Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi annak a síkosító anyagnak a neve, amit az autóüveg fóliázásakor a vízbe kevernek? fórum

Mi annak a síkosító anyagnak a neve, amit az autóüveg fóliázásakor a vízbe kevernek? (tudásbázis kérdés)


9. egyegzsuzsa (válaszként erre: 6. - Ágica111)
2013. ápr. 11. 14:09
Igen, köszi !
8. egyegzsuzsa (válaszként erre: 4. - E584b61b26)
2013. ápr. 11. 14:08
Ha esetleg a nevét is tudnátok, és azt, hogy hol lehet megvenni ? Köszönöm!
2013. ápr. 11. 13:45
Köszönöm mindenkinek !
2013. ápr. 11. 13:27

Sziasztok!


Én dekoratőr vagyok.Ugyan autó üveget még nem fóliáztam de minden mást igen.

Összefüggő fóliát (ami nem vágott betű vagy bármilyen forma) úgy tudsz könnyen és szépen felragasztani ha készítesz egyszerű szappanos vizet egy virág spriccelőbe vagy bármilyen pumpálós spriccelőbe.Ezzel befújod a fóliádnak a ragasztós felét valamint a befedni kívánt,megtisztított felületet is .Ráhelyezed a fóliát és ha nincs otthon simítód egy régi bankkártya is jó, elkezded kisimítani.Fontos,hogy középről haladj az alsó és felső szélek felé és nem maradjon alatta buborék.Kisebb felület esetében húzd le nyugodtan az egész hátulját a ragasztós részről és egyben illeszd rá.Ha nagyobb a felület érdemes csak az elejével kezdeni és ahogy simítod folyamatosan húzni le róla (ez gyakorlat nélkül 2 emberes meló).Remélem segítettem.:)

2013. ápr. 11. 13:10
Kis perverz! :D
2013. ápr. 11. 12:57
PTFE adalék
2013. ápr. 11. 12:54

Hogy tologatni igazgatni lehessen a fóliát

Vízbázisú ragasztó van a felületén , ahogy kisimogatják alóla és eltünik a víz, úgy ragad meg

2. netci (válaszként erre: 1. - Egyegzsuzsa)
2013. ápr. 11. 12:33
miért kell síkosító a vizbe?
2013. ápr. 11. 12:18
Valaki tudja annak a síkosító anyagnak a nevét, amit az autóüveg fóliázáskor a vízbe kevernek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook