Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én léptem félre, mégse tudom feldolgozni... fórum

Én léptem félre, mégse tudom feldolgozni... (beszélgetős fórum)


1 2
35. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 31. - Szafaripók)
2013. ápr. 17. 15:48

Tudod mi a leggyakoribb ok?

Egy kis igény a változatosságra, kalandra, + az alkalom, a lehetőség. És bizalom abban hogy úgysem fog kiderülni.

2013. ápr. 17. 13:00
akkor megerdemled...legalabb nem unatkoztok Te es a Lelkiismereted sz.r ugy
2013. ápr. 15. 16:25
Csak úgy zàrójelben megjegyzem, hogy szerintem nök szàzezrei élnek úgy a tervezett gyermekeik apjàval, hogy sok év utàn derül ki, hogy mi is van a màsik fejében, gyakorlatilag szép az alma kivülröl, aztàn robban valami miatt és ràjön az ember lànya, hogy egy idegennel él. Nem mindenki oly szerencsés, hogy újrakezdheti, megtalàlja a boldogsàgot. Megbecsülés. Igenis fontos. Érezni és éreztetni.
32. *bakancslista* (válaszként erre: 27. - Krisz42)
2013. ápr. 15. 16:11

Nem kell kiakadni, szàndékosan félreérted. Jelen esetben, ha jól emlékszem màr a baba elött is volt kapcsolata a jelenlegi tàrsàval. Aztàn gyereket szült a férjének. Aztàn most a volt szeretöjével él. Csupàn felmerült bennem a kérdés, vajon milyen mély a szerelem stb. ha màr akkor nem ugy gondoltàk, hogy örökké együtt lesznek amikor még nem volt a férjtöl a kislàny?

Csak röpke gondolat, hogy elég mély-e, valóban Öt skarja-e, amit végülis ö se tud ezek szerint.

Szó sincs gyermekes anyukàk lenézéséröl. Mégis úgy gondolom, gyerek ide vagy oda igenis becsûlje meg az ember a tàrsàt, itt kezdödik minden.

Mellesleg ha valaki a kapcsolatkezdetén màsnàl keres bpldogsàgot gözöm sincs miböl gondolja, hogy a gyerektöl majd minden ideàlis lesz.

31. szafaripók (válaszként erre: 26. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 15. 15:52

...és minden éremnek két oldala...

Azok szoktak ezzel takarózni, akik meg akarják nyugtatni a lelkiismeretüket.

Ha már odáig eljut valaki, hogy megcsalja/megcsalná a párját, "mert oka van", akkor az az ok elég jelentős. De annyira mégse, hogy szakítson, és tiszta helyzetet teremtsen? Ugyan már... BÁr igen: oka van, jellemhiba...

30. tkanita (válaszként erre: 27. - Krisz42)
2013. ápr. 15. 15:49
aZT hogy érted hogy miattuk nem adtad alább? Te is többre vágytál, vagyis úgy gondoltad a gyerekek többet érdemelnek?
29. tkanita (válaszként erre: 23. - B73e24f31f)
2013. ápr. 15. 15:45
Nagyon köszönöm kedves soraidat és annyira megnyugatott!
28. 97d14aa432 (válaszként erre: 26. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 14. 18:48

te már csak tudod igaz? :D

hány növel csaltad meg a feleséged akiért mindent megteszel hogy boldog legyen? :D

27. Krisz42 (válaszként erre: 22. - *bakancslista*)
2013. ápr. 14. 17:15
Na ezen a szövegen szoktam kiakadni.Mi az,h nemhogy örülne neki,h elfogadják a kislánnyal együtt?Mi az,ha valakinek gyereke van,akkor az selejtes áru?Hol êlsz te?Kêpzeld én is elváltam és a 2gyerekemre büszke vagyok,mmiattuk nem adtam alább,mert akkor maradhattam volna az apjukkal is,ő is elvolt így.És így is lett párom,akivel 7éve vunk együtt,de ami a legfontosabb,még mindig szerelmesek vunk egymásba.Tehát ez nem arròl szól,h legyen hálá,bárki is az első,aki nek megfelel.Ha vele se olyan jó,akkor inkább egyedül legyen,a gyereknek is jobb,ha nem azt èzi,h valami nem jó.
26. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 25. - Szafaripók)
2013. ápr. 14. 16:58
Mondjuk a félrelépésnek többnyire oka van.
25. szafaripók (válaszként erre: 24. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 14. 16:55
Egy félrelépéssel mindent tönkre lehet tenni, de jelen esetben tényleg nem csak erről van szó...
24. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Tkanita)
2013. ápr. 14. 16:53
Egy félrelépéssel még nem lehet tönkretenni semmit, a gondok mélyebben gyökereznek.
23. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Tkanita)
2013. ápr. 14. 12:29
Szerintem nem csak a te hibád, hogy tönkrement a házasságotok, hiszen írtad hogy a pici előtt sem volt már jó. Az ilyesmit lehet erőltetni, de előbb utóbb ez lesz a vége. Egy folyamaton mentetek át, természetes, hogy az ember vágyik a szeretetre és előbb utóbb keresni fogja azt. És az is rendben van, hogy sokat gondolsz a férjedre, és szerintem az sem baj, hogy szereted, mert sokkal jobb mintha gyűlölnéd, az a gyermekednek is sokkal rosszabb lenne. Én azt mondom ne melegítsd fel a férjeddel a kapcsolatot, új életed van, előbb utóbb elmúlnak ezek az érzések, csakhát 12 évet nem lehet csak úgy egyből letenni.
2013. ápr. 13. 20:44
Szerintem is orvosi segitség kell. Nemhogy örülnél az új kedvesednek, hogy elfogadott téged ês a kislànyod. Értékeld mielött beleun, majd ö is màsnàl ketesi amit te a dilemmàd miatt nem adsz meg neki. Nehogy két szêk közül a földre csüccsenj. A multat lezàrni, arccal a kedvesed és a lànyod felê, az apja szerepe az apasàg idönkénti gyakorlàsànàl véget kell érjen.
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 20. - Eabacee801)
2013. ápr. 13. 20:31

auf! észre sem vettem, telefonról írtam.


Bocsi:)

20. eabacee801 (válaszként erre: 19. - 6b006fc769)
2013. ápr. 13. 20:28
Nehari de olyan jott nevettem a "kuslánnyal" tudom hogy elirtad de nekem olyan vicces volt:)))
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 17:15

Ó, ha ez a.helyzet, akkor próbálj boldog lenni a szerelmeddel és a kuslánnyal:)

A pszichológus még mindig jó ötlet szerintem.

18. air (válaszként erre: 1. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 16:51
Minek gondolkozol ilyen dolgokon? Rosszabb azóta ,ugye? Teljes és felesleges pazarlása az életednek:((
17. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 16:41
A lányodat nem te vetted el a férjedtől...ő már hamarabb lemondott róla, amikor már az első időkben sem érdekelték a vele kapcsolatos dolgok. lsd: fürdetés pl. Te írtad!
16. vacsa (válaszként erre: 15. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 13. 16:20
Úgy valahogy:(
15. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 9. - Vacsa)
2013. ápr. 13. 16:12
A technikája miatt?!:)
14. vacsa (válaszként erre: 11. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 16:11
Te jó ég! Ez egyre rosszabb...
13. szafaripók (válaszként erre: 11. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 16:08

Ha te ezt akkor hagytad, nyilván már téged se érdekelt. Szóval ezen kár pörögni. Ha más lett volna a háttérben...:(

Szerintem önts tiszta vizet a pohárba. Minden fél felé. Egyedül szerintem úgyse tudsz egy olyan helyzetre megoldást találni, amiben még legalább 2-en érintettek, mert mi van, ha amit kitalálsz, valakinek épp az nem jó?

De mielőtt ebbe belevágsz, magaddal tisztázd, mit akarsz? - kapcsolatot, szerelmet, szenvedélyt, biztonságot, stb. És amire vágysz, megkapod-e, van-e rá esély, vagy mi a helyzet?

2013. ápr. 13. 16:04
a gyerek miatt is kezdtem ebbe a fórumba bele, hátha segít, mert nem akarok vele ide oda költözni meg ilyenek. Próbálom a legjobbat kihozni ebből a szarból.
2013. ápr. 13. 16:01

tényleg jó ötlet volt idegenektől tanácsot kérni. Tisztább lesz a kép remélem.

Igen a gyerek a férjemé! :-)

Hát igen, a problémákat csak kerültem én is. Igazából, ahogy megszületett a gyerek, már nem tudtam elviselni azokat a dolgokat, amiket előtte igen, pl felelőtlenség, megbízhatalnaság, a szex meg már régóta nem volt jó, de tényleg. De ezekkel még tudtam élni, míg nem volt gyerek. Nem tudtam, hogy minket nem összehozni fog hanem még jobban elszakítani.

ÉS igen, a bűntudat nagyon a lányom miatt van!


Hogy miért maradozott el a férjem? Mert élte tovább a saját életét, hazajött enni meg filmezni. Egy fél évig ez ment.

10. Styxia
2013. ápr. 13. 15:40

Én csak egy két dolgot nem értek, leírom hátha kicsit segít ha te is elgondolkodsz rajta:

1. Minek gyerek egy olyan kapcsolatba ami amúgy is ngatag lábakon áll?Nem tudom ki találta ki azt a marhaságot hogy a gyerek megmenti a kapcsolatot, de egy biztos: jól orrba kéne vágni!

Egy gyerek -akármennyire is csodálatos dolog- igenis stgressz és inkább szakító próba, arról nem is beszélve hogy, mennyire öszínte az a kapcsolat ahol két embert a gyerek miatt érzett felelösség/büntudat tart össze? Nah mindegy tudom ez olyan "esö után köppönyeg" dolgo, de amit mondani akarok hogy talán érdemes lenne felidézned hogy, mi nem stimmelt a kapcsolatban a lányod születése elött sem?


2. Azt írtad hogy mielött megszületett volna a lányod elötte is csaltad a párod, akkor most tulajdonképpen csak azért van büntudatod mert, ott a gyerek, amúgy ok lenne a dolog? Mert ha így van akkor már régen eldöntötted hogy nem fontos a férjed.


3.Szerintem nem fair a pároddal szemben, hogy rögtön egymásik karjaiba veted magad, ahelyett hogy elöször vele ültél le volna megbeszélni hogy mi a gond. Alapvetöen ha te nem szólsz egy szót sem akkor ö honnan tudja hogy neked mi a bajod? D elegalább is igenis a tudomására adhattad volna hogy rossz irányba fejlödnek a dolgok közöttetek, nem ehelyett egy másiknál kötöttél ki mert az a könnyebb megoldás.


Én nem ítéllek el, nem az én dolgom, viszont a véleményem az alapján amiket leírtál, hogy számodra egyszerübb másokkal vígasztalódni,mint a problémákkal konfrontálódni amik körül vesznek.


Ezzel csak az a gond hogy, így nem oldódik meg semmi, csupán halnozódik a gond, rádásul már a lányod révén is jó lenne tisztázni a dolgot, hisz a gyermeketek egy életen át összeköt titeket.


Mindenesetre sok szerencsét kívánok

2013. ápr. 13. 15:23
Miért kell gyereket csinálni ha már gondok vannak????? Ettől mindig kiakadok. Mi a frászt javítana egy rossz házasságon a gyerek??? Fel kéne nőni nem pedig gyereket csinálni b.sszus.
2013. ápr. 13. 15:19
No comment.
7. szafaripók (válaszként erre: 1. - Tkanita)
2013. ápr. 13. 15:10
Ugye a kislány a férjedé? Bocs, de elolvasva van némi átfedés az első félrelépés és a gyereketakartunk között...
2013. ápr. 13. 15:07
Szerintem az volt az első hiba, hogy abban bíztál, a gyerek majd javít a kapcsolatotokon. Ennek pont az ellenkezője szokott történni, mint nálad is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook