Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez így teljesen megszokott? fórum

Ez így teljesen megszokott? (beszélgetős fórum)


26. mothertiger (válaszként erre: 20. - .november.)
2013. ápr. 12. 10:07

De az voltál. És erre csak később jöttél volna rá... ;)

Tudom, mert ismerem a helyzetet.

2013. ápr. 11. 07:26

Én nem ismerem azt az érzést, hogy dobnak, de biztos vagyok benne, hogy nem szabad tönkretenni magunkat senki miatt. Felesleges őrlődni, gondolkodni, hogy mit miért csinál a másik, éld az életed. A lányok jönnek-mennek....Biztos sokan keresnek olyat, amilyen te vagy és abban is biztos vagyok, hogy a szakítás oka az lehet, hogy mindkettőtöknek más lett teremtve....

Fiatal vagy ha jól gondolom, így azt tanácsolom, hogy élj! Ráérsz bárki mellett letenni a voksot évek múlva is.

24. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 20:49
U'risten! Micsoda szószátyárság! Ez még nôtôl is sok(k)! :D - :(
23. gotoau (válaszként erre: 20. - .november.)
2013. ápr. 10. 19:23
Tök egyszerű dolgod van! Ez általában fordított felállásban szokott nyűgös lenni (fiú dob lányt) de itt csajról van szó ráadásul az egyszerűbbik fajtából....csodálom hogy te nem ismered a "lesz@rom trükköt"! Ti. hogy nem foglalkozol vele, nem válaszolsz levélre, telefonra, más csajokkal flörtölsz, stb. NA, ezután tuti kaparni fog hogy visszaszerezzen! Hááhhh!!! :)))
22. kszb (válaszként erre: 20. - .november.)
2013. ápr. 10. 18:59

eleinte igen, őt keresnéd. Ez a természetes. Azok a búfelejtő dugásokkal le is záródnának.

Aztán mikor elgyászoltad a múltat, akkor jönne az új, a jobb....

Az önmarcangolással csak egy megkeseredett ember lesz belőled. Gondolom te se szereted ezt a faját, így nem akarsz azzá válni....

A döntés pedig a tied.

21. kszb (válaszként erre: 20. - .november.)
2013. ápr. 10. 18:56

drága! Ha lenne benned némi önbecsülés, erőt vennél magadon! Más is volt már szerelmes, sztem mindannyian. Tudjuk, milyen az is, amikor hosszú kapcsolat után elhagynak egy másikért, pláne úgy, h már az az érzés van benned, h révbe értél.

Én megtapasztaltam azt is, amit most az exed veled művel. Így aztán tapasztalatból beszélek, és tapasztalatból tudom, h nincs más mód, ha felejteni, lezárni, új életet kezdeni akar vki, csak az, amit már írtam! Miután kiirtottam az életemből, 1/2 éven belül megtaláltam az igazit! Előtte meg csak az átbőgött éjszakák, a keserűség, a depresszió volt.

Kell ez? Ha igen, akkor hagyd, h továbbra is irkáljon, vádoljon, rágalmazzon, úgy tegyen, mintha a tulajdona lennél! Hogy továbbra is uralkodjon az életeden, a szíveden, a lelkeden, és átgázoljon rajtad, tiporjon el ennél is jobban!

Ha nme kell, nincs erre szükséged?! Koptasd le!!!!

2013. ápr. 10. 18:44
Persze, csak ezt szerettem volna hallani, hogy most ez annak a jele, hogy Ő visszajön hozzám. Hagyjuk már... Tudom, hogy nem leszünk többet együtt, mint ahogyan azt leírtam, hogy remény már nincs erre az egészre. De attól még szerelmes vagyok... És aki szerelmes, annak biztosan könnyű elfelejteni a dolgokat, biztosan úgy látja a dolgokat, mint egy kívülálló... Igen, lehet, hogy most marcangolom magam, de ha az az egyetlen módja, hogy felejtsek, hogy netán keressek egy másik lányt, az szerintem nem vezetne semmi jóra, hiszen csak Őt keresném mindenben... Annak meg értelme semmi... Nem erőszakolt Ő ki semmit és nem voltam áldozat, rabszolga, vagy bárminek is lehet nevezni. Nekem is ugyanúgy volt akaratom, álmom, ami teljesült mellette, csakúgy, mint neki.
19. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 18:40

"Még nem adtál meg a kérdésedhez kulcsszavakat"


Ezt honnan másoltad ide? ;)

18. beazt (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 18:24

Több info kéne. Hány évesek vagytok, mennyi pasija volt előtted? Jól éltetek, volt-e valami közös kilátásotok? Közös tervek, gyerek? Milyen konfliktusok voltak közöttetek?


Az eddig leírtak alapján arra tippelnék, hogy nem túl tapasztalt a hölgy, mivel láthatóan nem tudja kezelni a szituációt és nemigen tudja, hogy mit akar. Tök olyan, mintha te lennél az első komoly pasija, akivel egyből betervezi a házasságot, meg a családot, de mivel nem próbált ki másokat, nem élt eleget, benne maradt egyfajta hiányérzet.


Úgyhogy kipróbál egy másik pasit is. De közben nem tud elengedni téged sem, mert mégiscsak te vagy az első pasi, akihez komolyan kötődött és még mindig kötődik, a legelsőt pedig nagyon nehéz elengedni. Ezért nem hagy békén.

17. mothertiger (válaszként erre: 13. - .november.)
2013. ápr. 10. 18:03

Ezek inkább kérdéseknek tűnnek...amire NEKED kell megkeresni a választ!

Próbálj meg továbblépni! Nem ismerlek, de ettől a lánytól mindenki jobbat érdemel. Olvastam néhány korábbi hozzászólásodat, és nekem az jött le az exedről, hogy egy rendkívül önző nő lehet. Csak a saját érdekeit/vágyait/álmait tartja szem előtt, és ehhez nem átall átgázolni másokon - jelen esetben rajtad.

Neki ez kell, neki az kell, erre vagy arra van szüksége...stb...stb...

És TE? Hol voltál te ebben a kapcsolatban? Az igényeid, álmaid, vágyaid?

Előző cikkedben láttam (nem szó szerint idézem): a hölgy már előbb is eljegyzést "akart". Az eljegyzés nem közös elhatározás? Vagy csak úgy akarom azt' jóvan? Kihisztizem, kierőszakolom? Vagy a hölgyemény gyűjti a gyűrűket? :P

Álomvilágban él.

Te meg azért vagy még mindig a képben, mert ez neki tetszik. Tudja, tisztában van azzal, hogy te még mindig oda és vissza vagy érte. Talán ez erősíti az önbizalmát? Vagy tetszik neki, hogy valaki akkor ugrik, amikor ő fütyül?

Van-e joga megharagudni azért, mert neked esetleg a jövőben beléphet valaki az életedbe? Vagy fenn akar tartani, mint esetleges menedéket saját részére, ha valami gáz van a hapsijával?


Őszintén szólva, én a helyedben megszakítanék vele minden kapcsolatot. Szabadítsd fel magad a rabszolgaságból, mert nem vagy a tulajdona. Kérjen segítséget a barátjától, vagy a családjától. Te már nem tartozol neki sem magyarázattal, sem semmivel. Nincs alapja annak, hogy ő láncon tart téged.


Tiszta szívemből kívánom neked a legjobbakat! Tudom, mit élsz át. De tovább kell lépned!

16. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 13. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:57
Amit szerettél volna hallani ,igaz? De sajnos ,ez a hajó elment..
15. Kőgyöngy (válaszként erre: 13. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:56

Kedves November!

Remélem hasznosítható volt bármelyik válaszom,mivel csak Te ismered a barátnődet.

Ha terhes neked a viselkedése, akkor építsd le.A hogy mondani szokás: töltött káposzta jó melegítve kapcsolat nem. (saját tapasztalás is)

Ha nem zavar, vagy tetszik is a dolog, akkor beszéljétek át a dolgaitokat. Most Te irányíthatod a kapcsolatot. De ha engedsz neki, akkor ő fog a továbbiakban irányítani. A döntés a tied.

14. kszb (válaszként erre: 13. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:53

már ne is haragudj, de többen is válaszoltak neked a kérdésedre... nyilván azt akarod hallani, h igen, rájött, h te vagy a nagy ő neki, és most visszafelé pályázik. Ha ezt írtuk volna, ok lett volna minden válasz????

Alázd akkor meg saját magad! Egészségedre! De akkor ne panaszkodj! Hanem viseld, amit főzöl magadnak....

13. .november. (válaszként erre: 10. - Kőgyöngy)
2013. ápr. 10. 17:48
Na valaki aki a kérdésemre válaszolt.
12. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 11. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:46
Köszi,illik nevén nevezni a dolgokat is:)
2013. ápr. 10. 17:43
Köszönöm a hozzászólásokat, de egy páran inkább csendben maradtak volna. Biztos mindenki átélte már ezt és mki ugyanugy ahogy én. Nem arra voltam kiváncsi hogy "én ezt a nöt igy kidobtam volna" stb. De mindegy is...
2013. ápr. 10. 17:42

Miért neked ír?

1. Lehet rájött, hogy a másik fiú sem "fenékig tejföl". (nem az aminek első alkalomig mondta magát)

2. Megbánta valamiért a szakítást.

3.Téged ugráltathat(ott) kedve szerint, és úgy gondolja ez még mindig így van. Így van?

4. Ha egy szakítás után "búfelejtőnek", vagy egyébként is új kapcsolatot keresel - neki mi köze hozzá, miért foglalkozik vele?

5. Az ex barátnődnek még senki sem mondta, hogy az élet nem csak nyaralásból áll? A leírtak alapján Te is valami pénzes(ebb) fiú lehetsz, de minimum van egy autód ami gurul - lehet a mostani kapcsolatban nem minden úgy működik, ha működik egyáltalán, és van egyáltalán kapcsolat - ahogy eddig megszokta??

9. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 8. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 10. 17:39
Az meg főleg!!:)
8. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:37
Lyézusmáriaatyaúristemszentkleofás.
2013. ápr. 10. 17:36
Ha én férfi lennék, egy ilyen nővel össze sem jönnék. De ha mégis, már dobtam volna, mielőtt ő teszi meg. Ez egy ostoba hisztérika.
6. kszb (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:34

na, én akkor szakítottam meg minden kapcsolatot az exemmel, amikor uezt csinálta velem.

Soha nem fogsz tudni elszakadni tőle lelkileg, ha ezt hagyod. És akkor valóban nem is lesz másik kapcsolatod sem.

Nekem mikor az új csaja szexuális nem (!) szokásaira panaszkodott, betelt a pohár, és közöltem vele, h az életben többé nme akarok hallani róla, és többé ne keressen.

Sztem ezt azért csinálják amúgy, hogy megtartsanak egy kiskaput, amin visszasomfordálhatnak, ha nem jön össze az új kapcsolat mégsem....

De kinek van erre szüksége?

2013. ápr. 10. 17:32
Talán tényleg nem ártana már ide egy pszi:))Hogy a bánatba lehet filózni olyan dolgokon,amik értelmetlenek. Nem csak te ,de itt jó páran kapaszkodnak szavakba ,gesztusokba.Bármibe ami pici esélyt is ad rá ,hogy visszakapják amit elvesztettek .Nem kell túlgondolni a dolgokat,ami elmúlt azt le kell zárni.Az ilyen csajt, meg két lábbal kell kihajítani mikor megint megkeres valamivel..
4. kitrákotty (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2013. ápr. 10. 17:27
lehet, látod erre nem gondoltam :-D
3. szafaripók (válaszként erre: 2. - Kitrákotty)
2013. ápr. 10. 17:26
diákmunka?:)
2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - .november.)
2013. ápr. 10. 17:25
ha nem írtad volna bele, hogy dolgoztok, azt hinném, hogy tinik vagytok :-D
2013. ápr. 10. 17:23
Sziasztok! Kb 3 hónapja szakított velem a menyasszonyom egy másik srác miatt. 5 évig voltunk együtt, de én a mai napig csak vele tudom elképzelni a mindennapjaim. Érdekes, hogy néha azért még beszélünk egy közösségi oldalon. Engem kért meg arra, hogy próbáljak meg egy másik időbeosztású munkahelyet találni, hogy mellette legyen ideje eljárni egy tanfolyamra, aztán heves magyarázkodásba kezdett, hogy mégsem kell, mert a mostani beosztásában is el tud járni az órákra. Leírta, hogy a pletykák elkerülése végett az is az oka annak, hogy el akar jönni a mostani helyéről, mivel a főnöke kikészíti. Biztosan úgy gondolta, hogy én azt hiszem nincsenek meg jól az új barátjával és azért akar onnan lelécelni, mivel ők egy helyen, egy műszakba járnak. Amikor írta nekem ezt az igen hosszú üzenetet én épp az egyik barátomnál voltam és mivel nem válaszoltam neki azonnal, így jött a következő üzenet, hogy persze nem is kell válaszolni, meg biztos nem is érdekelnek engem azok, amiket leír, meg, hogy akkor nem is fog írni, stb… ???? Legutóbb írja nekem, hogy gratulál az új barátnőmhöz… Mondom mivan?? Kiderült, hogy a kis falumban elindult egy pletyka, miszerint én sokat járkálok kocsival és biztos csajozni megyek. Amikor ez eljutott az Ő fülébe, akkor rögtön rávágta, hogy biztos az új barátnőmhöz megyek… Kb. 3 hete történt, hogy egy beszélgetésünk során, küldött nekem egy közös képet az egyik nyaralásunkról és azt írta, hogy neki ez az énje hiányzik, mert itt nem volt gondterhelt, nem voltak gondjai, meg nyugodtnak érezte magát… Egy munkahelyen dolgozunk (nem egy légtérben) és elindított valaki egy pletykát, hogy biztosan csak a pénze miatt jött össze a fiúval, meg hogy ilyen hülye az a srác, stb… Na Ő ezt rögtön úgy gondolta, hogy én voltam a forrás, de mivel én nem ismerem a srácot és csak úgy ismeretlenül nem szokásom bárkiről véleményt nyilvánítani, így próbáltam neki bizonygatni, hogy nem én voltam, de Ő csak fújta a saját elképzelését. Tudom, hogy esélyem már nincs nála, de szerintetek miért pont az exének írja le ezeket a dolgokat?? Miért tőlem kér segítséget és miért akad ki, ha nem kap azonnal választ a levelére?? És a fiú, ha erről tudna (nem tudom, hogy tudja e) neki vajon hogy esne ez az egész?? Még nem adtál meg a kérdésedhez kulcsszavakat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook