!Anno nekem is hasonló volt a helyzetem,és kiderült,hogy nagyon magas a TSH-m,ami alacsony pajzsmirigy szintet jelent. Lehet neked is vmi gigszer van vele. HA szeretnél babát a közel jövőben,jó ha minden OK a hormonjaiddal,nem árt a kivizsgálás.


Majd mond,hogy mi lett a terhességi teszt eredménye =)

2013. ápr. 16. 14:46

Csütörtökön megyek vérvételre,néznek pajzsmirigy szintet(??) is,mert nem eszek annyit,mint ahány kg vagyok.

Akkor dokihoz be tudok így is jelentkezni.


Sajnos,ha terhes lennék,semmiképpen nem tarthatnám meg,mert a fog.gátló mellett másfajta gyógyszert is szedek.(sajnos)

Pedig már 24éves leszek pillanatokon belül.



Veszek egy tesztet megint,a gyógyszert már szedem (fog.gátló) több mint fél éve.Azzal nem hiszem,hogy probléma lenne.


Jó pár hónapja volt candida gombám ...de azzal is ki lettem kezelve és már nem is iszok annyi tejet,mint akkoriban.:)

2013. ápr. 16. 13:46
Velem anyukám a negyedik hónapig elejéig menstruált.
2013. ápr. 16. 13:43
szerintem menj orvoshoz akkor is ha meg van. Akkor is lehet dokihoz menni.hasi uh-t akkor is tud nézni, de ha hüvelyi kell kicsi vérzés mellett simén megoldják. Én is véreztem és néztek hüvelyit igaz nem mensim volt hanem méhen kívüli terhes voltam és abból véreztem. Szóval tuti meg tudják nézni amit kell. Nekem az a tippem, hogy nem terhesség hanem hormon gond lesz. És lehet gyógyszert is fognak emiatt neked cserélni, tehét mindenképp dokihoz kell menni.Ja és ha terhes vagy vérzés mellett is meg tudod csinálni, ha tényleg nem nagyon vérzél, mert úgyis a hcg-vel lép reakcióba. Ha nagyon véreznél az gond lenne, mert akkor elfedheti a képet, szóval csak nem lesz olyan tiszta szerintem, és nem látható jól. Bár mensi alatt nem csináltam még tesztet. Szóval ezt ilyen paraszti ésszel gondlom. A dokit viszont azt tutira mondom hogy meg tudják oldani, menj el nyugodtan.
2013. ápr. 16. 13:42
Fogamzásgátlót szedve (pontosan), az első három hónapban napra pontosan megjött.
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2013. ápr. 16. 13:34
Amikor fogi gátlód szedtem nálam néha előfordult olyan ,hogy gyenge volt a vérzés. Sőt olyan is, hogy nem jött meg, az 1 hét szünetben.
2013. ápr. 16. 13:28

Barátnőm fogigátló mellett született. (anyuja szedte rendszeresen).

Az én húgommmal meg anyukám 5 hós terhességig mensizett. Igaz másabb volt, mint egy rendes havi.

6. spinneli (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2013. ápr. 16. 13:18
Ez bármi lehet-foggátló rendes szedése mellett azért nem túl valószínű, hogy teherbe ess-persze mindenre akad ellenpélda is.
2013. ápr. 16. 13:12
Kicsit lelépek,de várom a történeteket,hozzászólásokat.:)))
2013. ápr. 16. 13:06

:)

Szóval akkor tényleg elképzelhető hogy valaki terhesség alatt menstruáljon.:)


Ha így veszek még egy tesztet??Így megcsinálhatom??

2013. ápr. 16. 13:04

Én :))

Szeptemberben még megvolt rendesen, októberben kimaradt.. november-decemberben megint megjött, igaz akkor sokkal gyengébb volt kb 2-3 napig tartott. És októberben estem teherbe, tavaly júliusban szültem :))

2013. ápr. 16. 13:03

Kíváncsi lennék,hogy van e köztetek , mert én hetek óta olyan vagyok mint egy felfújt lufi.Híztam is, de ezt betudom annak,hogy nem sportolok,kaja stb...de még a hasamon is látszanak a plusz kg,miközben oda nem is nagyon szoktam hízni.

Pár hete csináltam egy terhességi tesztet (este)..az negatív lett.

10.én kellett abbahagynom a fog. gátlót és rá 3-4 napra megszokott jönni.

Most 5. nap jött meg és holnap már el is kell kezdenem szedni.


De a lényeg az,hogy nem olyan ez a menzesz,mint máskor.Picit fájdogál csak a hasam.Vérzés szinte nincs is....vagyis nem a megszokott mennyiség és ,,minőségű,,.


Mivel menstruálok így nőgyógyászhoz sem tudok menni.

2013. ápr. 16. 12:58
Van köztetek olyan aki a terhessége első szakaszában menstruált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook