Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkifurdalás így fórum

Lelkifurdalás így (beszélgetős fórum)


12. jstefan (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. ápr. 11. 21:01
Az érzelemmentes embernek egyáltalán nincs lelkiismeret furdalása, ez alaptulajdonsága ami nem szabályozható.Az ilyen emberek csak eljátsszák az érzéseiket, kitűnő színészek ezért kezdetben mindenkit megtévesztenek,kiváló életművészek.
11. szafaripók (válaszként erre: 4. - _hóvirág_)
2013. ápr. 11. 17:29
Lehet, hogy amitt van lelkifurdalása, amit, amiket tett - mert egyébként az nem nagyon összeegyeztethető a gondolkodásával, mégis megtette...
10. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. ápr. 11. 15:12
Valamit biztosan tett, ami bántja, és a szíve mélyén még érzelmeket táplál iránta, még ha nem is ezt kommunikálja a világ felé.
2013. ápr. 11. 15:11
Én nem igazán értem a kérdést...
2013. ápr. 11. 15:09
nem biztos, hogy lelkiismeret furdalást érez, elég véknyak az emocionális határok, vonalak....de ha mégis talán sokszor bántotta a másikat, vagy az is lehetséges, hogy azért mert nem tudta megszeretni...majd idővel tisztul a kép, de ha egy kapcsolat emlékét rossz érzés kíséri akkor biztos, hogy a legjobb megoldás volt a vég :(
7. _hóvirág_ (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2013. ápr. 11. 15:03
Nem én érzem. csak nem értettem. Valószínű legbelül hibásnak tarthatja magát az a fél is akit megbántottak, de talán ő sem tett meg mindent.
2013. ápr. 11. 15:02
hozzád
5. Pasionella (válaszként erre: 4. - _hóvirág_)
2013. ápr. 11. 15:02

ha rossz volt hozzá akkor nem kellene, hogy érezzél. Neked kell tudnod, hogy miért érzel...

Nyilván valahol tudod, hogy te is hibás vagy, nagyon más magyarázat erre nincs.

4. _hóvirág_ (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2013. ápr. 11. 15:00
na, de ha engem valami nem érint érzelmileg nincs lelkifurdalásom. Pl., ha valaki eszembe jut és haragszom rá, hogy jól kibabrált velem akkor miért éreznék lelkifurdalást?
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - _hóvirág_)
2013. ápr. 11. 14:54
Szerintem érzelmek nélkül is lehet valakinek valami miatt lelkiismeret furdalása. Elég borzasztó világban élnénk ha csak érzelmek mellett lenne lelkiismeret furdalásunk.
2013. ápr. 11. 14:54
Szóval csak azt nem értem, hogy jön össze a két érzés. (?)
2013. ápr. 11. 14:53
Szerintetek, hogy lehet valakinek lelkifurdalása egy kapcsolat megszakadása miatt, ha közben nincs jó érzése a másik felé? Tehát megbántva érzi magát vagy csalódott valakiben akkor, hogy lehet lelkifurdalása? A lelkifurdaláshoz kell(ene) érzelem is.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook