Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a teendő, ha rossz kártyát dugtam az ATM-be? fórum

Mi a teendő, ha rossz kártyát dugtam az ATM-be? (tudásbázis kérdés)

17. Ekka (válaszként erre: 15. - Githaj)
2013. ápr. 13. 10:12

Írta, hogy egy másik számlára átutalta a pénzt..

Nem mindegy, hogy melyik banknál veszi fel a pénzt?

16. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Panka78)
2013. ápr. 12. 13:15
nem értem a dolgot...én is jártam már éppen így, kiírta, h rossz a pin kód, és kiadta a kártyát...
15. githaj (válaszként erre: 4. - Panka78)
2013. ápr. 12. 12:54
Amikor elnyelte a kártyát, miért nem jelentetted a banknak? Mindegy milyen kártya, ha elnyeli akkor jelenteni kell a banknak, és ott megmondják mi a teendo. Csodálkozom hogy nem foglalkoztál vele múlt hét óta, ezek szerint neked mindegy mi van a kártyáddal és a pénzeddel, aztán egy hét után eszedbe jut fórumot nyitni de még mindig nem a banktól kérdezel.
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Panka78)
2013. ápr. 12. 12:39

Azert mert "rossz" kartyat teszunk be nem szokta benyelni, kiirja, hogy nem jo a pin.


A banknal kell erdeklodnod, amelyiknek az automataja benyelte, ok kiveszik a kartyat, es visszakapod, de lehet mar el is postaztak a cimedre.

13. neni1
2013. ápr. 12. 12:26
Nem értem miért ide fordulsz segítségért! Én egyből rohantam volna a bankba!
2013. ápr. 12. 12:05
fogd az arcod ket tenyered koze szorosan h le ne essen az allad amikor kozlik h sajnos nem 1xu visszaszerezned a "rossz kartyadat"
2013. ápr. 12. 11:40
Nekem rosszul beütött PIN kód miatt nyelte el a karimat az automata. Három nap múlva tudtam érte menni, mert valami hosszú hétvége volt akkor pont. De semmi gond nem volt, kiszedték, és visszaadták.
2013. ápr. 12. 11:12
A bankautomatákon telefonszám is szokott lenni, hívd fel, vagy menj be a bankba akié az automata és jelezd...
2013. ápr. 12. 11:09

Nővérem bankban dolgozik. Az ATM által elnyelt kártyákat megsemmisítik. Nem azt mondom, hogy minden banknál, náluk így megy.

Inkább igényelj új kártyát ha lehet olyat. Nekem nincs szép kártyám ugyan, azért nem tudom :)

Mondd azt hogy elveszett, így az összeget is átrakják az új kártyára.

Nem lehetséges így?

8. Ekka
2013. ápr. 12. 11:07
Azt azért nem mondanám.. a Szép kártyánál nem nagyon nézik ki a tulaj.. fizethetsz vele..
7. Pasionella (válaszként erre: 4. - Panka78)
2013. ápr. 12. 11:07
miért nem mész be a bankba?
2013. ápr. 12. 11:07
Szólj a banknak, hogy mi történt. Úgyis jönnek majd a pénzt feltölteni, ilyenkor szokták a lenyelt kártyákat kiszedni, és vissza juttatják hozzád. De a banknak jelezd, hogy melyik autmatánál, mikor történt ez.
5. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Panka78)
2013. ápr. 12. 11:06
nem gondolnám, hogy annyira könnyű lenne lenyúlni. Főleg, hogy az otp-ben van. Ha csak atm-nél voltál, akkor az atm üzemeltetőjét hívd fel, hogy ebben az esetben mi a teendő, ha bankfiók atm-nél, akkor pedig abba a fiókba, és ott mondd el, hogy mi történt! Biztosan vissza fogod kapni, mert más nem tud vele mit kezdeni!
2013. ápr. 12. 11:05

Akkora hülye vagyok, az OTP-s Szép kártyát adtam oda a gépnek, az meg jól elnyelte..

Ráadásul ez az elmúlt héten történt, és csak most vettem észre, hogy mit csináltam.

Azt hittem, hogy rossz volt a pin kódom, azért nyelte el.

Nem foglalkoztam vele, átutaltam a pénzt a másik számlámra, ma akartam bemenni a bankba, és most látom.. ott az otps kártyám a szép meg hiányzik.


Ugye nem nyúlták le róla a pénzt?!?!?

2013. ápr. 12. 11:04
És mi történt?
2013. ápr. 12. 11:04
nem köpte ki?
2013. ápr. 12. 11:03
SOS! Rosz kártyát dugtam az ATM-be, ilyenkor mi a teesndő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook