Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Buchinger kúra fórum

Buchinger kúra (beszélgetős fórum)


5. 0b409e1a00 (válaszként erre: 4. - Varga.nora)
2009. ápr. 21. 21:40
Látom sajnos.
4. varga.nora (válaszként erre: 3. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 21. 21:19
szia! ő már nem tagja a hoxa portálnak, ahogy nézem!
2009. ápr. 21. 21:17
Szia!Hogy ment? Mit ettél-ittál?
2008. febr. 27. 08:30

[link]

itt jobb a leirása a napi tevékenységeknek. mivel szilárd dolgokat nem lehet enni, igy a citromkarika az előző linknél szerintem nem illik bele a képbe.

2008. febr. 27. 08:16

Sziasztok!

2008. 02. 28-án belekezdek a Buchinger kúrába.

A [link] oldalon el tudjátok olvasni a kúra lényegét.


Kb 7-8 éve végigcsináltam. Egy cég foglalkozott ezzel, ismerősöm járt hozzájuk, nagyondenagyonsok pénzért 30 percet lehetett a dokival beszélgetni, súlyt, testzsírt mértek, és a kúrát magyarázták el. Egy pár oldalas papirkupacot kapott az ismerősöm, amiben minden fontos tudnivaló és módszer benne volt konkrétan a Buchinger kúrával kapcsolatban. Lefénymásoltam, de elveszítettem ezt a papírt, úgyhogy a neten kerestem rá a kúrára. Megváltozott. Akkor 2 nap híján 4 hétig böjtöltem. Adtak hozzá port a gyomorsavra, étrendkiegészítőt és egy gyógyszert, ami az izmokat védi. Napi fél órát mozogtam, és mindent pontosan betartottam. A levest, a teákat, a gyümölcslevet, a keserűsót, a száraz ledörzsölést és a májpakolást is. 16 kg ment le.

Most nem ennyire hosszan tervezem a böjtöt, hiszen azóta jobban utánajártam, és máshogy állok hozzá. Ha a mérget akarom kitakaritani a szervezetemből, akkor nem vihetek be közben mérget. Gyógyszerek kizárva. A vége március 3-a. Ha bírom még, és jól érzem magam, akkor nem fogom abbahagyni. Szerencsére a háziorvosom nincs a böjt ellen, úgyhogy bármi panasz esetén tudok hozzá fordulni. A vérképem jó, nincs akadálya, hogy elkezdjem.

Ha van bárkinek bármi véleménye, vagy ötlete, tapasztalata, írja le, szívesen fogadom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook