Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen diétát javasoltok? fórum

Milyen diétát javasoltok? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 10. 16:24
ch mentes diétát,edzéssel
2013. ápr. 10. 11:53

patapucs,gkreka taste! köszönöm a valaszokat!

Valoszinü felesleges nekem is szigoruan elöre megirt dietaba kezdeni. Amiket irtatok nagyon jo ötletek, megprobalkozom vele.

Es remelem sikerullni fog.

2013. ápr. 10. 10:19
Szia Flex76, Rajtam kb 5 kg felesleg van.Imádok enni. Imádom a húsokat, házi kolbászt, házi sonkát :) Múlt hét óta az a "projectem", hogy mindenből kevesebbet eszem és figyelek arra, h gyümölcsöt és zöldséget minden nap egyek. Délelőtt megeszem 1 almát és min. 1l folyadékot iszom mellé. Délben rendesen ebédelek, de mindig olyan ételt eszem, amiben van zöldség. Délután is megiszom 1 l folyadékot min. Miután hazaérek a munkából, még 1x eszem sonkát ... :) vagy egyéb finomságokat, de szigorúan kenyér nélkül sok zöldséggel. Semmi nasi, semmi édesség. Mellette persze mozogni kell. Most, hogy már kezd jó idő lenni, nem tudom rávenni magam az edzőteremre, inkább otthon tornázom, illetve a szabadban futok. Múlt hét kedd óta figyelek oda az étkezésekre és a csípőm, hasam sokkal kisebb lett. Nem mértem meg magam centivel és egyenlőre a mérlegre sem szeretnék ráállni, mert én csak a tükörben bízom. Az pedig azt mutatja, hogy fogytam. Lehet, h hülyeség, de nekem eddig bevállt. Egy diétát sem tudtam eddig végigcsinálni, mert szeretek enni. Ezzel az "önmegtartóztatós - mindent eszem-csak kevesebbet-és persze no csoki" úgymond diétával nem éhezem, nem szenvedek, jobban érzem magam és látom az eredményét.
2013. ápr. 10. 10:00

Én délig gyümölcsöt eszem. Legalább 2x. Ebéd párolt zöldség, főzelék, friss vegyes saláta, nem zsíros hús-hal. (nagyon ritkán barnarizs, de inkább kerülöm a szénhidrátban gazdag köreteket). Uzsonnára egy sárgarépa vagy karalábé, uborka, retek. Nem túl későn vacsorázok, általában valamilyen salátát sovány sajttal. Ha nagyon kenyérhiányom van, akkor WASA kenyér.


Rengeteg tea (zöld vagy gyógy), víz


Próbálj gyakran keveset enni.


Én szerencsés vagyok, nem vagyok édesszájú így nem esett nehezemre az édességekről lemondani.

2013. ápr. 10. 09:52

Én a 90 napossal 3 hónap alatt 20kg-t fogytam.

Esetleg ezt is kipróbálhatod.

Sokan vannak, akik az update kódokat figyelik vagy a ch mennyiséget tartják kontroll alatt.

Ha ezt választod, a kaloriabazis.hu-n tudod vezetni, hogy mit ettél, stb. és láthatod a kiértékelést is. Én 1 hete kezdtem vezetni.

3. Flex76 (válaszként erre: 2. - Hajini)
2013. ápr. 10. 09:47
Köszi Hajni! Nagyon jo amit irtal, csak szerintem 1 hetig birnam mindennap ugyanazt enni.
2013. ápr. 10. 09:27

Csirkemell +rizs vagy hal. No gyumi, mert sok gyumolcscukrot tartalmaz.

Sokszor kis adagokban.


Olyan sport, ami gyorsitja az anyagcseret.

6kilot 2honwo alatt ledobsz siman ezzel.

2013. ápr. 10. 09:23
Szeretnék tanácsot kérni! 6-7 kg-tol kellene megszabadulnom. Egy jo kis diéta segitségével. Futok, es tornazok is melle. Szeretem a hust, salátákat, tejféléket, gyümölcsöt! Ha van valami jó ötletetek akkor irjatok! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook