Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, javítani szeretnék a mostani lelkiállapotomon? fórum

Mit tegyek, javítani szeretnék a mostani lelkiállapotomon? (tudásbázis kérdés)


20. Susu3
2020. jan. 22. 23:41

Sziasztok,


Úgy látom ez téma átment a pajzsmirigy témára, pedig eredetileg más témából indult.

Én meg azt látom, hogy folyton bedepizek, mindig minden évben van valami, amire úgy gondolom, h életem legrosszabb döntése volt és ezzel elcsesztem az életem.


Minden évben erősödik, és már látom magam kívülről és tudom, h mivel rontom el, a rossz gondolkodási móddal, de nem tudom mivel kéne helyettesíteni.

Pl tudok 2-3 nagyon rossz hiedelmemről mégsem tudok ellenük tenni semmit.


Még durván önromboló gondolataim nincsenek, de a legnagyobb hibám, h mindig mindenért magamat hibáztatom és nem tudok magamnak megbocsátani.Kéne valaki aki ingyen segít, mert pszichiáternél is jártam már, de nem sok sikerrel.


Van valakinek olyan ismerőse, aki ingyen segítene? Mondjuk pont szüksége van egy alanyra, akin gyakorolna pár módszerrel, amit most tanul.


Pl szívesen járnék olyanhoz, aki ismeri a faster EFT-t és felváltva gyakorolnánk egymáson mondjuk skypon, v ha véletlenül közel lakik személyesen.

19. 9d7907a17a (válaszként erre: 17. - MsJones)
2013. ápr. 12. 12:13
Biztosan nem ilyen egyszerű, hogy alacsony CH és GI, de valószínűleg ez az alapja.
18. Regin_a (válaszként erre: 17. - MsJones)
2013. ápr. 11. 12:56

bármikor és bármennyit csak alacsonyak legyenek"


Bizonyára nem.

De értekezzél Norbival, ő az eredményes alkalmazója

2013. ápr. 11. 10:46
Megnéztem. Szóval a hormon diéta lényege az alacsony CH-ú és GI-ű ételek fogyasztása? Ez így eléggé le van egyszerűsítve. Szóval bármit, bármikor és bármennyit csak alacsonyak legyenek ezek az értékek? És mi számít magasnak/alacsonynak?
16. MsJones (válaszként erre: 14. - Regin_a)
2013. ápr. 11. 09:03
Ja, köszönöm, majd megnézem, csak mos melóban kicsit necces :)
15. MsJones (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. ápr. 11. 09:01

Nekem is göböm volt, az első évben forró (akkor minden szép volt és jó) a második évben viszont hideggé alakult és elkezdett csúnyán nőni. Akkor kezdődtek a problémák, alulműködést okozott, nyomta a nyelőcsövemet, állandóan biopsziára küldtek mert rákgyanús volt. Meghíztam, vizesedtem, nem volt memóriám, menstruációs zavarok, puffadt fej, végtagok. Borzasztó volt mégsem voltam depressziós. Viszont műtét után egy csomó gondom megoldódott, mégis egyre mélyebbre süllyedtem.. Tuti összefügg a két dolog.


Kíváncsi vagyok Neked mekkora és mennyi izotópot fog felvenni. Remélem nem fogsz úgy járni mint én. Neked mik a panaszaid?


Hú ha valaki ezt a diétát el tudná nekem küldeni, nagyon hálás lennék. Fészen nem vagyok fent :(

14. Regin_a (válaszként erre: 13. - Regin_a)
2013. ápr. 11. 08:57
12 percnél magyarázza a diétát
2013. ápr. 11. 08:53

[link]


Megaláltam, ez az

12. Regin_a (válaszként erre: 11. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 11. 08:51

Ja, az volt!

Ott magyarázta Norbi hogy s mint az egyik és a másik diéta

Tehát nem mindegy milyen a diéta

11. 9d7907a17a (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. ápr. 11. 08:45
A riportot én is láttam, 100kg-ot fogyott. Mondjuk se süti, se cukor, se liszt.
10. Regin_a (válaszként erre: 8. - MsJones)
2013. ápr. 11. 08:42

Tudom van a Hoxán pajzsmirigyes topik, de hogy is volt ezzel a memóriával?

Én most megyek pm. izotóp vizsgálatra, illetve valami bög van rajta


Ugyanakkor meg a napokban mutattak egy csajt pm. probléma, 160 kg volt.

Felvette a kapcoslatot Norbival, aki összeállitott neki egy diétát

Egy év alatt 100kg-ot fogyott

Norbi elmondta, nem éhezni kell mint egy normális fogyókúrán, hanem olyan ételeket kell enni ami valami oylan hormonokat serkent, amit egy másik fajta diéta meg éppen növel

Erre a részletekre nem emlékszem, de a lényeg, azt mondta a pm. probléma ellenére is lehet fogyni azzal a diétával


A csajra nem lehetett ráismerni egy év után!

Bizonyára a fészbukon megtalálhatod, vagy őt vagy Rubint Rékát és fog tanácsot adni

9. 9d7907a17a (válaszként erre: 8. - MsJones)
2013. ápr. 11. 08:36

1 cm-rel vagyok nálad magasabb és kb. egy kilóval könnyebb. Lassan már egy éve, hogy étrend átalakítással és tornával fogyiba kezdtem, mert a térdeimnek és repedt gerincemnek sok volt a 80,5kg. Igaz, nekem nincs hormonális problémám.


További sok sikert és remélem kisduna is tud segíteni!

8. MsJones (válaszként erre: 6. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 11. 08:28

Szia Caterina,


Valóban óriási dolog, hogy a memóriám visszatért, ennek nagyon örülök. Sőt a menstruációm is helyre állt, meg a vizesedés is. Eddig 15 kilót híztam (58 voltam, most 72 körül, 169 cm), lassan annyi vagyok, mint a 9. hónapban a terhességem alatt.. Elővehetném a terhes ruháimat :)


A családomnak hálás vagyok, mert soksok türelemmel vannak felém, kitartanak mellettem, elviselik a hülyeségeimet, segítenek ha nagyon el vagyok kenődve. Mellettem állnak és össze tehetem a két kezem, hogy ilyen emberek vesznek körül. A depressziómra szerintem rájátszik a pajzsmirigyem is, hiszen műtét óta tapasztalom ezt a jelenséget. Pedig már előtte fél évvel híztam meg.


Most 2 hete szedek PM gyógyszert - hormont. Remélem az majd rásegít a fogyásra, meg a lelkiállapotom javítására is.


Köszönöm a bátorító sorokat, illetve Kisduna ajánlását, fel fogom keresni :)

2013. ápr. 9. 12:20
kisduna nevű felhasználóval szerintem vedd fel a kapcsolatot, ő pajzsmirigy problémával sikeresen fogyott.
6. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - MsJones)
2013. ápr. 9. 11:17
Ugye tudod, hogy az is nagyon nagy mázli, hogy az ödémád és a memória problémád megszünt? Persze, hogy tudod, mert mint írod ésszel tökéletesen érted, hogy a problémádtól még nem dől össze a világ. Biztosan nagyon rossz lehet vágyni a fogyásra és dolgozni érte úgy, hogy csak nem akar összejönni. Egyébként szabad megkérdezni, hogy milyen magas vagy és hány kiló? A családod hogyan vélekedik a problémádról? Őket is a súlyod zavarja vagy az, hogy nem vagy boldog?
5. MsJones (válaszként erre: 3. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 9. 11:11
Meséld el, mi az, ami Téged bánt!
2013. ápr. 9. 11:11
Az egész 2012 év elején kezdődött, amikor a pajzsmirigy betegségem rossz irányba vette irányát. Szépen lassan meghíztam, feledékeny lettem, örökké álmos, ödémás.. Megműtöttek novemberben és egy fokkal jobb lett a helyzet, a víz lement valamennyire, illetve a memóriám is visszatért. De a kilóktól képtelen vagyok szabadulni. 2 ruhám van amit tudok hordani lassan 1 éve, elvből nem veszek nagyobbakat.. Hiába sportolok 10 éve, figyelek BETEGESEN oda az étkezésemre, nem tudok visszafogyni. Gyűlölöm a testem, mára eljutottam arra a szintre, hogy gyűlölök minden egyes napot, amit így kell eltöltenem. Legszívesebben kiszállnék ebből az egészből.. Gyerekkoromban rengeteg megaláztatás ért hosszú éveken keresztül, ezért lettem súly-fóbiás, ezért nem tudok megbarátkozni a dolgggal. Az élet iróniája, hogy most a pajzsmirigyem miatt elhíztam.. Szóval sajnos már e körül forog minden, és kezdek rámenni agyilag, idegileg, lelkileg. Segítség kell, mert nem tudok egyedül megküzdeni magammal, elengedni ezt a baromságot. Tudom, hogy sokkal komolyabb gondok is léteznek és én összetehetem a két kezem, hogy megtaláltam életem szerelmét, van egy csodálatos kislányom.. Ép ésszel tudom, mégis bele van vésődve valami az agyamba és képtelen vagyok jól érezni magam :(
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - MsJones)
2013. ápr. 9. 10:50
Szted én miért vagyok itt,na?:)Pont ezért:)
2013. ápr. 9. 10:48
Távgyógyítást ugyan nem vállalunk, de ha leírod a konkrét problémádat nagyobb az esélyed, hogy találsz hasonlóval küzdőt akivel legalább tapasztalatot cserélhetsz.
2013. ápr. 9. 10:46
Sziasztok! Komoly lelki illetve pszichés gondokkal küzdök és be kell látnom, egyedül nem tudok megbirkózni velük. Szeretnék orvosi segítséget kérni, de reggeltől estig dolgozok, van egy kislányom, családom. Pénzem magánorvosra nincs. Mi tévő legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook