Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két napja tudok a terhességemről, de nagyon aggódok. Tudtok segíteni? fórum

Két napja tudok a terhességemről, de nagyon aggódok. Tudtok segíteni? (tudásbázis kérdés)


19. mogyi (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 16. 10:28
Nem lesz semmi gond, nyugi, ne idegeskedj, minden oké lesz a babóval. :)
18. vberni01 (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 16. 09:59
Az nem gond, hogy lassan sötétedik a teszt, a lényeg, hogy pozitív. Az alkohol miatt ne aggódj, a közös keringés később alakul ki, pont azért, hogy mire tudatába kerülünk, hogy pocaklakó érkezett, már oda tudjunk figyelni az étkezésünkre! Minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!! :)
2013. ápr. 16. 09:45

Szia! Az a kis italozás szerintem sem árthat, én is voltam egy buliban, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, volt, hogy este megittam 1-2 pohár boros kólát, és emellett még cigiztem is. December 23-án lett egy pozitív tesztem, és azóta nem ittam, nem cigiztem, nem kávéztam... :) Nyugodj meg, nem lesz semmi gond, az én babám is egészséges eddig minden eredmény alapján. :)


20hkm

16. napocskaszemű (válaszként erre: 15. - Bbeus73)
2013. ápr. 16. 09:10
Gratulálok a kis legényhez! :) köszönöm a jó kívánságokat! Most örülök, mert kezdek émelyegni, februárban sajnos eez sem volt.
2013. ápr. 16. 09:07
Szia! Nekem az 1.terhességemnél a szerda reggeli teszt erős két csíkos volt, a pénteki viszont sokkal halványabb. Szerencsére aznap mentem UH-rá, ami akkor megerősítette a terhesség gyanúját. Má már 4,5 éves az én drága kisfiam. Csak jót kívánok neked, tiszta szívemből.
14. napocskaszemű (válaszként erre: 12. - Bowie)
2013. ápr. 16. 08:55
:D de kedves vagy Te is, köszönöm mindenkinek a megnyugtató sorokat!!
13. napocskaszemű (válaszként erre: 11. - Sasi Eszter)
2013. ápr. 16. 08:54
Sok boldogságot Nektek! :) igen, próbálok megnyugodni és pihenni, de néha elkap a para....:(
12. bowie
2013. ápr. 16. 08:53

Figyelj, én anno az első terhességem előtt buliztam ezerrel, még cigiztem is, és akkoriban amúgy is rendszertelen volt, nem is foglalkoztam vele, hogy késik...szóval 9 hetes voltam mikor megtudtuk, és letettem a cigit, meg abbahagytam a bulizást..semmi baja nem lett a picinek.


A másodiknál meg elég kemény napokat, heteket éltem, agyilag is, meg még költöztünk is, meg még edzettem is elég durván....6 hetesen tudtam meg, és akkor álltam le a cipekedéssel, a durva edzésekkel, stb..most 3 hós, egészséges.

Szóval ha gond lesz, nem az életmódod, és nem az idegeskedés miatt. Egyértelmű, hogy aggódsz. Pihenj, tvézz, nézz romantikus filmeket..:D

11. Sasi Eszter (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 16. 08:50

Szia!Az elején egy kis iszogatás biztosan nem használt,de nem is ártott a babának.Nekem most 7 hónapos a 3. fiam,én nagyon feszült voltam a terhességem elején (akkor még nem tudtam az állapotomról) és "tömtem" magamba a feszültségoldókat.(természetes hatóanyagú volt)

Ennek ellenére 4650 grammal,egészségesen született.Ne izgulj,NYUGI,PIHENJ!

Üdv

10. napocskaszemű (válaszként erre: 8. - Vecus)
2013. ápr. 16. 08:49
Oké, akkor valahogy megpróbálom kivárni a csütit és akkor nézem meg legközelebb.
9. napocskaszemű (válaszként erre: 6. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 16. 08:48
Nagyon köszönöm Menyus 72
8. vecus (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 16. 08:47

Az alkohol addig amíg nincs beágyazódva nem okozz semmilyen gondot így azért nem kell aggódnod.


A tesztek meg azért nem erősödnek mert csak 2-3 naponta duplázódik a hcg szint.

Túl sűrűn csináltad a teszteket.

Várj két napot és utána csinálj még egyet és úgy hasonlítsd össze őket.

7. napocskaszemű (válaszként erre: 5. - Bowie)
2013. ápr. 16. 08:47
Nagyon bízom benne, iszonytosan röstellem, de volt 3szülinap is és egy névnap...:( remélem nem lehet ez gond. Abba próbálok kapaszkodni, hogy addig be sem ágyazódhatott...és így nem lehet nagy baj....
6. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - Napocskaszemű)
2013. ápr. 16. 08:46

A gyógyszeres részhez nem értek.

De bűntudatot, az ne legyen! Ha ne adj isten baj lesz, az nem ennyi alkoholtól lesz.


Szurkolok neked, hogy legyen babád :)

2013. ápr. 16. 08:45
Nem fog gondot okozni az a bulis este, nyugi.:)
2013. ápr. 16. 08:40
Röviden ir, pcos, vagyok és februárban már vetéltem egyszer 6 hetesen. Kapom a kezelést, orvoshoz csütörtökre kaptam időpontot. Azért aggódok, mert április 2án azt mondta az endokrinológusom, hogy ebben a ciklusban nem lehetek terhes annyira kuszák még a hormonjaim vetélés miatt...erre nagy örömünkre, de van 4 nagyon halvány kicsit erősödő pozitív tesztünk. Szedem napi 2x2 utrogestant és fekszek....de rettentően aggódok miért ilyen lassan erősödnek a tesztek, szinte alig-alig....ugyanez volt februárban is. :( félek, hogy elmegy, de tudom így nem egészséges hozzáállni. A másik, mivel azt hallottuk nem jöhet össze, iszogattam ebben a hónapban, nem részegségig, de azért nem is egy szolid pohárkával....kikészít a bűntudat. Elvileg nekem 19 napon van a pém, ami pont 2.-ra esett. Peteéréstől számítva 14 nap telt el, vasárnap voltak óriási sok szúrások a hasamban....nem rég ágyazódhatott be, szerintetek ebben a 10-12 napban való iszogatás gondot okozhat? (Nem minden nap, de pont ôsszejöttek az ünnepek nálunk, és mondom nem csúsztam-másztam részegen)....volt valakinek ilyen tapasztalata? Illetve gond az, hogy ilyen lassan sötétedik a teszt, bár csak 2 napja csinálom, de vasárnaphoz képest, némileg erősödött... Bocsi a hosszúságért, béna megfogalmazásért......nem vagyok most a helyzet magaslatán. Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 16. 08:35
?
2013. ápr. 16. 08:33
Mik a kérdéseid?
2013. ápr. 16. 08:30
Két napja tudok a terhességemről, de nagyon aggódok. Segítsetek kérlek pár kérdésemben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook