Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinesio szalag fórum

Kinesio szalag (beszélgetős fórum)


6. Olibogyó (válaszként erre: 5. - Meridi07)
2013. ápr. 17. 13:39

Köszönöm! Nekem még ugy ragasztottak 3 napja, mert a törött labfejem még mindig brutalisan bevizesedik. Eddig meglepöen jo, szalaggal kevésbé duzzad.

Ugy néz ki hasznal...

2013. ápr. 16. 23:15
Nekem is jó tapasztalataim vannak a tape-pel. Nemcsak izom és izületi fájdalomra, hanem ödémára is nagyon jó. Megtanultam a technikát és a családomat szoktam ragasztani vele. A férjemet váll és könyök fájdalom esetén szoktam, magamnak pedig a csukló megerőltetésénél ( ha túl sokat masszírozok)rakom fel. Viszont nem mindegy, hogy hova és hogyan ragasztják. Ha könnyebben mozogsz és csökken a fájdalmad, akkor jól van felrakva és működik.
2013. ápr. 15. 21:36
Köszönöm!
3. pumukli1985 (válaszként erre: 1. - Olibogyó)
2013. ápr. 15. 20:46

Én csak jókat tudok róla!

Terhességem alatt is használtam és nagyon sokat segített!

Igazából olyan mint a rögzítők csak nem merev így könnyebb a mozgás vele,de ugyanekkor tartja az izületeket,szabadabban lehet mozogni.

Magát a gyulladást nem fogja megszüntetni,de könnyebb lesz,kevésbbé fog fájni

2. kszb (válaszként erre: 1. - Olibogyó)
2013. ápr. 15. 20:06
sztem a legtöbben nme tudják, h miről beszélsz. Még nme annyira ismert. Én se saját tapasztalatból ismerem. De állítólag nagyon jó, hatékony! :)
2013. ápr. 15. 16:30

Én ma kaptam elöször tape-et, érdekelne, hogy van-e valakinek régebb ota tapasztalata vele...

Föként izületi gyulladas terén...

(ékezeteim nincsenek, nem eliras)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook