Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajfesték eltávolítással kapcsolatos tapasztalatok? fórum

Hajfesték eltávolítással kapcsolatos tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 15. 20:13
Na bejelentkeztem szerda reggel fél8ra megyek. leszedjük szökítővel a színezőt és visszafestjük szőkére... kicsit izgulok, de bízok a fodrászban :)))
2013. ápr. 15. 19:57
én házilag lettem 4 hónap alatt feketéből szőke. nem mentem egyszer se fodrászhoz, csak vágatni. első alkalommal barna lettem, utána sötétszőke, most pedig ilyen homokszőke szerű. durván 3000 forintból megúsztam.
2013. ápr. 15. 13:46
Én feketéről váltottam barnára. először elmentem fodrászhoz leszívatni. aztán még otthon magamnak kipróbáltam szinleszedet, ami pont a tövét fullra leszedte szóval sztem az neked is elég lesz, nem kell szívatni, bár nekem egyik se roncsolta a hajam. :) a színleszedő kb. 5 körül volt, de ennyi erővel fodrászhoz is elmehetsz ennyi pénzből. bár nekem a szivatás 20 ezer volt vágással szárítással utána barnára festéssel....szóval húzos...:D
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Noysee)
2013. ápr. 14. 22:23
Azt hiszem lehet kapni erre valamit a fodrászkellékesbe!Nem olcsó ,de nem drasztikus.Kérdezd meg.Mondjuk én nem próbáltam ,tehát a hatékonyságát nem ismerem.
2013. ápr. 14. 20:47

Nem barnáról szőkére, hanem nagyon sötét (majdnem fekete) vörösről, szőkére igen. Bár nem az egészet, csak tincseket, de nekem semmi gond nem volt, nagyon jó lett.

Szerintem ez is szakemberfüggő! Bízz benne, h akihez menni fogsz, meg tudja jól csinálni!

2013. ápr. 14. 18:39

Az eredeti hajszínem szőke volt, de most ombrérre váltottam ( töve barnára lett festve, és fokozatosan világosodik az aljáig, gyakorlatilag szőke az alja). De sajnos rájöttem, hogy ez nem az én színem, és hiányzik a szőke. Valakinek csinálta már a fodrász hajszín leszedővel vissza a haját barnáról szőkére? Eredmény mi lett?

Üdv.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook