Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Névváltoztatás esetén az ideiglenes személyi igazolvánnyal már intézhető a többi okmány cseréje? fórum

Névváltoztatás esetén az ideiglenes személyi igazolvánnyal már intézhető a többi okmány cseréje? (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 9. 15:03
Bocs, én nem a választ tudom, de akkor már megkérdezem, hogy nem tudjátok véletlenül, házassági név változtatása mennyi időt vesz igénybe?
2013. ápr. 8. 22:15
Ugyanazzal a papírral, amivel a személyit intézted intézheted a többit is :)
2. r-iett (válaszként erre: 1. - Csipkerózsika)
2013. ápr. 8. 22:06

Én simán megvártam,hogy megkapjam a rendes személyit és utána intéztem...szóval nem tudom,hogy ideiglenessel miket lehet....

A mennyi idő az változó,nekem az egyiknél 2 hét volt és a másiknál majdnem egy hónap.

2013. ápr. 8. 21:59

A születési név változtatásakor az anyakönyvi kivonat kiállítása után a személyi igazolvány cseréje jön. A kérdésem az, hogy ugye ideigleneset adnak először, azzal már lehet intézni a többi okmány cseréjét? Gondolok itt a TAJ- és adókártyára, bankkártya meg egyéb bejelentéseknél az ideiglenes személyit elfogadják? Vagy csak azután lehet ezeket intézni, hogy megjött a végleges? És az kb. mennyi idő múlva várható?

Előre is köszönöm, aki válaszolni tud.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook