Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás babával, de előtte hosszú autóút fórum

Nyaralás babával, de előtte hosszú autóút (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 15. 16:30
Nagyoknak kis tv, esetleg dvd lejátszó.
2013. ápr. 15. 12:29
A nagyobbakkal több gond szokott lenni. azok már szét unják az agyukat. A kicsi meg max alszik.
2013. ápr. 15. 11:29
Szia! Mi svédországbol utaztunk haza,akkor 8 hós kisfiammal.2500 km,és semmi gond nem volt.kora reggel indultunk,aztan pedig egész éjjel mentünk még ö alszik.Nekem semmi negativ tapasztalatom nincs.
2013. ápr. 15. 11:21
Szerintem éjjel/késő este utazzatok...
2. eral
2013. ápr. 15. 11:14
szia!mi tavaly voltunk horvátba Komáromtol kb 860-kmre.Akkor 8éves a nagyobbik a kicsi meg 9 honapos.Este indultunk vacsi utánn/7,3korul/a picur 10ig aludt,utánna volt egy kicsi nyuglodés,pici séta pihenés ,de utánna aludt hajnal 4 ig.megidta a tejcsit és nyugi volt de nem aludt.Nekem semmi negatív dolog nem volt,igaz sokan mondták hogy nemvagyok normális,de tényleg semmi gond nemvolt a picurral.és idén is voltunk husvétkor pár napra most sem volt semmi gond odafele szintén este/éjjel aludt,hazafele meg nappal végig fentvolt.Ez mondjuk kicsit kinlodos volt de kibirtuk.....a kinlodás is azért volt mert nemakart a gyerekullésbe lekotve lenni
2013. ápr. 15. 11:04
Június közepén nyaralni mennék Horvátországba, mivel egy 6-7-8 órás autóútról lenne szó, 3 gyerekkel: 11,7 év a legkisebb pedig 9 hónapos, magyarán szólva izgi lesz....Tapasztalatokat várnék, hogy ki hogyan vészelte, vagy élvezte át ezt a hosszú utazást....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook