Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha tetszik egy fiu/lány neked, és már történtek dolgok..De nagyon bizonytalan vagy...Mit teszel?.. fórum

Ha tetszik egy fiu/lány neked, és már történtek dolgok..De nagyon bizonytalan vagy...Mit teszel?.. (beszélgetős fórum)


2008. dec. 26. 01:11
Amit tudok tanácsolni, az az, hogy ha együtt vagytok, a mosolygáson kivül még legyél egyértelmübb, érintsd meg őt, csak ugy barátilag, érj hozzá stb, hátha felbátorodik, vagy pedig irj neki sms-t - lásd az én forumomnál a témát :D
2. e2b5f0504e (válaszként erre: 1. - ßéjßi69)
2008. dec. 26. 01:10

Az mit takar konkrétabban, hogy történtek dolgok? :)

Amugy én is hasonlo helyzetben vagyok, ha gondolod, olvasd el az én fórumtémámat: Miért van, hogy ha egy pasi szerelmes belém, de fél lépni, és ha én lépek, nem reagál? Azt hiszem, igy van a cime pontosan :)

2008. febr. 26. 20:55

Az az igazság, hogy pont ebben a cipőben vagyok..Hogy tetszik egy fiu, és már történtek dolgok..És egyszerűen nm tudom hogy mi legyen..Van amikor ugy tűnik hogy nem is akar engem látni meg semmi...De amikor emg találkozunk, egyszerűen tök jó minden!! Mosolygunk egymásra, meg olyan kis aranyos, meg ugy tűnik mintha keresné a társaságom!!

És nem tudom hogy mi legyen...

Rákérdezni konkrétan nem akarok..mert várok még hogy hogy alakulnak a dolgok, de nagyon bizonytalan vagyok...:(

Kérek szépen tanácsot...!!!:)

Aki esetleg tudna nekem tanácsot adni, az nyugodtan írjon nekem levelet is akár :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook