Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Gamble Slim

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Sapienta2017-05-19 15:38
Szia, lett hatása?
(válasz spring wind 4. hozzászólására)

7. virág19692017-04-21 11:00
Szia! Van valami értékelhető eredmény?

6. spring wind2017-02-13 20:30
Kb.fél palacknál járok most.Borzasztó íze van,pedig bírom a gyógyteákat és kivonatokat,de ez rettenet :) kb.3 palack elfogyasztása után van gondolom valami hatása,egyelőre semmi.
(válasz mongi 5. hozzászólására)

5. mongi2017-02-09 20:35
Szia!Engem továbbra is érdekel.Majd számolj be kérlek a hatásáról.
(válasz spring wind 4. hozzászólására)

4. spring wind2017-02-07 16:45
Hátha rátalál valaki erre a topicra.
Én elkezdtem most inni ezt a folyadékot,kíváncsi vagyok a hatására.

3. mongi2013-04-15 16:24
Én is gondolkodtam,hogy rendelek,de végül nem...:)Remélem írnak róla tapasztalatokat.
Te milyen problémára használod/használnád?
(válasz mamika101 1. hozzászólására)

2. mamika1012013-04-13 19:51
Rutin és kollagén alapú étrendkiegészítő oldat növényi kivonatokkal.
A Winter Gambe Slim főzet a karcsú, szálkás, csábító lábak eléréséhez.
kifejlesztett érfal- és kötőszövet erősítő, vér-és nyirokkeringést serkentő összetevőket tartalmazza.

A Winter Gambe Slim főzet összetevői javasoltak visszeres, hajszáleres panaszok,
narancsbőr (a narancsbőr mindig nyirokpangás), és a lábak zsírosodása vagy ödémásodása esetén.

A szép lábak magabiztossá tesznek, de árulkodnak az egészségről és az ápoltságról is.

Javítja a fáradt, duzzadt lábak keringését.
A vaskos lábakkal, zsíros combokkal, és a narancsbőrrel veszi fel a harcot, hiszen ez mind nyirokpangás!

Az összetevők között találjuk a kötőszövet erősítő kollagént és az érfal erősítő,
vérkeringést fokozó gyógynövényeket, melyek a visszeres, seprűvénás lábpanaszokat is enyhítik.
Az erős kötőszövet és érfal, a jó vér- és nyirokkeringés nem enged utat a visszereknek és a seprűvénáknak.
Nincs nyirokpangás, ami lehetőséget ad a narancsbőr kialakulásának és a zsírpárnáknak a térdeken és combokon.
Nincs ödémásodás, a bokacsont és a lábak természetes vonalai gyönyörűen kirajzolódhatnak.

Hódíts hát karcsú, feszes és csábító lábakkal!

Minimumkúra 40 nap (2 palack), komplett kúra 120 nap (6 palack).

1. mamika1012013-04-13 19:37
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a gamble slim főzettel kapcsolatban.