Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dagi hát fórum

Dagi hát (beszélgetős fórum)


13. 388b941089 (válaszként erre: 12. - F3000dc5ef)
2013. ápr. 11. 12:24
Tapasztalom én is. :(
2013. ápr. 11. 12:20

Nincs helyi fogyás. Ahová először rakódott le, onnan megy le utoljára. Ez neked valószínűleg a hátad, nekem (és még sok mindenki másnak) a combom.

Akkor fog onnan eltűnni, ha már nem lesz máshol felesleg.

11. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Ninuka55)
2013. ápr. 11. 11:47
Nagyon sok gyakorlat van hátra, a flexivel vagy súlyzóval végzett gyakorlatok kifejezetten jók, nézz utána a neten, biztos találsz valamit, de a legjobb tényleg az edzőterem. :) Ott aztán nincs lacafaca. :D
2013. ápr. 11. 09:54
Köszönöm a hozzászólásokat. Ezek közül amiket leírtatok a kocogás amit űzők minden másnak 2 km-t futok, ja és persze diétázok. Kipróbálom mindegyiket amit írtatok az biztos hatásos lesz.
2013. ápr. 11. 09:27

Diéta+edzés. Ez segít.

Otthonre Péntek Enikőt érdemes megnézni, később meg lehet menni edzőterembe és megbarátkozni a súlyzókkal.

8. AlBundy (válaszként erre: 4. - Megi04)
2013. ápr. 11. 09:24
:D
2013. ápr. 11. 09:21

Fekvőtámasz, fél kilós súlyzóval karemelgetés, vagy amit Boycka is írt úszás, stb.


Persze ezekhez idő kell, mert minimum 3 hónap mire elindul, de ha kitartó vagy, akkor nem lehetetlen.


Nekem sosem volt dagi a hátam, de volt amikor nem volt ilyen izmos, de ekkor sem volt hurkás, gondolom azért, mert én kemény vagyok, de múlt év januárjától heti 3x1 órát tornázok és kb. 3 hónap alatt ismét izmos lett a hátam és kisebb is. A barátnőm puha, neki úgy is hurkás a háta, hogy sokkal kisebb nálam, pedig ő is jár velem tornázni.

2013. ápr. 11. 09:13
Szióka! Én vagy az edzőtermet tudnám ajánlani, ha meg akarsz szabadulni tőle, vagy ha az edzőterem kilőve, akkor otthon.. Lefekszel hasra, kezek a tarkóra, lábfejed is szorosan a padlón és úgy emelkedsz fel.. Erősíti a nyakat a hátat.. Érdemes kipróbálni:)Felsőbe pedig mindenképpen a lengébb mégis nőies ruhadarabokat ajánlanám, ami eltakar ahol kell. Nekem a pocakomon van/volt sok felesleg, és így igyekeztem kiemelni azt ami szép, és elrejteni azt amit annyira nem szeretek. De egyébként az úszás, kocogás, biciklizés, is mindenhonnan szed le zsírpárnákat:) remélem tudtam segíteni!
5. dominós (válaszként erre: 3. - 4fbd4b2862)
2013. ápr. 11. 09:12
körte :)
4. megi04 (válaszként erre: 1. - Ninuka55)
2013. ápr. 11. 09:12

Nekem volt dagi hátam,szülés után..

Ha egyenesen állsz,vagy ülsz,lefelé kinyújtod a karodat,felfelé fordított tenyérrel,és napjában,ahányszor csak van 3-5 perced,100szor hátrafelé mozgatod,akkor lemegy róla a "dagi".:)

Annyira emeld fel,hogy érezd,mozog a hátizom,már-már záródik a lapocka!:) Nekem így sikerült legyúrni:)

3. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2013. ápr. 11. 09:11
Ilyen vagyok én is felül,mint egy 10éves kisgyerek alul meg donna tonna!Torna,torna...
2013. ápr. 11. 09:09
dagi comb jobb? a hátamon pedig meg lehet számolni a bordákat.
2013. ápr. 11. 09:06

Sziasztok!


Olyan embereket várok ide akinek dagi a háta és ha felvesz egy feszülős felsőt, akkor hátul látszódnak a hurkák!

Ki mit tesz vele, hogy lefogyassza, mert nekem ötletem sincs. Fogyókúrázok, de onnan valahogy nem akar lemenni, szinte semmi.

Hát fogjunk össze, talán tudunk egymásnak segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook