Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka, hogy két hónapja nem jön meg? Nem élek nemi életet, elvileg nem vagyok még elég "öreg" a klimaxhoz... fórum

Mi lehet az oka, hogy két hónapja nem jön meg? Nem élek nemi életet, elvileg nem vagyok még elég "öreg" a klimaxhoz... (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. jún. 4. 17:03
Jelentem, tegnap voltam megint UH-on, és eltűntek a cisztáim.
30. era06
2008. márc. 24. 18:38
Mint aki terhes. Ökölnyi nagyságú ciszta volt. Ezért aztán tapizásra arra gondoltak amire akartak. Utólag meg örűlhettem, hogy nem csináltak nagytakarítást.
2008. márc. 24. 12:24
Egyébként nekem kapásból megcsinálta az UH-t a doktornőm...
28. korrektor9 (válaszként erre: 25. - Era06)
2008. márc. 24. 12:23
Mit értesz "terhes dudor" alatt?
27. era06 (válaszként erre: 26. - Kalmár Edit)
2008. márc. 23. 18:09
Kaptam két heti kinlódást. Mást semmit! Ha nem verem ki a cirkuszt nem tudom mi lett volna.Cisztával műtöttek, nagy volt. Ez márt régen volt. Olyan nődokihoz járok, aki megtudja csinálni a hüvelyi UH. Részemről bárkinek ajánlani tudom, hogy menjen el egy ultrahangra és ennek birtokában menjen tovább. Ne várja meg senki, amig nagy kegyesen kap egy beutalót. Ha valami gond van azonnal látszik. Igaz, hogy a maszek drága, de az egészségünk és az idönk is drága. Azért mégsem mindegy, hogy ciszta, gyerek, vagy "valami" van ott.
26. Kalmár Edit (válaszként erre: 25. - Era06)
2008. márc. 23. 15:37
Kaptál valamit a görcsös fájdalomra? Mit mondtak, mitől volt a fájdalom? Mivel mütöttek? És azóta, hogy vagy?
25. era06 (válaszként erre: 23. - Korrektor9)
2008. márc. 23. 12:18
valamikor nekem is volt. Egyik pillanatról a másikra lettem rosszúl. Két hétig négykézláb másztam a görcstől, mert egy UH nem csináltak. A nőgyógyász a belgyógyászhoz, belgyógyász a nőgyógyászhoz küldött. Útoljára akkora cirkuszt rendeztem, hogy zenget a rendelő "Mondják meg végre hová tartozom !" Rögtön volt UH, másnap korházban voltam, műtötték. Kifejezett "terhes dudort" éreztem. Gondolom ezért is szorakoztak velem annyit.
24. Kalmár Edit (válaszként erre: 21. - Korrektor9)
2008. márc. 22. 22:03
Hát nagyon sajnállak, én ugyan ebben a cipőben járok. Maga a cisztával nem foglalkozott a doki, azt mondta, hogy majd felszívódik, vagy kidurran. Ciszta minden második embernek van, csak van akinél kiderül van aki észre sem veszi, csak egy véletlenszerü vizsgálatnál derül rá fény. A doki nekem megmondta, hogy nagyon fog görcsölni a hasam és a menstruáció elmúlása így történik "nálam"! De én is elfogok menni a nőgyógyászhoz és kérek Tőle hormon vizsgálatot, ami egy vérvételből kiderül. Ja és egy hüvelyi uh.-ot. Ez nem állapot ezzel a görccsel, ami nekem is volt tegnap, kb. 3 gyereket megszültem volna. Már félek a következő hónaptól.
2008. márc. 22. 21:36
Akinek volt már petefészekcisztája: létezhet az, hogy hiába fogyózom, a hasam lejjebb megy, a gyomorszájnál pedig a ciszta miatt esetlegesen marad a "dudor"? Végül is helyet foglal el, és valamit arrébb tol - gondolnám én naivan.
2008. márc. 22. 21:26
Ráadásul már több kollégámnak volt ilyen, az egyiknek majdnem kivették a méhét is, a másiknak pedig a repedés után kórházba kellett mennie. Másodjára is visszajött neki, akkor pedig műteni is kellett.
21. korrektor9 (válaszként erre: 20. - Kalmár Edit)
2008. márc. 22. 21:24
Sajnos úgy tűnik, ma megrepedhetett az egyik (vagy mindkét) ciszta, mert három hónap után vérezni kezdtem. Viszont olyan alhasi görcseim vannak, mint még soha. Haza is engedtek melóból vagy másfél órával korábban, mert már látványosan szenvedtem. Idén már műtöttek foggyökércisztával, úgyhogy kezdem unni ezt a kis folyadékkal teli "gekkót". Elvileg júniusban várna a doktornő kontrollra, de április 4-ére kaptam egy időpontot, nem tudom, várjak-e addig? Mondjuk jellemző, hogy a foggyökércisztám is karácsonyra durrant be, úgyhogy most tehetetlen vagyok.
2008. márc. 22. 19:43

Nekem is volt cisztám, ami egy véletlen uh-ból derült ki. Aztán irány a nőgyógy. Semmi különöst nem csinált, rákszűrés, mammográfia minden rendben. Azt mondta magától kidurran, felszívódik, nem kell vele foglalkozni. Ez így röviden.


Ami jelen pillanatban nálam nagy gond az az, hogy fél éve össze-vissza jön meg. Ha megjön olyan erős fájdalmam van,hogy kaparni tudnám a falat. Voltam vele dokinál azt mondta nem tud vele mit csinálni, sajnos ez ezzel jár. De nagyon szenvedek.


korrektor9 mindenféleképpen menj vissza, úgy legalább megnyugszol hogy nincs semmi baj.

2008. márc. 22. 16:53
Nekem is volt ilyen problémám neken a éhembe polip volt de jó indulatu dolog rendbe jőt minden!
2008. márc. 22. 11:01
Úgy tűnik. Azt mondta, várjunk három hónapot, ha közben kidurran, akkor meg fog jönni, és utána látni akar, de három hónap múlva mindenképpen el kell hozzá mennem, bármi is történjen.
17. era06 (válaszként erre: 16. - Korrektor9)
2008. márc. 21. 17:56
Ez nem jó hír. A doki mit mond? Ettől van, hogy nem jön meg?
2008. márc. 19. 11:26
Tegnap voltam ultrahangon, 2 ciszta a jobb oldalon, ha jól látom a felvételen, kb. 22 mm-esek.
15. era06 (válaszként erre: 14. - Korrektor9)
2008. márc. 13. 18:52

ultrahangon voltál? Vagy megtudja csinálni ő?

Biztos ami biztos

14. korrektor9 (válaszként erre: 12. - 53cc09e608)
2008. márc. 12. 12:51
Köszi, ráadásul lehet, hogy kiderül, miért "nőtt meg" a hasam, de csak a gyomorrészén, dacára a fogyókúráimnak... Olyanról hallott-e, tud-e valaki esetleg, hogy mondjuk a ciszta okozhat-e ilyen jellegű "növekedést"?
2008. márc. 12. 12:44
Köszi, már csak keddig kell izgulnom...
2008. márc. 7. 07:39
Elméletileg a klimax nincs korhoz kötve ,én ismerek olyanokat akik 30 évesen ,már klimaxoltak ! Irigykedtem is rájuk ! :))) De azért menj el orvoshoz is ,mert lehetnek majd tünetei ..és van rá jó gyógyszer ,hogy ne legyél rosszul...,és ha mégsem az ..akkor meg megtudod ,ha netán beteg vagy és kezelni is tudod !
11. alma20
2008. márc. 7. 01:14

Én szorítok Neked! :-)

Aztán számolj be, hogy mi történt!

2008. márc. 3. 16:49
18-ára kaptam időpontot, jó lenne, ha valaki szorítana nekem...
2008. febr. 28. 07:25
Nézessed meg magad egy orvossal!!
2008. febr. 28. 06:45
El kell menned orvoshoz egy jó ki vizsgálásra!!!
2008. febr. 28. 01:42

Lehet depresszió, anorexia... meg egy csomó más ok(hormonokon túl)!

El kellene menned orvooshoz!

2008. febr. 27. 20:06
És ilyen hormonprobléma jöhet csak úgy hirtelen, mindenféle előzmény és "mellékhatás" nélkül?
2008. febr. 27. 15:34

Azt mondta egy 38 éves hölgy, hogy ő Klimax teát iszik, hogy a szervezete feltudjon készűlni erre idejében. Ki számít elég öregnek a klimaxhoz?

Csak azt tudom mondani, hogy irány a doki. Akármennyire is tartól tölle. Ha van baj az is gond, de ha nincs az is.

2008. febr. 27. 11:22
nekem gyakran késik stressz miatt vagy ha össze-vissza eszek.... Esetleg még attól lehet, ha fel van borulva a hormonháztatásod..., de ebben az esetben feltétlen menj el orvoshoz...
2008. febr. 27. 11:06

én a helyedben elmennék és kivizsgáltatnám magam ki tudja mi lappang a háttérben

talán a doki jobban tudja

2008. febr. 27. 10:54
Lehet hogy másfajta hormonprobléma, vagy esetleg stressz miatt is kimaradhat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook