Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vanish Shake & Clean Kárpit és Szőnyegtisztító fórum

Vanish Shake & Clean Kárpit és Szőnyegtisztító (beszélgetős fórum)


2014. jún. 1. 20:08

A Vanish Shake and Clean szönyegtisztitorol szeretnem leirni tapasztalataimat, melyek nem eppen pozitivak.. Epp ellenkezöleg, nagyon sajnalom, hogy a vasarlas es a hasznalat elött nem kerdeztem meg ismeröseimet es nem olvastam velemenyeket a termekröl. Utolag sajnos több külföldi oldalon talaltam hasonlo tapasztalatokat.

Evek ota szep tisztan tartom feher szönyegeimet, megis a reklamok csapdajaba estem es kiprobaltam a tisztitot. Porszivom motorja mar az elsö hasznalat utan majdnem leegett, mert a finom szemcses por minden szüröjet eltömitette. Hangsulyozom, a termeket elöiras szerint hasznaltam. Azonkivül a takaritas ketszer annyi idöbe került, mivel a butorokat ujra portalanitani kellett a felszallo feher por miatt. Nem akartam kidobni a csomagot, masodszor vizben feloldva akartam megtisztitani vele a szönyegeket. Na ekkor ujra a cirkusz, minden tiszta feher por a lakasban es a porszivo vegleg tönkrement... Meg jo, hogy senki sem porallergias nalunk, mert felek annak is rossz következmenyei lettek volna...

Szoval a termeket senkinek nem ajanlom es ezek utan meggondolom hogy barmilyen termeket is vasarolom ennek a markanak.

2013. jún. 10. 15:47

Hétvégén kipróbáltam és bejött. Nem igazán használtam még eddig szőnyegtisztító gépet, úgyhogy nem tudom elmondani, hogy jobb-e vagy sem, de határozottan egyszerű a kezelése és az, hogy a száraz porszívóval is használható, szuper.

Szerintem amúgy ez a kis fehér por, amit beledörzsölsz a szőnyegbe, valahogy magához köti azokat a porszemeket is, amiket a rendes porszívózásnál amúgy csak "felver" a gép. Hogy kávéfolttal meg ilyenekkel hogy bír, arról még nincs tapasztalatom...

Finom illata van, de nem marad meg, csak pár óráig.


Legfőképp akkor ajánlanám alkalmazni, amikor az ember a férjét/párját/fiát kéri meg a porszívózásra - akik köztudottan utálnak porszívózni -, mert nagyon látványos az egész folyamat, ha előtte szétszórod ezt a port. ;)

2013. ápr. 13. 17:51

valaki próbálta már a vanish shake clean szőnyegtisztítót???????

milyen?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook