Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 éve eltemetve fórum

14 éve eltemetve (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 14 éve eltemetve

1 2 3 4
2018. dec. 26. 16:19
Jó mondjuk most esik le kicsit régi már a cikk. Azóta történt valami?
2018. dec. 26. 16:18

Szia.

A cím után elkezdtem olvasni amit írtál és kicsit meglepődtem.

Mindenki szőrős sőt még a nők is. Viszont lehet venni mindenféle szőrtelenítő eszközt manapság és lehet hogy 2 naponta beletelik egy órádba még mindenhol végzel de hát ez ilyen. Azzal nincs probléma ha szőr nélkül érzed jól magad.

Egyébként meg a régi sérelmed fel kellene dolgoznod valahogy. Tanuld meg szeretni magad és ha ez megvan mindenféle emberi kapcsolatot is könnyebben ki fogsz alakítani!

2013. jún. 30. 00:59

Szia! Szerintem probald meg a kineziologust. Esetleg ha nem tudod mi az, olvass utana. Az elejen en is azt hittem lany vagy , aztan nem is ertettem a problemad mikor kiderult, hogy fiu a nemed :-) . En lany vagyok, megis itt- ott vannak szoreim, gyantazom a "bajszom", erosebb szorszalak az allamon...mondjuk a hatamnak semmi baja . Tini lanykent nagyon zavart, sosem talaltam noiesnek magam. Viszont mara sikerult megbekelnem vele, sot akar beszelek is rola, elpoenkodom, hogy bajszos vagyok :-) . Attol meg szepnek is latom magam jobb napokon, es a noiesegeim is megtudom elni ettol fuggetlenul :-) .

Erdemes olyan emberhez fordulnod aki melyebe tud asni mint egy pszihologus, mert szerintem mas lelki ok all a hatterben. Hallgas Kereszty Andrast a youtubon, o pl kineziologiaval is foglalkozik , es sok mas dologgal. Inspiralok az eloadasai !

Remelem tudtam segiteni.

2013. jún. 26. 14:07

Én utálom azokat a pasikat akik csupaszok, számomra azok kisfiuk :)

Söt, páromnak is szörös föleg a hasa és a mellkhasa, de imádom és mondtam neki ha lemeri szedni akkor szexre ne is számitson addig amig vissza nem nö neki :D

93. era06 (válaszként erre: 1. - Starsky)
2013. máj. 10. 09:11

Azt hittem lány vagy.

Ha valaki csúfolódni akar veled, akkor édes mindegy, hogy hogyan nézel ki.

Ha csupasz csiga vagy, akkor azért cikiznek.

Ha kozmetikushoz mész, akkor lánynak neveznek.

Ha rövid akkor töketlen.

Ha hosszú akkor lopaty.

Ha a csajnak nem tetszik a szőröd, akkor kezelésbe vesz :) Pénzedbe nem kerül, és még jól is érzed majd magad.

92. a94ac54e89 (válaszként erre: 1. - Starsky)
2013. máj. 9. 20:54

Ó, hogy 17 évesen?:O

Tudtommal ebben a korban nem csak érzékenyebbek az emberek, de a kissé ... irigyebbek még bárdolatlanok is, a kis akkori barátocskád gondolom elég pelyheske lehetett, vagy még az sem ... :D

A falloszméricskélés az osztálykirándulásokon is tud lelki problémákat okozni másokban.

Mondanám, hogy rá se ránts, de nyilván ez neked nagy problémád.

Biztos sok nő fogja még ide írni, hogy az a férfi az igazán férfias, akinek szőrzete is van.

Úgyhogy ... legyél büszke magadra!;)

2013. máj. 9. 20:35

Szia,


régi lelki sérelmek miatt lehet, hogy érdemes lenne szakember segítségét kérni. Nem baj az, ha szőrös egy férfi, valakinek éppen ez tetszik. És ha elfogadnád magad úgy, ahogy vagy, akkor könnyebben nyitnál a világ felé. De mivel lelki sebeket kaptál, és egyedül nem tudtad feldolgozni, érdemes lenne szakemberhez fordulni. Ez nem szégyen. És párt szőrösen is találhatsz, nem az a lényeg, hogy valaki hogy néz ki, hanem hogy milyen a lelke belül.

90. Starsky (válaszként erre: 12. - 617d72f9d1)
2013. ápr. 19. 20:00

Szia ! :)


Bocs, hogy csak most válaszolok, de ma du. volt elég időm rendesen végigolvasni a hozzászólásokat. Nem 2 barátom van akivel ezt átbeszéltük (milliószor) és a család. Rajtuk kívül nem látta még senki. Nagyon örülök a legtöbb hozzászólásnak amit kaptam, és igazából "egyet is értek" velük, de ezt érezni már teljesen más..

Nem gondolom, hogy a strandon irígységből néznek meg néha...

Tudod eddig nem bírtam néha tükörbe nézni se, annyira zavart, most ugye hogy alig van ez nem gond de, folyton attól rettegek meddig lesz így. Nem volt gondom a ténnyel sosem, csak a mennyiséggel, mert "pólóm" volt hidd el.

..szóval már lassan nem merek az ismerősök szemébe nézni, mi van velem, csajok, stb...

Ismerkedni így meg nem merek, mert félek, hogy később ugyanúgy kiborulok, mint most is, és mivel, hogy most nincs nem tudom, hogy elfogadna-e egyáltalán eredeti állapotba, és hát ez mindig bennem lenne...


kb. ennyi röviden !


Szép napot !


Üdv.: Starsky

89. Free (válaszként erre: 85. - Syria)
2013. ápr. 18. 08:34
Persze, de úgy gondoltam, hogy ha az eltemetett pasit ezt boldoggá teszi, akkor szőrtelenítsen. Ha így többnek érzi magát, akkor tegye. Én sem csípem a csupasz pasikat ;)
88. abbe
2013. ápr. 17. 23:49

A barátom háta is szőrös :) Sose tartottam problémának. De bevallom őszintén, hogy én is láttam már olyat, ami taszított. Egy uszodában volt egy nagydarab férfi, olyasmi alkat, mint Shrek, és annyira szőrös volt a háta, hogy lepergett róla a víz. Ilyet én még nem láttam azelőtt.

Ha a cikkírónak azon a strandon újdonság volt az, amit a barátja mondott, akkor biztosan egészen más kategória lehet. Egyébként most eszembe jutott egy barátom, rettenet szőrös háta van, pólóból is ki tud látszani... annyira jó fej, eredeti figura, hogy most is, hogy a szőrös hát a téma, csak sokadik gondolatom ő. Pedig ő aztán érintett a dologban :) Nem egy meghatározó tulajdonság. Viszont remek poénforrás, neki meg szuper a humorérzéke. :D


Szerintem itt már rég nem a szőrös hát a probléma, sőt, talán eredetileg sem az volt. Hanem talán az, hogy egy ilyen megjegyzés ennyire célba talált, és ekkora sebet tudott ütni, és ennyire nehéz ebből kijönni. Ha ez ekkora szorongást okoz a cikkíró életében, ilyen erősen hat a mindennapjaira, akkor szerintem érdemes felkeresni egy pszichológust.

87. syria (válaszként erre: 86. - Edaeda)
2013. ápr. 16. 19:39

Bárcsak megfogadná ezt a tanácsot a fórum indítója!

Nem írtad le, csak sugalltad: ők nem szőrtelenítenek. :)

86. Edaeda
2013. ápr. 16. 15:21

Szervusz!

Két percen belül 4 hasonló külsejű ismerősöm jutott az eszembe, akik mind családosok és boldogok !!! Az élet szép, csak sajnos rövid - ne hagyd, hogy lemaradj róla !!! Élj aktívan és tevékenyen !!! A múlttal meg ne foglalkozz, csacsiság... :-)

85. syria (válaszként erre: 84. - Free)
2013. ápr. 15. 17:30

Jórészt egyetértek.

Csak azzal nem, hogy szőrtelenítsen. Ezzel egy életre szóló nyűgöt vesz a nyakába. Én már csak tudom: 16 éves koromban kezdtem gyantáztatni a lábaimat. Hú, de utáltam! Most már tojok rá. Aki szeret, az szőrös lábbal is szeret. (Más kérdés, hogy néha azért adok az esztétikának.)

De egy férfi ne akarjon csigatestű lenni! Gyantázás nélkül is el tud költeni testápoló szerekre annyit, mint egy nő.

84. Free
2013. ápr. 15. 15:46

Ne légy a saját magad ellensége!

Ne légy egy múltbeli rosszindulat áldozata! Az a jelenet elmúlt, szerintem már senki nem emlékszik rá, csak TE! Ráadásul ez már nem emlékezés, hanem rágódás.

Ha a szőrtelenítést választod, miért ne vonhatnád el a családodtól a pénzt, hm? A nők mennyit költenek el havonta kozmetikusra, fodrászra, rúzsra, körömlakk lemosóra...? És ezt csak azért teszik, hogy tessenek a pasiknak. Ha te is tetszeni szeretnél, akkor ne légy sóher önmagadhoz!

És a jövőbeni család témája. Olyasmin emészted magad, ami még meg sem történt :) Előre vetítesz egy jövőt, és már annak a puha depijébe fúrod az arcodat!

ÉBRESZTŐŐŐŐ! Gyantázz és csajozz! A többire meg ott a leszarom tabletta :)

2013. ápr. 14. 20:37

Az a véleményem, hogy nem kevés embert ér fiatal (tini) vagy meg gyermek korában hasonló jellegű megalázás. Egy másik példa a "kövér vagy" lehetne, amiko egy meg majdnem gyereket gunyolnak ki mert gömbölyű es nem vékony - mint ahogy azt a társadalom elvárja.

A véleményem az, kedves cikkíró - mindenképp "tereld el" a figyelmed, amikor mar nem a külső a legfontosabb; hanem más fontos emberi értékek kerülnek a középpontba.

Es hidd el: szerethető vagy es lesz/van valaki aki téged is elfogad es megbecsül - függetlenül attól hogy hogyan döntesz a továbbiakról (itt most a szortelenitesre gondolok konkrétan). Hidd el, menni fog a család alapítás - csak akarnod kell neked is. A legelegszebb dolog lesz amikor a fiad/lanyod tartod majd a kezedben es hálát adsz a sorsnak amiért megmutatta a különbséget ... Kívánom hogy találd meg a boldogságot.

2013. ápr. 14. 12:03

Nem olvastam el az eddigi hozzászólásokat, mert mások vélemény nem igen befolyásolja az enyémet.

Mi lenne, ha másként gondolnád végig az egész korábbi történetet. Pl.így: Ha igaza van Darwinnak, ez atavizmus, ami az egyednek lehet kellemetlen, de nem torvényszerútlen. Milyen szerencse, hogy ez a Te esetedben csak így jelent meg és nem akképp, hogy eszed nincs több őseidnél. Mi lenne, ha energiádat nem arra fordítanád, hogy a szőrtelenítéssel gyötröd magad, hanem arra, hogy elfogad azt.Hány nő él szőrös lábbal, karral és ettől akár boldogok is lehetnek. Keress Megadnak társat úgy, hogy amikor magadról írsz tedd hozzá: " izgalmasan szőrös" hátú, snájdig, kellemes megjelenésű,megbecsült ifjú ember. Szerintem lesz jelentkező és máris elfogadva, az amit Te a legnagyobb hibádnak tartasz. Mindig úgy gondolj Magadra, hogy felsorolod az összes jó és pozitív tulajdonságaidat, és a végén tedd hozzá azt is, hogy szórós hátú vagy. Tudod " addig mondják Pistikének, hogy kocka fejű, míg elhiszi " és ebbe van nagyon sok igazság. Az optimista ember-- olyan, mint én--hasonlóan gondolkozik és nagyon sok gondját megoldja hasonló módon. Sok szerencsét kívánok Neked.

81. Slyte (válaszként erre: 80. - Patapucs)
2013. ápr. 14. 09:49
Miért, én a hátamról írtam... - nem ám, csak viccelek. :D
80. patapucs (válaszként erre: 79. - Slyte)
2013. ápr. 14. 09:25

A hátát azért senki sem tudja elintézni saját magának, hacsak nincs gumiból a keze. :-)

Viszont vannak olyan nők, akik megcsinálnák a párjuknak, ha a férfinek a csigaság fontos. Ha a barátom igényelné, felajánlanám neki, de őt az jobban zavarja, hogy "eltüntek" az izmai mint a szőre. :-)

79. Slyte (válaszként erre: 78. - Syria)
2013. ápr. 14. 09:12

Így van.

Az idő, pénz, energiáról meg annyit, hogy én már nem kozmetikushoz járok, hanem elintézem fürdés közben 1/2 perc alatt. :)

78. syria (válaszként erre: 17. - Cippora)
2013. ápr. 14. 09:09

A cikkíró helyzete súlyosabb, mint gondolnánk.


Először: egy idióta beszólás miatt képtelen elfogadni azt, amilyennek született.

Másodszor: már előre lelkiismeretfurdalása van, hogy a szőrtelenítés miatt a leendő családjától időt és pénzt von el. (Ami végül is igaz.)

Harmadszor: képtelen eldönteni, hogy elfogadja-e magát, vagy egy életen keresztül időt, pénzt, energiát nem kímélve szőrteleníttessen.


Nem véletlenül írtam az előző hozzászólásomban én is, hogy pszichológusra volna szüksége.

77. bibity
2013. ápr. 14. 07:52
Szerintem ez a történet azt jelképezi, hogy nem álltál ki magadért akkor!!! Most sem késő elkezdeni, kezdj el a magad feje után menni, először csak kis dolgokban. Tanulj meg kedvesen, de határozottan nemet mondani! Tanuld meg az igényeidet szintén kedvesen, de határozottan megfogalmazni. Ha sikerül egyre jobban kiállni magadért az életben, akkor a szőrösség el fogja veszteni a jelentőségét!!! (viszont ha Te szeretnél továbbra is szőrteleníteni, akkor állj ki azért is:) Lesz egy normális barátnőd, aki meg fogja érteni, de lehet, hogy ő meg pl. cellulitkezelésre fog járni, vagy havonta egy hétig totál pattanásos lesz a feje, és keni mindennel, te meg ezt fogod elnézni neki, ha szereted - a párkapcsolatban kölcsönösség van, hidd el a nők sem tökéletesek, készülj fel erre is!
76. futóbajnok (válaszként erre: 46. - Starsky)
2013. ápr. 14. 05:35
Képzeld el, nekem meg a hajam (és a testszőrzetem) ritka. A férjem elviseli, hogy a hajkoronám megtartása érdekében heti több alkalommal "pakolást" lát a fejemen, hol sapkával, hol nejlonzacskóval fedve. Tudja, hogy ez nekem fontos, szeret is engem, soha nem volt ebből probléma, miért éppen az lenne, hogy szőrtelenítesz?
75. hamyka
2013. ápr. 14. 00:56

szia :)


Ha valakinek nem tetszel szőrösen akkor borotválja le ennyi, én is szőrös vagyok ahol kell leborotválom és ennyi igaz ahol leborotválom kissé égő érzés fog el ( intim terület, be pirul be vörösödik netán be is vérzik de aztán minden okés)


ha nem lennénk szőrösek akkor azt mondanák rád-ránk hogy meztelen csigák vagyunk? ugyan már

74. 36a26f5226 (válaszként erre: 71. - D7ba7bf7ff)
2013. ápr. 13. 23:19

Na az teljesen természetes, hogy egy apuka nem várja el az anyukától, hogy ő cipelje a gyermeket, hanem az apuka a karjába kapja, és ő cipeli..


Ez egy alapvető elvárható dolog egy apukától.. nincs ebben semmi különös..

2013. ápr. 13. 22:58

Minden rosszindulat nelkul, ennel nagyobb problemad ne legyen az eletben!

Sok mindent tudnek irni a gyermekkorban atelt kulonbozo traumakrol, feldolgozatlan es feldolgozott esemenyekrol, hidd el, van sokkal rosszabb annal, mint amit Te leirtal, bar tudom mindenkinek a sajat problemaja a legnagyobb, csak igazsag szerint en a bevezeto sorok utan nem erre szamitottam.

72. Cippora (válaszként erre: 70. - Bekacomb)
2013. ápr. 13. 22:56
Én is így vagyok vele,pedig emlékszem mikor kislány voltam még,a strandon végig néztem apámon,és azt mondtam: na nekem biztos nem lesz ilyen szőrös férjem :D Aztán 16 évesen összejöttem a párommal,és tök büszke voltam,hogy én egy igazi FÉRFIvel járok (nem kikacagni) mert hogy neki szőrös a lába.Az osztálytársak mind olyan kisfiúknak tűntek mellette.Én is szeretem,hogy szőrös a mellkasa,olyan férfias :)
71. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 68. - Sanyinak)
2013. ápr. 13. 22:54
Alapvetően mindenki maradjon a saját nemi identitásánál. De ez nem azt jelenti, hogy egy férfi nem sírhat. Vagy például ma egy apuka a karjában vitte a kislányát. Ennél férfiasabb dolog aligha van.
2013. ápr. 13. 22:49
Amúgy ha már annyian elárulták előtte is hát én sem kertelek és elmondom, el nem bírom viselni a mindenhol szőrtelen pasikat. Egy pali minél szőrösebb, annál jobb! Amúgy a páromat is megviccelték egyszer a szőrössége miatt, bár szerencsére őt nem épp tinikorában, amikor még érzékeny az ember lelke. Egy alkalommal a melóhelyén nyáron 40 fokban levette a pólóját az udvaron (a munkakör megengedte), majd egy kolléga nevetve megjegyezte, hogy vegye le a bekecsét is. :-) Persze nem alázás volt a célja, folyton szivatták egymást minden marhasággal. Szóval képzelheted, hogy kész farkasember az uram. :-) ;-)
69. viva70
2013. ápr. 13. 22:44
Bunkó emberek sajnos mindig is voltak, vannak, meg lesznek is, akik könnyelműen odavágnak a másiknak. Azt hiszik attól ők külömebbek lesznek. De, foglalkozni egy percig sem szabad velük. Semmivel nem vagy értéktelenebb ember attól, hogy szőrösebb vagy. Tény, hogy nem minden nőnek az jön be, de nagyon soknak meg igen. Ne legyen rossz érzésed ez miatt. Számtalan férfi ismerősöm van, akik szőrösen is tudtak párkapcsolatot kialakítani. Akár többet is. A boldogság nem azon múlik...
68. sanyinak (válaszként erre: 66. - D7ba7bf7ff)
2013. ápr. 13. 22:42
Szerintem nem árt ha a férfiak férfiasan, a nők nőiesen viselkednek. Attól még nem lesz sivár minden, ha kevesebb síró embert látunk.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook