Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szolnokon van Hot Iron edzés? fórum

Szolnokon van Hot Iron edzés? (tudásbázis kérdés)


15. emagdi
2013. ápr. 18. 17:52

oh, egyáltalán nem csak a 20-as korosztály jár edzeni! sőt...

még a 60 körüliekből is sok van. némelyikük bármelyik huszonévesnél fittebb.


de nem is értem minek foglalkozol azzal, hogy más mit mond. ha felmerült benned az igény, hogy elmenjél hot ironra, pakold össze az edzőcuccod, aztán menj el egyik terembe, próbáld ki, aztán majd meglátod tetszik-e. (ha nem tetszik elsőre, még párszor akkor is menj el, mert lehet, később már másképp látod:))

14. nanuka
2013. ápr. 17. 13:36

Nem vagyok szolnoki, Bp-en élek.

Nem csak a 20 évesek járnak edzeni, sőőőt! Ők még általában ott tartanak, hogy kb jól néznek ki edzés nélkül is. Én leginkább 25-40 közöttieket látok magam körül, akik már rájöttek, hogy nem maradnak örökre feszesek + szaladnak fel azok a fránya kilók, ha nem mozdul meg az ember :)

13. jvc83
2013. ápr. 17. 12:50
Nem szeretném elásni és sajnáltatni sem magam! Azért néznek hüjyének mert ők azt látják hogy fiatal 20 évesek járnak edzeni és úgy gondolják hogy én nem oda való vagyok nem egy korosztály! Hát próbálok ismerkedni csak ez itt nem könnyű mindenki az ókorban él erre felé szóval csak a bolondokat vonzom magam köré és nincs senki a közelembe akivel bármit is megbeszélhetnék! Ez van sajnos de talán egyszer találok majd legalább egy normális barátnőt akivel majd számíthatunk egymásra és mindent megtudunk majd beszélni! egyépként te szolnoki vagy?
12. nanuka (válaszként erre: 11. - Jvc83)
2013. ápr. 17. 11:03

Naaaa, azért 30 évesen még ne ásd el magad :D Egy 30-as nő igenis fiatal még és tegyen azért, hogy jól érezze magát a bőrében! Ha ehhez edzés kell, akkor az kell.

Ezt sem értem, hogy miért néznek hülyének? Nem inkább attól tartanak, hogy még a végén szuperbombázó leszel és eláshatják magukat melletted? :P Cseréld le ezeket a "barátokat"...

11. jvc83
2013. ápr. 17. 10:34
Annak idején 45 kiló voltam és az pont jó volt bármit megcsináltam de ezek a plusz kilók nagyon zavarnak enngem szeretnék olyan lenni mint voltam és fogok is érte tenni! Bár már a családtól megkaptam hogy mit akarok én 30 évesen nem nekem való az már! De gondolom azért is vagyok egyedülálló mert így nézek ki és sajnos mit tagadjam magamnak sem tetszem bár 80 kiló voltam januárban és történt valami az életemben ami miatt ilyen hamar ennyit fogytam lettem 57 kiló és ha már ennyi lement akkor biztos menni fog a többi is. Soha nem volt nagy az önbizalmam és ami történt velem abban az edző teremben hát csak azis visszahúzott engem és hát a barátaim sem álnak ki melletem mindenki hülyének néz mert változtatni akarok miért ilyenek az emberek!
10. nanuka (válaszként erre: 9. - Jvc83)
2013. ápr. 17. 09:12

Fel a fejjel, 57 kilóval nem tűnhetsz te annyira kövérnek ;) És tényleg ne várj senkire, egy darabig én is arra vártam, hogy majd jön velem vki - párszor jött is, de aztán szépen elmaradtak. Én meg csakazértis csináltam tovább és most fényévekkel vagyok fittebb náluk.

Vannak túlsúlyos és duci lányok, senki nem nézi ki őket. Ez egy edzőterem, ahová épp azért jöttek, hogy változtassanak ezen. Ez igenis tiszteletet érdemel. Aki egy edzőteremben (vagy bárhol máshol) egy ducin gúnyolódik, saját magát minősíti...

2013. ápr. 16. 18:23
57 kilóval kövérnek nézek ki mivel alacsony vagyok!
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Jvc83)
2013. ápr. 16. 16:59

57kilóval nem lehetsz annyira kövér...

nem lehet, hogy félreértettél valamit?

én már sok helyen jártam, de még sehol nem tapasztaltam, hogy kinevettek volna valakit azért, mert túlsúlyos esetleg, de még csak nem is viszonyulnak hozzá negatívan.

(de ha még így is lenne, ezzel nem kell foglalkoznod.) lehet, hogy valami egészen máson nevettek, csak ezt te magadra vetted.

bárhova elkezdesz járni, hamar megismered az embereket. az nem jó, ha valaki másra vársz, mert azzal csak megy az idő, illetve ha esetleg a másik nem ér rá v nincs kedve menni, az téged is visszahúzhat.

szóval szerintem menjél csak bátran, próbáld ki a közeledben levő helyeket, és a legszimpatikusabb helyre vegyél bérletet.

a szolnoki árkat nem tudom, de bp-en 1000-1500 ft között mozog egy aerobic óra ára, bérletek havi 10-20ezer (mondjuk van 40ezerért is, de ez most mindegy).

2013. ápr. 16. 15:40
Nincs egészségügyi problémám csak félek mert mit látsz ma hogy az emberek gúnyosan röhögnek a másikon semmi jó indulat nincs bennük tapasztalatból mondom 57 kilósan bementem a multhéten egy terembe és mikor megláttak elkezdtek röhögni meg mutogatni hát szégyenemben kifordultam az ajtón! Mennyibe kerül egy ilyen bérlet? Van itt esetleg valaki aki csatlakozna hozzám és járna velem edzésre?
2013. ápr. 16. 14:43

Egyszer vernék már ki a fejükből az emberek ezt a hülyeséget, hogy "kilóban több"... Az nem tűnt fel, hogy tán épült némi izom, ami ugye nehezebb, mint a háj? És ami nagyban hozzásegít ahhoz is, hogy kicsit felpörögjön az anyagcsere és égjen az a zsír... Körülöttem is sok csaj van, akik ott vannak hetente 2-szer a hot ironon és egyik másik tényleg 10-15 kilóval kevesebb, mint amikor először láttam őket.

És azoknak sem szabad hinni, akik (bár még életükben nem fogtak súlyzót a kezükbe) esküsznek rá, hogy ettől majd izomkolosszus lesz valaki.

5. fd338ca636 (válaszként erre: 1. - Jvc83)
2013. ápr. 16. 14:25

Ha nincs egészségügyi problémád,leginkább sérv,komolyabb ízületi bántalmak,akkor vágj bele nyugodtan!

Senki nem nevet ki,ez nem szépségverseny,mindenki a sport szeretetéért jár edzeni.

Aki meg kinevet,amiért felemeled a hátsód és mozogsz,az csak saját magát minősíti.

4. fd338ca636 (válaszként erre: 3. - Ariettina)
2013. ápr. 16. 14:18

Jajj,a hülyeség,az megy azonnal,úgy látam...


Én hot iron edző vagyok,és biztosíthatlak róla,hogy tökéletes fogyaszt,van olyan vendégem,aki több mint 20 kilót fogyott.


Nem lesz női testépítő alkata senkinek sem heti 2 irontól,ha így lenne,bezárhatnánk a termek és mindenki ironra járna.Gondolkozzunk már egy kicsit,ha nem értünk valamihez,ne kommentáljuk...

3. Ariettina (válaszként erre: 1. - Jvc83)
2013. ápr. 16. 13:52

bocsi, ha beleszólok, de szerintem ha duci vagy, elsőre nem lesz jó...


inkább erősít, ha pedig fogyni akarsz, neked valami zsírégető mozgás kellene.


én pl. heti 2x megyek spinningre, és egyszer ironra, mert ironon sok csaj mondja, h erősödik, kilóban több, nem fogynak.

2013. ápr. 16. 12:54

hát, google a barátod alapon mindjárt az első találat sztarfitnesz.hu


de gondolom bármelyik szolnoki fitnesszterem órarendjét ha megnézed, lesz hot iron, az mindenhol szokott lenni:)


mások tapasztalataira meg szerintem ne várj, menj el, aztán nézd meg az összes helyet (azért nem hiszem hogy olyan sok hely van szolnokon), és döntsd el hogy hova veszel bérletet :)

2013. ápr. 16. 12:50

Sziasztok!


Szeretnék ilyen edzésre járni olyan helyre menni ahol nem nevetnek ki mert egy kicsit duci vagyok! Érdekelne hogy szolnokon van-e ilyen lehetőség és mennyibe kerül! Ezzel kapcsolatban tapasztalatok és ha van ilyen lehetőség akkor a teremmel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének! Teljesen kezdő vagyok és idáig semmi időm nem volt sportolni de elhatároztam magam és szeretnék ilyenre járni! Ha van valaki aki ugyan így súly problémával küzd és jönne velem azt megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook