Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izomstimuláló gépet használt már valaki? (mint pl.: Body Building Belt, Butterfly, U-Slender...) fórum

Izomstimuláló gépet használt már valaki? (mint pl.: Body Building Belt, Butterfly, U-Slender...) (tudásbázis kérdés)


2019. máj. 14. 18:39
Gerincsérv és műtét után alkalmazzák és nagyon sokat segít. Talán egészséges izülettel, nem sokat veszel rajta észre. Két ponton vizes vattával rögzítik A és B pont közé. és jól ingerli az izomzatot. Attól függ hogy állítják be, 15-30, vagy akár hosszabb időre. És persze impulzus is számít.
2015. febr. 3. 20:11
sz..t sem érnek,de tényleg
9. SzánI. (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2013. ápr. 11. 14:39
De vicces itt valaki.
8. Regin_a (válaszként erre: 5. - Patapucs)
2013. ápr. 10. 07:29

Próbálj ki egy erősebb változatot

:)

[link]


[link]

7. Regin_a (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2013. ápr. 10. 07:16

Ha fogyókúrára, akkor kb. annyi mint fekve szemforgatást csinálni


Eredetileg arra találták ki aki fekvő/mozgásképtelen beteg, izomsorvadás, stroke stb

Aztán elterjesztették hogy ez fekve is fogyaszt vagy növeli az izmokat


Attol hogy rángatja az izmokat nem fog egy egészséges kézben, lábban történni semmi válzozás

2013. ápr. 9. 21:11

Huu, nekem volt butterfytól kezdve a komolyabb verzióig minden...igazából szerintem nem jók. Lehet h csak én nem találtam meg soha az izmaim 2 végét... de ált csak bizserget, vagy fura érzés volt (néha bele is nyílalt)

Szerintem 50 felüléssel és 30 squat-val már előrébb vagy és az ingyen van :-)

5. patapucs (válaszként erre: 4. - E32d76b828)
2013. ápr. 9. 21:06
Bizsereg, bizsereg, de ennyi...
2013. ápr. 9. 21:01
jaja nekem vagyon...zsiberget par formaban es utemben...szerintem jo cuccos
2013. ápr. 9. 20:59

Butterfly-t megkaptam kipróbálásra. Az elemet fogyasztja, mást nem.


A többit nem tudom, nem ismerem.

2013. ápr. 9. 20:38

Hatásosak ezek a gépek, ha használom?


Van tapasztalata valakinek?

2013. ápr. 9. 20:37
Izomstimuláló gépet használt már valaki? (mint pl.: Body Building Belt, Butterfly, U-Slender...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook