Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem tudok visszaállni fórum

Nem tudok visszaállni (beszélgetős fórum)


13. acuko (válaszként erre: 12. - 3c502eec1f)
2013. ápr. 12. 22:41
Gratulálok! :)
2013. ápr. 12. 20:34
Sikeresen visszaálltam, köszi mindent :)
2013. ápr. 10. 22:39

Sok jó tanácsot kaptál, szemezgessél belőle.

Nem mondok semmit, de drukkolok Neked!


Visszanézek majd Hozzád, és várom az eredményt.

Ha nem sikerül, akkor irgum-burgum lesz!

Most tessék megijedni tőlem, és meglátod sikerülni fog.

Sok sikert!

2013. ápr. 10. 22:31
Köszi mindenkinek a válaszokat
9. acuko (válaszként erre: 8. - Iculi71)
2013. ápr. 9. 10:38

Tökéletesen igazad van. Pontsan igy van.

Minden szóval egyet értek. :)

2013. ápr. 9. 09:15

Bocsássatok meg, nem akarok senkit sem megbántani, de a legegészségtelenebb és legrosszabb dolog, ha a reggelit kihagyod. A szervezetnek az egész éjszaka elhasznált vércukrot pótolnia kell reggel, és ha ezt nem teszed, egyetlen dolog fog történni: a szervezeted átáll egy kisebb kalóriaigényre (túlélőmódra), mivel azt hiszi, hogy éheztetve van. Ez gyakorlatilag úgy néz ki, hogy mondjuk egy egészséges felnőtt nő napi 2000 kalóriát vihet be normál életvitel mellett és nem hízik, nem fogy.... ha 1700-ra csökkenti a napi fogyasztását fogyni fog. Egy ember aki nem reggelizik, 1700 kalóriától nem fog fogyni egy dekát sem, hanem még kevesebbet kell ennie ugyanannak az eredménynek az eléréséért. A másik, ami már nem a fogyókúrával kapcsolatos, hogy sok szakember szerint - és én saját és a családom tapasztalata alapján hiszek nekik - a rendszeres fejfájós emberek legnagyobb része a nem reggelizők közül kerül ki, mivel (amit az elején írtam) reggel nem pótolják az éjszaka elhasznált vércukrot. Úgyhogy reggelizni KELL!!! Ráadásul pont ilyenkor lehet kiadósan enni, a szervezet megnyuszik, és amit ilyenkor beviszel, azt még maximálisan feldolgozod, nem lesz belőle háj.

A gyümölcsnap jó, de nekem ilyen esetben - hogy szeretnél visszatérni a diétádra - nem válna be.... én ha gyümölcsnapot tartok, iszonyúan éhes vagyok, úgy érzem, alig van bennem energia és a rákövetkező napon sokkal többet eszek. Nekem ami bevált, ha fogynom kell és elkezdem, az első pár napban nagyon keveset eszem, hogy összeszűküljön a gyomrom (úgy 3 napon át). Bőséges reggelivel, tízóraira valami, rendes ebéddel, csak kevés mennyiséget, uzsonna, nagyon pici vacsorával. Összesen 5 étkezés, no kenyér, tészta és cukor, legalább 3 liter víz, és olvadni fognak a kilók!!! Sok sikert!! 10 kiló már nagyon sok, arra gondolj, hogy hiába volt az egész, ha ezt most visszaszeded. Koplalj csak 2-3 napot, és utána vissza fogsz zökkenni. Drukkolok!!

7. Szabokisandi (válaszként erre: 6. - HnéViktória)
2013. ápr. 8. 23:23
Nekem is ez a módszerem, hogy nem reggelizek. A kávémat megiszom, abban van tej, az eltelít egy kicsit. Aztán ha éhes vagyok, legfeljebb iszok még egyet. Az a lényeg, hogy foglald el magad valami olyasmivel, ami sok időt vesz igénybe, Amikor újra észreveszed az éhséget, akkor egyél valami gyümölcsöt, igyál sok vizet. Ha nem reggelizel pár napig, akkor beszűkül a gyomrod, utána már könnyebb megállni. Én az édességet sem kívánom (nem tagadom meg magamtól), pedig az az egyik gyengém. Erősnek kell lenni, akkor menni fog!
6. HnéViktória (válaszként erre: 1. - 3c502eec1f)
2013. ápr. 8. 23:02

Ha vissza akarok állni,akkor nem reggelizek és igyekszem kerülni a szénhidrátot :) Nem egyszerű de ha ráállsz agyban menni fog.

Amikor nagyon éhes vagyok,vizet iszok,evés közben vizet iszok.Megtervezem mennyit eszek ...annyit merek,utána nem merek többet....hasonlók....:Ö)

5. 3c502eec1f (válaszként erre: 4. - Lara21)
2013. ápr. 8. 22:58
Köszi :) Ezzel megpróbálkozom holnap
2013. ápr. 8. 22:57
Szia! Én ilyenkor beiktatok mindig egy gyümölcsnapot, ami segít kizökkenteni a szénhidrát csapdából. Van időm átgondolni, hogy miért is kell tartanom a diétát,hogy mennyire nem tesz jót a szervezetemnek ha "szemetet" eszek, nem kell aznap annyira foglalkoznom az étkezéssel, főzéssel stb. Ezek mind segítenek abban, hogy "vissza kattanj". Másnapra újra a diétás menüt tervezek fejben és reggel úgy kelek, hogy ki van tisztulva a fejem és nem kívánok(nem akarok)zabálni. Nekem beválik!:)
3. 3c502eec1f (válaszként erre: 2. - Yanesz)
2013. ápr. 8. 22:41
Olyasmi, mint a kalória számlálás. Eddig nagyon jól ment,de most valahogy nem tudok visszaállni. Igen próbálok erre gondolni, meg arra, hogy jön lassan a jó idő és tök, jó, hogy már fogytam de valahogy nem megy
2013. ápr. 8. 22:38
Gondolj a sikerélményre amikor fogytál:-)Legyen valami célod,de inkább életmódváltásra alakítsd a diétát.Mozogj többet.Miből áll a diétád?
2013. ápr. 8. 22:30
Sziasztok! 2 hónapja kezdtem egy diétát, 10kg-ot már fogytam is, de jött a húsvét meg a nagy kajálások és most nem tudok rá vissza állni,olyan nyomott a hangulatom is mostanában és már a kilók is kezdenek vissza jönni. Ti hogy tudtok vissza állni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook