Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiába vannak körülöttem emberek, ha számukra észrevétlen vagyok fórum

Hiába vannak körülöttem emberek, ha számukra észrevétlen vagyok (beszélgetős fórum)


1 2
45. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 42. - Naoya)
2013. ápr. 12. 22:29
A fórumindító hozzászólásod magáért beszél.
2013. ápr. 12. 20:58
Körülöttem mindenütt emberek, egyedül vagyok a tömegben. Szavakkal halálra szeretnek, de szívükben nincs könyörület, csak vak gyűlölet.
43. Naoya
2013. ápr. 12. 20:46
Meglátjuk mi lesz a továbbiakban. Megpróbálom megbeszélni vele a dolgot újra, bízom a legjobbakban, de elsősorban én változtatok magamon!
42. Naoya (válaszként erre: 40. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 12. 20:44
Tudom és mások is tudják, hogy többet tettem én értük mint Ők értem, nem fogok neked magyarázkodni mikor nem tudsz semmit igazán erről a dologról..
41. tündérmanócska (válaszként erre: 39. - Ittmost)
2013. ápr. 12. 20:34
Egyetértek! :-)
40. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 12. 17:41
Kezd azzal, hogy ne azon kattogj hogy mások mit tesznek Érted, hanem hogy Te mit tehetsz másokért!
39. ittmost (válaszként erre: 35. - Naoya)
2013. ápr. 12. 14:29

Lassacskán csak leeseget a tantusz,hogy nem olyan nagy szerelem ez,ugye?

Majd amikor szakítasz vele,és keresel egy tényleg neked való férfit,aki értékel téged,akkor jobban fogod magad érezni a világban.

38. patapucs (válaszként erre: 35. - Naoya)
2013. ápr. 12. 14:27

Átérzem a helyzeted, de hosszabb távon valóban a szakítás lenne a megoldás. Az emberek (nemtől függetlenül) akkor viselkednek így, ha szeretik a másikat, de már nem annyira amennyire korábban ill amennyire a másik szeretné.

Fiatal koromban nekem is volt olyan fiúm, aki pénzes családba született. 2,5 év után elengedtük egymást, mert mindketten éreztük, hogy ez nem olyan mint korábban. Mint nálatok. Találkoztunk, de inkább csak a sex dominált.

Az akinek mindene megvan addig nem tudja megérteni, átérezni azt, hogy "nincs", amig meg nem tapasztalja, hogy az milyen. Sokan -köztük ő is-, talán sosem fogják (menő nőgyógyász lett) megtudni, de pénzen nem lehet venni őszinteséget, emberséget, szeretet, stb. Ezek benned megvannak. Olyan dolgok, amiket egyesek csak hírből ismernek. Erre legyél büszke!

Ezt sosem vehetik el tőled!! :-)

37. vacsa (válaszként erre: 35. - Naoya)
2013. ápr. 12. 14:09

Szakíts a pasival. Csak az idődet vesztegeted vele.


Ne sajnáld magad, más sem fog. Szeresd magad és az emberek is szeretni fognak.


Ilyen egyszerű ez:)

2013. ápr. 12. 14:06

Nem bírtam végigolvasni....baromi rossz úton haladsz.

Nagyon gyorsan lépj, és ha lehet akkor előre, ne visszafelé.

Pasit hagyd ott. Ez nem kapcsolat.

35. Naoya
2013. ápr. 12. 14:03

Én már nem tudom mit gondoljak. Nyilván nektek is igazatok van, mert negatív kisugárzásom van, de minek örüljek, mikor a saját pasim nincs mellettem és nem támogat?!!

Most is felhívom, mert hogy náthás, tudjam mi van vele, és mert elvileg holnap mennék ki hozzájuk hétvégére..

Felveszi a telefont, semmi érdeklődést nem mutat az irányomba, kérdezi, hogy megyek-e ki! Dacból azt mondtam, még nem tudom, nem valószínű mivel Ő nem volt rám hajlandó még 5 percet sem szakítani egész héten, holott megtehette volna... És tudja, hogy ez mennyire bánt engem, de Ő csak.. "Hm." Ezt kapom a telefonba.. semmi ne haragudj, beszéljük meg, még csak nem is kér, hogy menjek ki. Ő vár rám. Mintha természetes lenne, hogy én ugrok amint neki úgy látja a kedve! Hát nem így megy ez nálam! Azt se mondja már újabban,hogy hiányzom neki, már az a bizonyos "szeretlek" szó sem csúszik ki. Nem. Ő most otthon van, filmet néz és nem érdekli, hogy kimegye-e vagy nem tulajdonképpen. "Ahogy gondolod." Hajtogatja! Na Ő aztán egy igazi szerelmes pasi...

Nagyon mérges vagyok, úgy érzem felesleges vagyok számára és érdektelen. Kimenjek azért, hogy nem egyszer megkapjon? Nekem nem szexre lenne szükségem, viszont azt hiszem Ő már beéri azzal is. Legalábbis ez a hozzáállás azt mutatja. Nagyon rossz érzés ez.. Nem tudom mit tegyek most.. :(

34. ittmost (válaszként erre: 30. - Naoya)
2013. ápr. 12. 12:45

Szerintem jobb,ha az anyósjelöltnek nem akarsz megfelelni,és jóban lenni vele,általában az nagy konfliktusforrás.

Azzal menj találkozni,vagy cipőt venni,vagy bármi,akihez neked kedved van.

Ne akarj hozzájuk tartozni,mert ebbe a megfelelni vágyásba bele lehet hülyülni!

a saját barátaiddal töltsd az időt.

33. ittmost (válaszként erre: 24. - Dodi44)
2013. ápr. 12. 12:41
LÁJK!
2013. ápr. 12. 09:28

Annyira hasonlítunk... :/

Én is ilyen vagyok. Önbizalomhiányos. Akinek kétszer annyit kell megdolgozni ugyanazért, ami másnak az ölébe hullik. Akit lenéznek... De megtanultam, hogy az élet már csak ilyen és ne másokkal foglalkozzak, bár könnyű ezt mondani, amikor látom, hogy volt ismerősöm/osztálytársam/munkatársam mindent megkap, csak mert gazdagok a szülei, rokonai, vagy mert szép/helyes, de esze az nincs...

Én kívánok neked sok-sok jót az életben és, hogy felültudj emelkedni ezeken az anyagias, felszínes embereken! :-)


Ui.: Ha nem haragszol meg, ezt a pasit kérlek mihamarabb hagyd ott. Lehúzza azt a kevéske önbizalmad, ráadásul, amiket leírtál, abból nekem akkor is az jött le, hogy nem szeret. Szerintem te jobbat érdemelsz!

2013. ápr. 12. 09:25
A kommentjeid alapján elég negativnak tűnsz. Nem lehetséges, hogy csak téged zavar ennyire az, hogy nehezebb körülmények között élsz? Lehet másokat ez nem zavar, csak valahogy mindent erre vezetsz vissza. Sok ember él nehéz körülmények között de ez nem jelenti azt hogy magányosnak is. Ha folyton ezen keseregsz és hangot is adsz neki, az emberek eltávolodhatnak tőled a negativ kisugárzás miatt. A barátod ha megy hozzád milyen a hangulat? Jól megvagytok, beszélgettek, nevetgéltek stb, vagy azzal fogadod, hogy megint csak hétvégén találkoztatok, felhozod sűrűn h ő jobb körülmények között él? Ha pl neki jó napja volt, megy hozzád vidáman, te pedig előhozod ezeket a dolgokat, az elég letaglozó tud lenni. Előbb utóbb már hétvégén sem lesz kedve menni. Az előttem szólóval aki azt irta, hogy hagyd ott nem értek egyet. Azt mondtad szereted, ő is szeret, szépen és kedvesen bánik veled (attól, hogy valaki könnyen megkap mindent és alátesznek mindent amit tudnak, attól még valaki nem válik rossz emberré..) 2 éve együtt vagytok az nem azt bizonyitja, hogy őt nem zavarja az anyagi különbség? A fejedben kéne rendet tenni, te magad mondtad, hogy jól nevelt vagy és érsz annyit, mint bárki más. Akkor tessék szépen el is hinni :) Semmivel sem vagy kevesebb, mint az aki gazdag úgyhogy épitsd az önbizalmad, mert abban van inkább a hiba nem az anyagi különbségben. Az meg, hogy elmentetek cipőt vásárolni és nem figyelt rád a másik nő, hát istenem van ilyen, nem érdekelte a mondandód csak a cipők. Nem kell vele törődni, nem a te barátnőd, ha nem figyelt hát nem figyelt, sz.rd le :)
30. Naoya
2013. ápr. 12. 08:37

Nagyon köszönöm mindenkinek a jó ötleteket a bíztatást, nagyon jól estek és azon vagyok jelenleg is, hogy összeszedjem magam, de a mai emberek (tisztelet a kivételnek!) nagyon le tudják rombolni az ember önbizalmát, pedig ha belegondolunk, tényleg semmivel se többek és akkor megfordul a fejemben az is, hogy miért kell(ene) nekem megfelelnem akárki számára is? Nem kell nekem megfelelnem, csak tudom, honnan jöttem. Tudom mik a gyengeségeim az erősségeim, de mégis valahogy elérik, hogy kevesebbnek érezzem magam. Rosszul esik az pl, hogy egész héten nem láttam a barátomat és tegnap este volt merszem megkérdezni, mégis mikor esik be hozzám. Jönnek a kifogások és az a hatalmas érv, amivel előrukkolt; "hétfőn váltunk el hiszen". Ohh, hát mondom én kérek elnézést! :) És már kedvem sem volt vitázni, nem érti mi a problémám...

Aztán ott az anyósom is, akivel van egy közös nő ismerősünk. A nőről tudni kell, hogy nálam idősebb, olyan 33 év körüli, ápolt, igényes nő. Egyik nap elhívott találkozni, aztán kiderült, hogy cipőt vásárol velem, és engem elhívott. Jó érzés volt egy forint nélkül ott nézegelődni miközben Ő 2-3 cipőt is megvett, nem is ez bántott, hanem hogy miközben meséltem, arra nem figyelt... mintha ott sem lettem volna. Na most az anyósom ajnározza ezt a nőt, hétköznap szerintem 3x is felhívja, akkor is hívta mikor együtt "vásároltunk". Velem meg ha valami baj van nem hív, nem is érdekli mi van velem.. pedig Ő is tudja, hogy nem vagyok egy rossz ember, mindössze nem élek olyan jól...

Szóval nem érdeklem és nem értem miért kapom ezt. Azért mert nincs munkám? Tehetek róla? Azért mert nem öltözködöm kurvásan, hát mert nem vagyok az! Azért mert nem vagyok szemtelen? Jó modorra tanítottak..

2013. ápr. 12. 08:37

Nekem úgy tűnik, hogy szembehaladsz az autópályán. A kezdő hozzászólásod alapján mindenki átnéz rajtad, akkor a logikád szerint mindenki jómódúbb nálad, nem csak a barátod? Ez a "ki kinél gazdagabb, kinek mit tettek a szülei a segge alá" csak egy kifogás, amivel önigazolást keresel magadnak a látszólag sikertelen életed miatt. A hozzászólásaidból süt a negatív érzelem minden szinten, ezért kerülnek az emberek.

Csatlakozom a többiekhez, nyiss a világra, lásd meg a jót mindenben, építsd újra magad, vágj bele új dolgokba, járh el otthonról egy fényképezővel, hallgass zenét, nézz meg kiállításokat, és látsz az utcán egy orrot túró kisgyereket, akkor ne arra gondolj, hogy milyen neveletlen, hanem csak mosolyogd meg!

28. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 11. 23:54

:( nehéz ebből kimásznod egyedül....nagyon kívánom hogy találj valamit amiből erőt merítesz...vagy valakit aki felkarol szivem.

NEm tudom hány éves lehetsz...de szinte biztos hogy előtted az élet. Nem az számít ki mennyire tanult, nem kell képezned magad...főleg nem azért,hogy másoknak megfelelj. A családodról nem írtad,mennyire foglalkoznak veled.... de a pasidat dobd ki.... vagy változtass... Önbizalmat nehéz így nyerned...ahhoz kellenek új élmények :D új haj, új rucik, bulik és az élet élvezése.... Egy nőnek már az is örömet okoz és szebbnek érzi magát, ha megmossa a haját, kiszedi a szemöldökét netán befesteti...elmegy pedikűr/manikűr -öztetni :P vagy csak lezuhanyzik és leborotválja a lábát :D

Próbáld meg feldobni magad. És előre nézz mindig :D

27. @IviBaba@ (válaszként erre: 24. - Dodi44)
2013. ápr. 11. 23:48
Ez is így van biza
26. @IviBaba@ (válaszként erre: 25. - Krisz42)
2013. ápr. 11. 23:45
itt a pont :O)
25. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Naoya)
2013. ápr. 11. 23:17
Egyébként mi az,h jobb kaliberű nő?Keress egy olyan ffit,aki normális,imád,az ágyban is isteni,igazi nőnek tekint,rögtön lesz önbizalmad.Azt kérdezted mások miért jobbak?Nem jobbak,de ők azt gondoljâk.Itt van Kiszel Tünde.Öreg,csúnya,buta is,de azt kêpzeli magáról,h szép és okos és hogy ő valaki.És ezt tényleg jól csinâlja,mert meg tud belőle êlni is.Mindenhol ott van ês mindig el tudja érni,h vele is foglalkozzon a média,ebből pedig elêldegêl.Te fiatal vagy,előtted az êlet,ne csak a rosszat lásd.Szórakozz,lazíts kicsit.Ha a srác olyan jól êl,de 2év alatt csak ott tartotok,h hétvégente kivâncsi rád,akkor felejtsd el.Nehogy már így kêpzelj el egy boldog párkapcsolatot.
24. Dodi44
2013. ápr. 11. 23:16

Kedves Naoya, a szepseg belulrol sugarzik !

Anyagi dolgok nem igazan szamitanak. Csak annyi kell belole, hogy eleg legyen. Olvass, muvelodjel, tanulj verseket, ismerd meg ujra a kedvenc koltodet, fejleszd magad, es buszke legyel magadra! Ket fele gazdagsag van, az egyik a lelki gazdagsag, a muveltseg, olvasottsag, ahhoz nem szukseges a masodik a penz... Ha a Te szuleid anyagilag nem tehetosek, az nem hatrany! De szeretnek! Az a gazdagsag!

Lattam gyerekeket felnoni, kinek mindent megadtak uj jatekok, biciklik, telephonok video jatekok... De az igazi szeretet hianyzott.

Legyen teli a poharad ha csak felig is, de sosem legyen felig ures! Azt szamold ossze, hogy mi jo tortenik veled es korulotted! Csinalj elerheto terveket magadnak, es valositsd meg! Legyel buszke amit salyat magad elertel! Az az igazi gazdagsag! Hogy masnak mi van es mi nincs, az nem a mi dolgunk. Ne a feluletes momentaris dolgok legyenek fontosak Neked, mert azok elmulnak , csak ugy mint ha veszel egy uj ruhat magadnak, meddig leled benne igazi oromodet? Az igazi ertek a lelkedbol sugarzik, es az az igazan fontos dolog. Te dontsd el mi a fontos Neked, es ne masrol valo visszatukrozodes legyen a Te ertek rended. Egyszer az eletben magad labara kell allnod, es arra keszuljel fol. Tanulj, muvelodj. Amit elertel, arra meg buszke legyel! Ha nem is szolsz rola masoknak, megis latjak rajtad, mert a lelkedbol kisugarzik!

23. 204b0f6e6a (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 11. 23:08
Ha magadat nem becsülöd akkor mástól miért várod el?Gyorsan tedd rendbe magadban a dolgokat,mert értékes emberke lehetsz.De nem mások által lettél azzá.Hatalmas energiákat szabadíthatsz fel magadban, ha végre nem senkinek fogod magad tekinteni.Először magadnak legyél fontos, utána mások is fontosnak fognak tartani.
22. 36a26f5226 (válaszként erre: 6. - Naoya)
2013. ápr. 11. 23:00
Elhiszem, ebbe bele lehet fáradni, nem is kicsit.. Nem te vagy a hibás, te megdolgozol keményen mindenért...
21. e32d76b828 (válaszként erre: 18. - Naoya)
2013. ápr. 11. 22:58
hha erre vet a sorsod szivesen megmosnam a buta fejed...a "gyakorlatban"kellokepp,hatalmas kincsed a fiatalsagod...meg is sugnam mitt es hogyan ahhoz h egy ffit megszerezz es megtarts...term ez adja az onbizalmad egeszenek a felet...masik felet neked kell rogtonoznod v konyvekbol v kivalo emberek jellemeibol...nos?ue h nem nehez?mikor jossz?
20. Krisz42 (válaszként erre: 17. - Naoya)
2013. ápr. 11. 22:57
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?Mi az,h jó ember?Az a jò,akinek semmit nem kell tennie?Úgy könnyű jónak lenni.Mikor bajod van mit mond,miert nincs veled?Szerinted így kellene működnie egy párkapcsolatnak?Honnan veszed,h egy jobb nő kellene neki?Gondolom nem ő mondta.Egyáltalán szeret?Mert ha nem érzed,akkor miért vagy vele?Ha igazán szerelmesek lennétek,akkor el sem tudnátok képzelni egymás nélkül az êletet.De hogy ez a srác nem szeret,az is biztos.
19. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 17. - Naoya)
2013. ápr. 11. 22:54
Itt a baj,te ezt gondolod ,szép lassan meg elhitetted vele is.Aztán már mindegy is lesz.
18. Naoya (válaszként erre: 16. - E32d76b828)
2013. ápr. 11. 22:52
Önnél a pont!!
17. Naoya (válaszként erre: 13. - Krisz42)
2013. ápr. 11. 22:52
Jól látod a helyzetet de Ő alapjába véve jó ember, és én nagyon szeretem, csak ez a szakadék köztünk van ez engem zavar... :( Talán neki kéne egy jobb kaliberű nő! Akire mindenki felfigyel.. Van háttere és kilátóban lévő jövője!
16. e32d76b828 (válaszként erre: 11. - Naoya)
2013. ápr. 11. 22:50
latod...latod igazam vala...elvileg ismer?soxor egy elet keves ehhez kedvesem...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook