Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csináltatott füldugók fórum

Csináltatott füldugók (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 14. 20:54
Fül orr gégészeten én kb 6éve csináltattam speckó füldugót(4000ft)imádom!kiöntik a füledet valami anyaggal,majd az alapján kb 1hét múlva mehetsz a szilikonosért ami csak a te füledhez passzol,mond hogy alváshoz kell..szappanos vizzel tisztíthatod és ez tuti nem esik ki a füledből..nagyon kényelmes
2013. ápr. 14. 11:29

4 éve csináltattam, 800 Ft/db áron.

Gyönyörű, pink-fekete csíkos, nagyon csecse darab. :)

6. Meda
2013. ápr. 14. 11:24

Szia!


Mihez kell az egyénre szabott fülilleszték? Kicsit bővebben?

5. viva70 (válaszként erre: 4. - _hóvirág_)
2013. ápr. 14. 11:23
Évekkel ezelőtt csináltattam. Hogy pontosan mennyi volt már nem emlékszem... Teljes áron már akkor olyan háromezer ft körül volt darabja. De, nekem olcsóbb volt, mert fülorvos írta fel, mivel sokat szokott fájni a fülem. Alváshoz is csinálnak hasonlót úgy tudom, de én azt tuti nem tudnám elviselni. A viaszosat még nem próbáltam ki. Nekem is jó lenne valami jó kis füldugó, mert nagyon éber alvó vagyok.
4. _hóvirág_ (válaszként erre: 2. - Viva70)
2013. ápr. 14. 11:16
És mennyiért csinálták, ha leírod priviben is akár. Gondolom pár ezer.
3. _hóvirág_ (válaszként erre: 2. - Viva70)
2013. ápr. 14. 11:16
nekem meg pont alváshoz kéne. :( Viaszos van, de az kiesik éjjel a fülemből. Amúgy Neked ez nem zajvédő ezek szerint, ha úszáshoz kell.(?)
2013. ápr. 14. 11:15
Én csináltattam úszáshoz szilikonosat. El lehet viselni, de egy idő után azért már nyomni szokta a füleimet. Pláne, hogy az úszósapka is leszorítja. Alváshoz azt a patikában kapható narancssárga szivacsosat szoktam néha használni. De, nem igazán szeretem azt sem...
2013. ápr. 14. 11:08
Valaki csináltatott itt egyénre szabott füldugót? Mennyire jók? Jobb, mint egy viaszos amit a patikában lehet kapni? Nem kényelmetlen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook